Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak - red wszystko ustali.
Rozmawiała z panią z Mielca i powiedziała, że chyba będa tam miały dobrze :)
Że osoba zajmująca się psami robi to chyba z milości do nich ...czy jakoś tak ;)

Póki co domek państwa spod warszawy się buduje. Pogoda się trochę popsuła - nie wiadomo kiedy będzie skończony. Nie ma co czekać...a Mars i Ares będą w schronie siedzieli. Jak ci ludzie będą je chcieli nadal, to czy z Radomia czy z Mielca je zabiorą. Nie takie kilometry psy pokonywały, żeby znaleźć się w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze w sprawie hoteliku w miejscu. Byłam widziałam. To taki psi Hilton. Piękny, duży teren. Ogrodzony wyjątkowo wysoką siatką teren pięknie podzielony na oddzielne wybiegi. Super i bardzo się cieszę, że staruszki tam jadą. Każdemu psu bym życzyła takiego hoteliku. Działa tam też dogomaniaczka z Mielca nic yoko, która doglądała naszego ,Kaja z Szydłowca.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że na drodze zrobi się troszkę lepiej.
Wczoraj wieczorem max prędkość na mieście to 30km/h - nikt nie odważył się więcej jechać. Sama się zdziwiłam jak po dojeździe do skrzyżowania z prędkością toczenia się zadziałał abs.

Najwyżej nasza droga będzie trwała ze 4godz w jedną strone.
W poniedzialek jedziemy. TZ do końca tyg powie mi czy jedzie czy nie (to już od jego pracy zależy).

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu pogoda ma się już poprawiać pomalutku. Bardzo się cieszę, że w końcu dziadki pojadą do swojej przystani :D


Kochani, jeśli możecie zajrzyjcie do zapomnianej, starszej ONki. Prawdopodobnie była ciągnięta przez kogoś za samochodem, ale już jest zdrowiutka i szuka kochającego domku [url=http://www.dogomania.pl/threads/144093-Sonia-owczarkowata-sunia-w-bardzo-zA-ym-stanie-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA]oto Sonia[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Ja jeszcze w sprawie hoteliku w miejscu. Byłam widziałam. To taki psi Hilton. Piękny, duży teren. Ogrodzony wyjątkowo wysoką siatką teren pięknie podzielony na oddzielne wybiegi. Super i bardzo się cieszę, że staruszki tam jadą. Każdemu psu bym życzyła takiego hoteliku. Działa tam też dogomaniaczka z Mielca nic yoko, która doglądała naszego ,Kaja z Szydłowca.[/QUOTE]

Nie w miejscu tylko w Mielcu. Ot jak sie wysyla a nie sprawdzi co się napisało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Może jednak ten poniedziałek wykorzystać, skoro Monday może? Jaka tu potrzebna organizacja? Chodzi o osobę towarzyszącą?
Przypominam, że idzie zima i to ostra. Psy będą marzły,a i jeździło będzie się trudniej i dłużej.[/QUOTE]


Święta prawda , lux hotel czeka a one stareńkie w schronisku , Litości

Link to comment
Share on other sites

Ja dokładnie wiem gdzie ten hotelik. Jest to miejscowośc Brzyście nie dojeżdżjąc do Mielca. Z Radomia na Opatów i Rzeszów, za mostem na Wiśle w prawo na Mielec. mijamy miejscowości Dębicz, Tuszów Narodowy, Tuszów Mały i w prawo na Brzyście ok 5 km.

Link to comment
Share on other sites

Teraz sprawy opłat.
Ja zostawię pani psy, a pani spyta a gdzie kasa...
Czy osoba zajmująca się finansami Marsa i Aresa może skontaktować się z hotelem, wziąć nr konta i powiedzieć, że będzie opłacać hotel? Żebym nie musiała się pani tłumaczyć, bo nie wiem kto zbiera kasę, a żeby pani bez problemu chciała psy przyjąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...