Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Własnie najgorsze że na tym wątku nie dzieje się nic ....... Psy dalej u nas, zainteresowanie zerowe ..... Marsik z dnia na dzien wydaje sie starszy, jest tak kochany, że jak go widze codziennie, to mi się łzy do oczu cisną, że odejdzie nie u siebie z kochanym człowiekiem, a taki jest najukochańszy przytulak :( :( :( :(
Ares jak Ares, szał, szał, szał wypada na bieganie jak torpeda :) Zobaczy michę, wraca jak torpeda za jedzeniem, ale do pilnowania jedyny, nic mu nie umknie :) Ares nie jest chyba takim dziadkiem.... to jest raczej pies w sile wieku ;)
Odyś chodzi, czaem nawet się piłka zainteresuje, ale generalnie spędza dzień na leżeniu, co przy Jego problemach ze stawami(albo ich brakiem ..) jest naturalne.
Chłopaki gdzie Wasze domki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Ja Marsa i Aresa cały czas ogłaszam, oczywiście każdy ma osobne ogłoszenia. Tak bardzo bym chciała żeby w końcu ktoś zadzownił w sprawie choć jednego z nich...[/QUOTE]

Też cały czas ogłaszam, ale zainteresowanie zerowe :(

Link to comment
Share on other sites

Miałam jeden tel. od pani z Bytomia, ma psa labladora, mieszka w kamienicy, mieszkanie 100m2, podałam jej tel. do hoteliku.
Nie wiem, czy dogadałby się z drugim psem, no i czy nadaje się do mieszkania.

Link to comment
Share on other sites

Ares???? do mieszkania i z drugim psem :( :( przykro mi że nie napisze nic dającego nadzieję......... jak dla mnie plan niewykonalny :(
Ares to agresor na psy-dominator, Marsa tak poniewierał, chociaż on nie wykazywał żadnego zainteresowania Aresem, tylko mu schodził z drogi i się go bał.
Kurczę, a Pani nie chce Marsika zobaczyć? on prędzej się z psem zgodzi, choc tez ostatnio robił podchody do Szopena, modszego dużo prawie onka....

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B]

Link to comment
Share on other sites

Do mnie ...... hm.... postaram sie tylko dzisiaj nie zdążę, ale dzisiaj czesałyśmy Odyna i znalazłyśmy niestety na piersi jakies narosty nowe, a ta na nodze wydaje sie być większa.... Czesany musi być w kagańcu, bo nie wiadomo tak naprawdę które miejsce go boli i mnie ostatnio pogryzł dosyć poważnie po ręce, dzisiaj w kagańcu też warczał. Boję się oddać Odyna do jakiegoś domu, naprawdę.....
Tak jak Asia dba o niego to jakby był Jej. Teraz znowu mieszka w domu :) Asia ma do Niego wielką słabość ;)
Postaram się na dniach cos sklecić :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek! do wzięcia obroże i linki treningowe! Dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie-Koźlu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186065-Obro%C5%BCe-i-smycze-na-przytulisko-pod-K%C4%99dzierzynem-zalane-w-powodzi-2010-do-31-maja?p=14724082#post14724082[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziewczyny mam pytanie, czy ten wątek umiera śmiercią naturalną czy jest tu za mało ludzi pozapraszanych ?? Pieski bez żadnego braku zainteresowania nie mają szans, a są naprawdę kochane, szczególnie jeszcze raz napiszę MARSIK.
On potrzbuje tyle miłości :placz::placz::placz::placz::placz::placz: Tylko się tuli, tuli i tuli, a z dnia na dzień coraz starszy :-(:-(:-(

Ares daje radę , to żywotny, mocny stwór, królujący w swoim boksie :)

A Odyś .... miejmy nadzieję, że damy radę jeszcze zrobic zabieg, choć ja nie wiem jakie bedą jego wyniki, Odyś jest chyba jeszcze starszyo Marsika, choć zęby ma ładniejsze, tyle że Mars nie ma guzów ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Dziewczyny mam pytanie, czy ten wątek umiera śmiercią naturalną czy jest tu za mało ludzi pozapraszanych ?? Pieski bez żadnego braku zainteresowania nie mają szans, a są naprawdę kochane, szczególnie jeszcze raz napiszę MARSIK.
On potrzbuje tyle miłości :placz::placz::placz::placz::placz::placz: [/QUOTE]

To prawda strasznie tu cichutko.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Proszę mi podpowiedzeć gdzie jest post z bieżącym rozliczeniem, bo nie mogę znaleźć.[/QUOTE]

Zapytałam o to 17.03.10 post 760, nie doczekałam się odpowiedzi, trudno.
Pytam, bo wpłacam od ponad pół roku co miesiąc po 50,00 zł. na chłopaków, a nawet nie wiem czy te pieniądze dochodzą :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było gdyby red uaktualniała 1-szy post wpisując ile jest deklaracji, ile wpłat jednorazowych...jakie saldo konta owczarków...
Bo tak, to faktycznie, bałagan. To są pieniądze, które każdy przekazuje z własnej woli, ale zarazem każdy chciałby wiedzieć ile jest tych pieniądzy. Byłoby jaśniej/

Nie wiem kto zbiera na owczarki, ale przecież nie byłoby problemu, gdyby ta osoba co jakiś czas podsyłała red rozliczenie, które ona by wklejała w 1 post.

Link to comment
Share on other sites

Mal zaoferowała się zajmować kasą, nie myślałam, że do tej pory nie wpłaciła pieniedzy. Napisze jej pw, bo nie mam innych namiarów.W końcu psiaki wrócą do schroniska.....Kto ogłasza je, bo być może wszyscy myślimy, że są ogłaszane a nie są.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...