Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malibo57']Jemu wyraźnie coś dolega, oprócz życia. Musi go wet porządnie obadać.[/QUOTE]

Mam nadzieję że to bardziej kondycja z powodu zamknięcia , utraty Pana, lub mrozu . Chocia obawiam się "zespołu konskiego ogona " ,po tym jak układa tylne łapy . Ale nie jestem wetem i pewnie się mylę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Cajbus...to nadrabiaj, bo jak zauważysz z dwóch owczarków zrobiły nam się trzy :)
Musisz sie wypowiedzieć, czy zgadzasz się, abypieniądze jakie są zbierane na Marsa i Aresa również słyżyły trzeciemu onkowi Odynowi z Konstancina.[/QUOTE]


Byłem pewny, że tak będzie. A co ja mogę powiedzieć. Oczywiście, że tak.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią Joasią, ma namiary na Mal, Mal ma namiary na panią Joasię.
Jest prośba od pani Joasi o potwierdzenie godziny ew. przyjazdu Marsa i Aresa do hotelu. Monday, może się z nią skontaktujesz? Psy muszą mieć książeczki zdrowia, odrobaczenie i szczepienia. Taki przepis. No, i karmę.
Odyn jedzie w drugi dzień świąt z Pati-c, odwrotnym kursem przyjedzie Kaj.

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano zadzwonię do pani z MIelca...muszą mieć karmę???
To ja nic nie wiem :( Ja wiozę same owczarki...bez karmy.
Książeczki chyba będą na nich czekały w schronisku...książeczki albo karty, w których będzie cała dokumentacja medyczna.
W schronisku planuję być przed 7 rano

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ogromnie , że na tym wątku działa tylu cudownych ludzi , że jest możliwa pomoc dla tych sponiewieranych staruszków . Oczywiście to wspaniale , że możemy pomóc jeszcze trzeciemu . Imię świetne , choć na pierwszy rzut oka odczytałam jako Odys , myślałam tylko , że literki się podmieniły .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Jutro rano zadzwonię do pani z MIelca...muszą mieć karmę???
To ja nic nie wiem :( Ja wiozę same owczarki...bez karmy.
Książeczki chyba będą na nich czekały w schronisku...książeczki albo karty, w których będzie cała dokumentacja medyczna.
W schronisku planuję być przed 7 rano[/QUOTE]Nic o karmie nie wiedziałam. Pieski mają mieć karmę wliczoną do opłaty za pobyt, chyba że ktoś chce płacić mniej i dostarczać karmę. Nie wiem czy rano tak wcześnie pracownik będzie miał dostęp do suchej karmy. U nas nie ma książeczek zdrowia, są tylko zaświadczenia o szczepieniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...