Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

[quote name='Aska7']Zapytałam o to 17.03.10 post 760, nie doczekałam się odpowiedzi, trudno.
Pytam, bo wpłacam od ponad pół roku co miesiąc po 50,00 zł. na chłopaków, a nawet nie wiem czy te pieniądze dochodzą :shake:[/QUOTE]

Ja wpłacałam od początku 20 zł / msc . Nie wpłaciłam za maj ani za bieżący miesiąc , bo trochę martwił mnie brak rozliczeń na wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesooo kochany nie moge sobie nawet wyobrazić, że malizny by miały do schroniska wrócić !!!
Czy deklaracje na psiaki miałyście na całą sumę hotelową, bo i tak Asia dużo za owczarki nie bierze z tego co wiem, a dlaczego ktoś kto się zajmuje zbieraniem kasy się nie rozlicza to nie rozumiem :(
Pierwszy raz chyba sie spotykam z wątkiem gdzie nie ma rozliczenia....

Link to comment
Share on other sites

Mal zbierała na psiaki i przesyłała do hotelu. Za kwiecień poprosiła o wystawienie faktury na jakąś fundację, czy stowarzyszenie - Faktura ta została zapłacona. Następna za maj również została wystawiona na to stowarzyszenie, ale nie została zapłacona. No, i pozostaje dług marcowy i opłata za czerwiec. Ja również wpłacałam wszystkie deklaracje oraz finansuję leczenie Odyna i karmę.
Czy komuś wiadomo coś o tych fakturach? Stowarzyszeniu? Z kimś to było ustalane, czy to decyzja Mal?
Wysyłam do Red telefon i e-mail Mal na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mal']Rozliczenie:

[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE:[/COLOR][/FONT][/B]
[U][FONT=Tahoma]1. toyota - 20 zł stała[/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]2. gorki333 - 50 zł stała + 150 zł jednorazowa[/FONT][/U] [FONT=Tahoma]
3. KPdZ - 100 zł stała[/FONT]
[U][FONT=Tahoma]4. Gonia66 - 40 zł jednorazowa [/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]5. Cajus JB - 20 zł stała (x2)[/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]6. bela51 - 5 jednorazowa[/FONT][/U] [U][FONT=Tahoma]
7. Mal - 30 zł stała[/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]8. malibo57 - 200 zł stała[/FONT][/U] [FONT=Tahoma]
9. mysza1 - 100 zł jednorazowa[/FONT]
[U][FONT=Tahoma]10. ciencienia - 20 zł jednorazowo[/FONT][/U] [U][FONT=Tahoma]
11 Talia - 5 jednorazowa[/FONT][/U]
[FONT=Tahoma]12. Dorota - 100 zł stała[/FONT]
[U][FONT=Tahoma]13. xytr - 50 zł stała + 190 zł jednorazowa[/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]14. GochaT - 50 zł jednorazowo[/FONT][/U] [U][FONT=Tahoma]
15. Aska7 - 50 zł stała[/FONT][/U] [U][FONT=Tahoma]
16. the Bravelove's z owczarkowa - 30 zł jednorazowa[/FONT][/U] [U][FONT=Tahoma]
17. Mayka z owczarkowa - 20 zł stała + 30 zł jednorazowa[/FONT][/U]
[FONT=Tahoma]18. Agata69 - 5 zł stała[/FONT]
[U][FONT=Tahoma]19. mysza201 - 150 zł stała + 300 jednorazowa[/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]20. israel - 20 zł stała[/FONT][/U]
[U][FONT=Tahoma]21. punk - 200 zł stała[/FONT][/U] [FONT=Tahoma]
22. krissy00 - 500 zł stała[/FONT]
[U][FONT=Tahoma]23. kas999 - 10 zł stała[/FONT][/U]
24.kakaicezar - 30 zł stała
[FONT=Tahoma] _________________________________[/FONT]
stałe 1555 zł
jednorazowe 920 zł

Ze stałych deklaracji wpłynęło 820 zł.

