Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

Bardzo się tu wszyscy cieszymy, że te 2 staruszki pojadą do ciepłego kąta - są znane połowie Polski. Tylu ludzi chce im pomóc.
Czy mogę poprosić Was, żebyście zwrócili uwagę na ONka staruszka porzuconego dokładnie tak, jak te dwa, pozostawionego, jak śmieć na ulicy? Przepraszam, nie wiem, czy to off, czy nie. Wydaje mi się, że może nie całkiem.
Spójrzcie na psa z tego watku - jest w nowych psach z 15.12.2009. To był dokładnie ten Dzień Cudów na Dogomanii, kiedy wszystko szło, jak burza. Jemu też się udało odrobinę, bo trafił do szpitalika. Ale szpitalik przepełniony, niedobry czas, przybywa sierot, a ten pies jest nieadopcyjny - wg personelu:( Co się z nim stanie? Na razie nikt nie odpowiada jasno, ale raczej wiadomo...
Mru ma dziś wypytać, na razie dowiedziała się, z jakiej ulicy go zabrano. Na pytanie o jego przyszłość, zapada milczenie.
Może skierujemy część pomocy, którą "zdobyli" jego bracia w nieszczęściu, dla niego?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-w-Konstancinie-BARDZO-PILNIE-szukajAE-domA-w[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Mru tak przypuszcza. On zajmuje miejsce, a przybywają nowe masowo:( Wszystkie z wypadków.
W ciągu wczorajszego dnia inny "nieadopcyjny" piesek znalazł dom:) Ślepaczek Malizna może już w sobotę pojedzie do ludzi.
Tan staruszek tylko leży w ciasnej klatce, zmienia pozycję raz na dobę...
Ratunku!

Link to comment
Share on other sites

Monday, transport to najmniejszy problem. On jest w Konstancinie - stąd mamy niezłe możliwości.
Mam nadzieję, że ludzie się wypowiedzą w miarę szybko. Nie wiem, kto ma kontakt z hotelem w Mielcu? Red? Czy ktoś jeszcze? Nie bardzo ogarniam, jaka jest tam cena "w pakiecie". Ale myślę, że stałych deklaracji prawie by starczyło na 3 psy? A są jeszcze jednorazowe na weta i odkarmianie.
O, dobry pomysł z tym rozliczeniem:) Będziemy mieć bazę do rozważań.

Link to comment
Share on other sites

Red ma namiary
Może byłoby miejsce, a ofiarodawcy zgodziliby się, żeby z ich pieniążków opłacany był jeszcze jeden owczarek.
Mal zrobi listę...sporo osób chciało finansowo pomóc. Może tych finansów starczy.
Tylko chyba wszyscy muszą się wypowiedzieć czy się zgadzają.

Link to comment
Share on other sites

To ja się wypowiem, chciaż moja suma deklaracyna nie jest jakos powalająco wielka. Znalazłam Wasze ogłoszenie w internecie, normalnie sie popłakałam czytając historię Marsa I Aresa. Przeglądając to forum znalazłam wiele okropnych historii psów i wszystkie potrzebują pomocy. Chyba wszystkim nam zależy, by jak najwiecej psów znalazło dom, albo chociaż hotel. Dlatego jeśli starczy pieniążków jestem jak najbardziej ZA żeby pomóc innym psinkom. Ze swojej strony mogę obiecać, że postaram sie namówić znajomych, by też finansowo wspomogli pieski.

Link to comment
Share on other sites

Kas, dziękuję!
Po wstępnym badaniu wygląda, że psu nic nie jest - nie jest powypadkowy. Chciałabym zrobic mu jeszcze w Wawie podstawowa diagnostykę - układam logistykę.
TZ Mru jutro dyplomatycznie wybada sytuację, bo tam nie oddają psów do Dt i hoteli. Chcą adopcji bezpośrednich. Tylko nie wiem, jakim cudem mieści się w tej definicji wywożenie psów na giełdę ( nie powiem, gdzie - wszyscy wiedzą).
[B]UWAGA !!!!!!!!

Prosimy wszystkich deklarujących o wpłaty i zgodę na objęcie sponsoringiem ONka
z Konstancina.


[/B]

Link to comment
Share on other sites

red, czy Mars i Ares już przygotowywani do podróży są?
Zaszczepieni? Książeczki wypisane jakieś?
Na kogo będzie wypisana umowa?
Daj mi znać co będę miała ze schronu zabrać. Postaram się w poniedziałek być jak najwcześniej. Pewnie będzie jeszcze ciemno. O 7 chcę już ze schronu wyjechać, czyli mogę być tam o 6.30....

Link to comment
Share on other sites

Deklaracji mamy niby wystarczająco, ALE nie wszyscy, którzy zadeklarowali jeszcze wpłacili..
Na dzień dzisiejszy wpłat jednorazowych i stałych uzbierało się na 2010 zł, przy czym 2 osoby zapłaciły już za dwa miesiące (kwota łącznie 100 zł).
Dwóch wpłat nie udało mi się rozszyfrować. Wieczorem wrzucę zestawienie z nickami, kto ile wpłacał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...