Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

[COLOR=#0000cd][SIZE=2][FONT=comic sans ms]Mam miłą wiadomość - nasze ubogie psiaczki dzisiaj dostały[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff3399][SIZE=2][FONT=comic sans ms] [B]70 zł [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=2][FONT=comic sans ms]od Pana Łukasza H. z Fb.
Pieniądze są już w drodze!:multi::multi:[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

U Jarka i Leszka wszystko ok. Mieliśmy Świąteczne wariactwo jak co roku, psy hotelowe plus rodzinka. Jak zaświeci słońce to postaram się o nowe fotki.
Będziemy się odrobaczać, jakiś nowy środek, skład jak aniprazol ale tańszy. Dzięki naszej kochanej wetce promocyjna cena 2zł za tabletkę. Tak jak z aniprazolem chcemy trzy dni podawać, czyli wychodzi 9tabletek dla chłopaków - 18zł.

Nie wiem co o tym myślicie ale chciałam zaproponować takie rozwiązanie od tego roku. Za każdego psa który przyjedzie do nas do hotelu na "wakacje" (to znaczy psa który ma właściciela i przyjedzie nie koniecznie w okresie wakacyjnym tylko przez cały rok) z polecenia będziemy przekazywać pieniądze na wybranego psa "fundacyjnego" który jest u nas. 5zł za dobę pobytu. To znaczy jak przyjedzie do nas np Lemon którego właściciele dowiedzieli się o naszym hotelu od Kinia1984 to za każdą dobę jego pobytu 5zł trafia do Jarka i Leszka. Nie wiem czy udało mi się to tak napisać żeby było zrozumiałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']U Jarka i Leszka wszystko ok. Mieliśmy Świąteczne wariactwo jak co roku, psy hotelowe plus rodzinka. Jak zaświeci słońce to postaram się o nowe fotki.
Będziemy się odrobaczać, jakiś nowy środek, skład jak aniprazol ale tańszy. Dzięki naszej kochanej wetce promocyjna cena 2zł za tabletkę. Tak jak z aniprazolem chcemy trzy dni podawać, czyli wychodzi 9tabletek dla chłopaków - 18zł.

Nie wiem co o tym myślicie ale chciałam zaproponować takie rozwiązanie od tego roku. Za każdego psa który przyjedzie do nas do hotelu na "wakacje" (to znaczy psa który ma właściciela i przyjedzie nie koniecznie w okresie wakacyjnym tylko przez cały rok) z polecenia będziemy przekazywać pieniądze na wybranego psa "fundacyjnego" który jest u nas. 5zł za dobę pobytu. To znaczy jak przyjedzie do nas np Lemon którego właściciele dowiedzieli się o naszym hotelu od Kinia1984 to za każdą dobę jego pobytu 5zł trafia do Jarka i Leszka. Nie wiem czy udało mi się to tak napisać żeby było zrozumiałe.[/QUOTE]

po co przez 3 dni odrobaczac psa i męczyć starsze psy chemią?,one chodza luzem?

Link to comment
Share on other sites

Nie muszą biegać po polu żeby być zarobaczone. Ja bardzo chętnie badania zrobię, sponsorujesz? Kiedyś robiłam jednemu psu badania żeby zobaczyć co za cholerstwo w nim siedzi i nie daje się wytruć, w kale były widoczne pasożyty gołym okiem, w badaniach wyszło że pasożytów nie ma bo nie znaleziono jaj.

Link to comment
Share on other sites

odrobaczanie w dużym skupisku psów gdzie co chwila pojawiają się nowe, jest jak najbardziej odpowiedzialne i wskazane. Ja swoje domowe też odrobaczam co pół roku, po pierwsze dlatego że mam do czynienia z ogromną ilością psów bezdomnych, po drugie dlatego że moje psy wychodzą na spacery i jak to psy mają w zwyczaju wąchają a często i liżą kupy kolegów na osiedlowym trawniku:)

Pomysł z przeznaczaniem kasy jest super:) dzięki Astaroth:)