[COLOR=Red][B]Osoby, które nie zostały wymienione (podkreślone) a wpłacały proszę o kontakt, mam kilka nieznanych przelewów. Nie wiem, czy jest to któraś z deklaracji stałych czy też jedynie jednorazowa pomoc.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Post 410 z dnia 18.12.2009 str.41

Link to comment
Share on other sites

No to czyli wszystko wygląda dodbrze, Malibo prosze Cię jak juz wszystko będzie wyjaśnione do końca zadzwoń do Asi i jej przekaż to . Ja jej jutro powiem, ona praktycznie nie ma dostępu do netu.... Chodziło też o to że chciała Odynowi kupować Trocoxil chyba. Miejmy nadzieję, że wszystko się wyjaśni i że jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Mal, ale nie mam odpowiedzi. Nie wiem o jaką fundację chodzi. Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić, póki Mal się nie odezwie, ale zdaje się, że ktoś inny przejmie rozliczenia. Nie było dotychczas sygnałów o niepłaceniu za hotel, więc tak jak wszyscy uważalam, że jest wszystko ok. Mam nadzieję, że Mal rozliczy się na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadziej ,że sprawa się wyjaśni.
Z tego co wiem Mal odpowiedzialna jest tez za finanse Szarika , który jest w innym hoteliku i tam finanse są jak najbardziej w porządku.

EDIT:

Za fakturę kwietniową zapłacił "Komitet pomocy dla Zwierząt w Tychach" - miała być to pomoc , a nie przejęcie zobowiązań.


Komitat to inaczej "Przystań Ocalenia" .

Link to comment
Share on other sites

Juz wszystko wiem - rozmawiałam z Dorota z Przystani.
Po pierwsze, Przystań nigdy nie deklarowała stałej opłaty miesiecznej w wys. 100zł, co jest widoczne w poście rozliczeniowym. Mal zwróciła się do Przystani w marcu, żeby przyjęli psy!
Przystań odmówiła, bo nie ma ani jednego miejsca - byłam tam osobiście i wiem, jak są zapchani. Zaproponowali pomoc w formie pokrycia kosztów pobytu psów w hotelu za jeden miesiąc. Bardzo długo czekali na fakturę, w końcu, w maju otrzymali 2 faktury, za marzec i kwiecień, bo tak Mal poleciła pani Asi wystawić. Zapłacili z własnych środków za kwiecień, gdyż za marzec było to skomplikowane księgowo, ze względu na opóźnienie. Kwota faktury wyniosła ponad 1000zł.
Przystań w tej chwili nie może sobie pozwolić na pokrycie tej drugiej faktury. Poza tym, pytam, gdzie się podziały w takim razie pieniądze, które wpływają z naszych deklaracji?
Przystań Ocxalenie nie wiedziała, że na psy są zbierane pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Może i nie starcza, ale o tym powinniśmy wiedzieć. Nie mówiąc o wkładzie Przystani. Od marca nie wpłynał na konto hotelu ani grosz z naszych deklaracji, a ja sama przelewam 200. Plus karma dla Odyna i koszty leczenia/leków, co nie obciąża deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info od Pietruchy,że są podejrzenia pod moim adresem. Nie było mnie od jakiegoś czasu na wątku, bo mi dom zalało i mam tu naprawdę spore zamieszanie. A od dość dawna dogomania bardzo źle mi działa i często nie mogę się dostać na forum w wolnej chwili.

Pod wieczór wstawię dokładne rozliczenie - nie rozpisałam jeszcze do końca maja. Ogólnie pieniążków wpływa MNIEJ niż kosztuje sam pobyt psiaków w hotelu. Organizacja Komitet Pomocy dla Zwierząt opłaciła jeden miesiąc pobytu psów w hotelu - deklarowali pomoc od samego początku, w takiej postaci mogli - w takiej pomogli. To ratuje trochę sytuację, bo będzie znowu nieco "zapasu" na karmę czy leki.

edit: ponieważ kwiecień opłacałam ja - sprawdziłam w tej chwili, mój błąd - pieniądze zostały zablokowane na koncie - zeszły mi z głównej sumy, na koncie ich nie widziałam, ale przelew czekał na jakaś dodatkowa akceptację. Nie wiem, dlaczego tak się stało, mój błąd. Sprawa z panią Joasią z hotelu już jest wyjaśniona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...