Jump to content
Dogomania

Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Livka']Masz jak w banku ... nie damy ci zginąć :evil_lol:[/QUOTE]

To juz sie nie boje, ze schudne ;);)

[quote name='Elka_Ka']Niestety mogę tylko podnieść:-( jestem całkiem spłukana i nie mogę pomóc w inny sposób:shake:[/QUOTE]
Jak bys mogla to chociaz rozeslij w ramach pomocy :):)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki dostałam taką wiadomośc na PW więc pozwolę sobie ją tu wkliec. Ja dzisiaj mam dużo pracy a w wekend nie będę miała prawdopodobnie dostępu do netu. Więc bardzo proszę prześlijcie to co potrzeba ;)

Odp: ŚMIESZEK
[INDENT]WITAM SERDECZNIE I DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZENIE BARDZO CHĘTNIE POMOGĘ. MOGĘ PRZESYŁAĆ ŚMIESZKOWI DO PUKI NIE ZNAJDZIE DOMKU, NA RAZIE 10 FUNTÓW ,ALE LISTOWNIE .WIĘC PROSZĘ O ADRES POD KTÓRY MOGĘ PRZESŁAĆ KASKĘ.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki dostałam taką wiadomośc na PW więc pozwolę sobie ją tu wkliec. Ja dzisiaj mam dużo pracy a w wekend nie będę miała prawdopodobnie dostępu do netu. Więc bardzo proszę prześlijcie to co potrzeba ;)

Odp: ŚMIESZEK
[INDENT]WITAM SERDECZNIE I DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZENIE BARDZO CHĘTNIE POMOGĘ. MOGĘ PRZESYŁAĆ ŚMIESZKOWI DO PUKI NIE ZNAJDZIE DOMKU, NA RAZIE 10 FUNTÓW ,ALE LISTOWNIE .WIĘC PROSZĘ O ADRES POD KTÓRY MOGĘ PRZESŁAĆ KASKĘ.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
[/INDENT][/QUOTE]

To znowu ja musiałam sprawdzic, gdzie znajdziecie osobę do której trzebe wysłac adres.
Wejdzicie w społeczeństwo w grupę kundelki na trzeciej stronie jest herak to on wysłał mi tą w/w odpowiedź.
Postaram się jeszcze w ciągu dnia tu zaglądac ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani trzeba sie niestety bardzo bardzo sprezyc w zebraniu deklaracji dla obu chlopakow gdyz na watku czarnego wlasnie wyplynelo,ze poniewaz schron w ktorym jest to dobrze znana mordownia...to nie wiadomo nawet czy czarny tam jeszcze jest:(((!!!tzn prawdopodobnie jest ale ma naprawde b malo malo czasu....prosze pomozmy im...kurcze pewnie niestety nie ma mozliwosci by chlopaki pojechali do hotelu a deklaracje sie dozbiera?:((((bo dla czarnego naprawde kazdy dzien moze byc ostatnim:((((

Link to comment
Share on other sites

Jest taka mozliwość clo. Z tym ,że musimy wydać pewnego Onka ktory wrocila wlasnie z adopcji. Pies jest piekny mady i zadbany. Jednakże nie cierpi kotów. Może macie chętnego na takiego przystojniaka? Myślę ,że bedzie tylko chwilke u nas ,bo ogłoszenia ruszyły. Same zobaczcie co za IDOL.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/190321-ONek-Leo-potworny-stan-zapalny-uszu-POMOCY!!!-BRAK-DEKLARACJI-!!/page14[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']Kochani trzeba sie niestety bardzo bardzo sprezyc w zebraniu deklaracji dla obu chlopakow gdyz na watku czarnego wlasnie wyplynelo,ze poniewaz schron w ktorym jest to dobrze znana mordownia...to nie wiadomo nawet czy czarny tam jeszcze jest:(((!!!tzn prawdopodobnie jest ale ma naprawde b malo malo czasu....prosze pomozmy im...kurcze pewnie niestety nie ma mozliwosci by chlopaki pojechali do hotelu a deklaracje sie dozbiera?:((((bo dla czarnego naprawde kazdy dzien moze byc ostatnim:(((([/QUOTE]

Jak rozsylacie pw. o deklaracje to piszcie o tym......i tytuly pozmieniajcie, ze kazda godzina sie liczy, bo psy moga nie dozyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Kochany Śmieszku jestem już.....
ale troszkę jeszcze mamy tu zachodu.
cioteczki podajcie wątek Carnuszka?[/QUOTE]
Prosze bardzo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188219-Czernuszek-ma-szans%C4%99-na-hotelik-lub-%C5%9Bmier%C4%87-ka%C5%BCdy-grosz-zbli%C5%BCa-Go-do-dalszego-%C5%BCycia[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór
Zostałam zaproszona Więc pozwoliłam sobie czytać wątek .Z miłą chęcią dorzucam 10 funtów miesięcznie dla Śmieszka.Ale proszę o adres pod który wysyłać będę pieniążki listownie.
Śmieszku będę do Ciebie zaglądać ,a przede wszystkim życzę tobie wspaniałego domku.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...