Jump to content
Dogomania

jak uzyskac rodowod po 2 latach??


Dorothy

Recommended Posts

[quote name='sylrwia']Tylko że członkowie poszczególnych sekcji nie siedzę ciągle w oddziale więc ciężko aby np. Pani od spraw papierkowych znała wszystkie rasy i wiedziała czy dany pies jest zgodny z wzorcem.[/quote]

[quote name='Monyka']A u nas trzeba odebrać rodowód z psem w dni gdy w oddziale siedzi Pan z sekcji. Czyli dla każdej grupy lub jeśli są podzielone na rasy, jest inny dzień odbioru[/quote]
O to mi właśnie chodziło ;)

Link to comment
Share on other sites

We Wrocławiu, w tamtym roku składałam metryki i nie musiałam być z psami.Po odbiór rodowodów trzeba było być z z psami ,w dzień ,w którym była sekcja mojej rasy.
I też podpisywałam odbiór rodowodów w zeszycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasc']We Wrocławiu, w tamtym roku składałam metryki i nie musiałam być z psami.Po odbiór rodowodów trzeba było być z z psami ,w dzień ,w którym była sekcja mojej rasy.
I też podpisywałam odbiór rodowodów w zeszycie.[/quote]

A ile czekałaś na rod? I czy jeśli ja jestem niepełnoletnia i członkiem jest moja mama, to moge ja sama odebrać rod czy muszę ciągnąć mame?My też zarejestrowałyśmy się w ZK wrocławskim i pani nam mówiła że trzeba przyjść z psem ale niemówiła że trzeba w dzień kiedy jest sekcja:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monyka']A u nas trzeba odebrać rodowód z psem w dni gdy w oddziale siedzi Pan z sekcji. Czyli dla każdej grupy lub jeśli są podzielone na rasy, jest inny dzień odbioru :cool3:

Trochę skomplikowane, ale ja nie narzekałam :p[/quote]
Według mnie kompletna paranoja :roll: niektórzy uczą się albo pracują :-o i nie mogą się stawić w konkretny dzień o konkretnej godzinie. Ja nigdy nie byłam na sekcji, bo akurat tego dnia nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

A ile czekałaś na rod? I czy jeśli ja jestem niepełnoletnia i członkiem jest moja mama, to moge ja sama odebrać rod czy muszę ciągnąć mame?My też zarejestrowałyśmy się w ZK wrocławskim i pani nam mówiła że trzeba przyjść z psem ale niemówiła że trzeba w dzień kiedy jest sekcja:cool1:.
__________________
Na rodowody czekałam jakies 3-4 m-ce.Nie wiem czy koniecznie trzeba być jak jest sekcja.Musisz zadzwonić do ZK.Ja byłam,bo chciałam aby moje sunie zobaczył fachowiec.
Po rodowody musiałam być osobiście:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasc']A ile czekałaś na rod? I czy jeśli ja jestem niepełnoletnia i członkiem jest moja mama, to moge ja sama odebrać rod czy muszę ciągnąć mame?My też zarejestrowałyśmy się w ZK wrocławskim i pani nam mówiła że trzeba przyjść z psem ale niemówiła że trzeba w dzień kiedy jest sekcja:cool1:.
__________________
Na rodowody czekałam jakies 3-4 m-ce.Nie wiem czy koniecznie trzeba być jak jest sekcja.Musisz zadzwonić do ZK.Ja byłam,bo chciałam aby moje sunie zobaczył fachowiec.
Po rodowody musiałam być osobiście:)[/quote]

Dzięki:loveu:.
A powiedz mi jeszcze, czy oni dzwonią do mnie jak mają już mój rod czy ja muszę zadzwonić?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Lotty

[quote name='Asiaczek']Federacjach? Nie bardzo rozumiem, o co chodzi...

Pzdr.[/QUOTE]

Pewnie chodzi o PKPR i PFK ( Polska Federacja Kynologiczna).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...