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy się wcześniej odrobaczać, ale najpierw przyjechał do nas pies na dwa tygodnie, posiadający właścicieli, zresztą Państwo zakochani w nim mimo że był to jeden z brzydszych kundelków jakie widziałam, niestety miłość to nie wszystko, zarobaczony był tak że jakbym liczyła dniówkę każdemu pasożytowi który go opuścił podczas pobytu u nas to mogłabym spokojnie do następnych wakacji nie pracować. Oczywiście w regulaminie hotelu mam zapis o obowiązkowym odrobaczeniu psa przed przyjazdem. Państwo nie zdawali sobie sprawy z tego że pies ma robaki, dla mnie to dziwne że nie patrzą na kupę swojego psa, chociaż z drugiej strony pewnie oni uważają za dziwne że ktoś codziennie obserwuje kupy swoich zwierząt ;) Jak już pojechał to przyjechała suka z ulicy ze szczeniakami na DT no i tu też było fajnie, po czterokrotnym odrobaczaniu (najpierw delikatnie bo karmiła maluchy, potem już porządnie) jechała dzielnie na sterylkę i jeszcze w samochodzie zwymiotowała żywymi glistami. Później musiałam zająć się "pozbyciem" się psa którego właścicielka porzuciła u nas, potem Święta, no i wreszcie na spokojnie teraz odrobaczamy się wszyscy :)

Link to comment
Share on other sites

chłopaczki mieszkają w kojcu ale biegają luzem po ogrodzie.
Mój Benek (mieszka w bloku) 3 miesiące temu wymiotował pianą, trzeciego dnia zwymiotował glistę dłuższą niż jego przewód pokarmowy. 7 miesięcy wcześniej był odrobaczany, w domu nie pojawiły się nowe psy, ale w kolo bloku jest ich masa. Do odrobaczenia miałam wszystkie swoje psy , ba odrobaczyłam się też ja:) pierwszy raz to zrobiłam i owszem jeden dzień nie czułam się super po tych lekach...

Link to comment
Share on other sites

no pewnie że tak , najlepszą jaką mogli mieć:) Ja myślę że po takim czasie oni traktują hotelik jak dom...
No nic..może w końcu ktoś postanowi pokochać, chociaż jednego z nich...

a teraz rozliczenie:
[COLOR=#ff0000]Łukasz H - 50 zł jednorazowo
Magda K. - X,XI,XII +dodatek -50 zł
Iwona W. 30 zł
Kamila K. -25 zł I
Vasco - 40 zł I
Aryste - 10 zł I
Monika z Katowic - 30 zł I
magdus84 - 200 zł - X,XI, XII, I
Jolanta08 - 10 zł I
Justyna M.-B. - 20 zł I
[/COLOR]
[COLOR=#800080]razem na opłacenie grudnia 435 zł puszczam dziś przelew. Do opłacenia XII brakuje 15 zł +18 zł odrobaczenie=[B]33 zł[/B][/COLOR]

Serdecznie dziękuję wszystkim za wpłaty:)

Edited by Kinia1984
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']chłopaczki mieszkają w kojcu ale biegają luzem po ogrodzie.
Mój Benek (mieszka w bloku) 3 miesiące temu wymiotował pianą, trzeciego dnia zwymiotował glistę dłuższą niż jego przewód pokarmowy. 7 miesięcy wcześniej był odrobaczany, w domu nie pojawiły się nowe psy, ale w kolo bloku jest ich masa. Do odrobaczenia miałam wszystkie swoje psy ,[B] ba odrobaczyłam się też ja[/B]:) pierwszy raz to zrobiłam i owszem jeden dzień nie czułam się super po tych lekach...[/QUOTE]

chyba nie psimi tabletkami sie odrobaczałaś?

Link to comment
Share on other sites

Nowe foty chłopaków z wtorku jeszcze z jesienną aurą. Jak tylko Astaroth wyzdrowieje zrobi więcej :)

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x385q90/849/ga13.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x425q90/17/erqp.jpg[/IMG]

A mi się tak sentymentalnie zrobiło...Dziękuję Wam że jesteście....tyle czasu z chłopakami...bez Was nie daliby rady...a tak mają choć namiastkę domu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...