Jump to content
Dogomania

"PRZEPRASZM,ŻE ŻYJĘ"Staruszek zwany UCHATKIEM już za TM


bunia

Recommended Posts

[quote name='lewkonia']Kochani dogomaniacy i drogi fan-clubie Staruszka - Uchatka!

Sama nie chcę w to wierzyć, ale mój piaskowy dziadek jest u mnie już calutki rok! [/quote]

100 lat :multi: :multi: :multi: dla dziadusia i dla jego domku :multi: :multi: :multi:

i zdrowia dobrego zeby dłuuuuuuuugo jeszcze tak tupotał po domu
za swoja kochaną Panią :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dzisiaj Uchatek -Staruszek był z wizytą u buni. Niestety to była lecznicza wizyta:razz: .

Poznał znajome mu podwórko, obwąchał wszystkie kątki i wszedł bezceremonialnie do gabinetu otwierając sobie drzwi pyszczkiem.:evil_lol: Zupełnie zlekceważyl kocią kolejkę pod gabinetem. Podszedł od razu do buni i miał tak radosny wyraz pyszczka, że prawie możnaby uwierzyć, że nic mu nie dolega.

Niestety....
Dziadzio ma kłopoty z trawieniem, uszkami i serduszkiem.
Miał pobraną krew (czego nienawidzi:cool3: ) oraz obcinane pazurki (czego nienawidzi jeszcze bardziej:cool3: :cool3: ). Był też zastrzyk (o tego to dopiero nie lubi:cool3: :cool3: ).

Poza tym "wysechł" jak zauważyła bunia. Bo to nie jest zwykłe wychudzenie, ma też cieniutkie łapinki. Po prostu zmiany starcze posuwają sie u psów w galopującym tempie.:-(
Przecież dziadzio je kilka razy dziennie małymi porcjami... ale prawie wcale nie ma ochoty dreptać.

Bunia powie jak go dalej kurować... krew zawieziona do analizy... czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się chłopie dzielnie:razz: co tam, że łapy bolą, tyle jest przecież jeszcze miejsc do odwiedzenia, tyle jeszcze pieszczot z rąk Twojej pani, tyle ciasteczek do wyżebrania:eviltong: Zdrowiej Uszatku, nie pora na zasypianie, bądź z nami jeszcze trochę

Link to comment
Share on other sites

"Prawie wiosenne" pozdrowienia dla Uchatka i mega porcja głasków :lol: Uchatku dużo słoneczka ci życzę. A tak w ogóle ładna pogoda chyba nie tylko na ciebie dobrze wpływa, bo ja też tak mam ;)
P.S. Mój pies tez bierze Essentiale Forte na wątrobę i bardzo dobrze mu to służy. Polecam !

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Uchatek po raz drugi w przeciągu miesiąca wykonał swój, popisowy, jak się okazuje, numer: - drepcze sobie na spacerek na trawkę od drzwi wejściowych do balkonowych, po przeciwnej stronie domu, i czeka żeby go wpuścić.

Gdy włazi do środka po niecałej minucie robi piękną, zdrową i obfitą kooopę.... no i z czego to wynika????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kochani - :lol: słonko czyni cuda:lol: - Staruszek zrobił się znowu dziarski, mimo iż wcześniej nie mógł z bólu chodzić. Stawy będa mu niestety dokuczać już zawsze.
Gdyby jeszcze tak pamiętał, gdzie się robi koopę:cool3: , ale cóż ja w jego wieku pewno tez nie będę pamiętała.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kochani... ze Staruszkiem jest baaardzo krucho. Od dawna już "wysechł", choć jadał porcje jak dla cielaka.

Nie było mnie tydzień.
W sobotę przyjechaliśmy, a nasz dziadunio prawie nie chodzi. Nawet do miski z kurczaczkiem i ryżem nie startował.
Od wczoraj tylko zasypia i pojękuje.
Dzisiejsza koopa była z żywą krwią.
No i kurcze blade co teraz???

Bunia wczoraj radziła prześwietlić kręgosłup.
Ale dzisiejsza krew w koopie mnie dobiła. Siedzę w domu, bo wzięłam urlop i gdybym paliła ...to teraz dymiłabym jak smoczyca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia'][SIZE=3][B]Staruszek odszedł...[/B][/SIZE]

[/quote]

Lewkonia,nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jest mi przykro...
Ale bardzo się cieszę, że Uchatek ostatnie swoje dni przeżył kochany i rozpieszczany... Że odzyskał radość psiego życia i wiarę w ludzi.
Było warto...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...