Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz Walentynkowa i Nocna


BLACKDRAGON

Recommended Posts

[quote name='FLY']Ale mamy konkurencję liczną..:razz::mad: Goldenki chyba na Rzeszów ruszyły..
[/QUOTE]

Trzeba bylo sobie suke kupic :evil_lol::lol:
My mamy w młodzieży 7 w klasie.

Trzymaj kciuki za nas, żeby nam się udalo razem na porównaniu powalczyc :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Trzeba bylo sobie suke kupic :evil_lol::lol:
My mamy w młodzieży 7 w klasie.

Trzymaj kciuki za nas, żeby nam się udalo razem na porównaniu powalczyc :eviltong:[/QUOTE]

Byłoby dla nas zaszczytem spotkać się na ringu!:p :P Będziemy trzymać kciuki..za Was i za siebie-też mamy jednego konkurenta, którego lekceważyć nie można..;)

Link to comment
Share on other sites

Przysłali mi potwierdzenie przyjęcia,ale zaznaczono,że mam zapłacić 100pln.,ponieważ jeszcze nie zapłaciłam za wystawę.Problem w tym,że opłacone było 18 stycznia,wtedy 80pln i będe musiała to wyjaśniać:(((Wiecie może co z tym robić,podobno mam się zgłosić gdzieś z potwierdzeniem przelewu.Długo to trwa i czy są jakieś komplikacje,pierwszy raz mam taki przypadek.No cóż wystawa 13-ego.....


A i jeszcze jedno,w rogu z nadrukiem,,katalog"mam taki czarny ,,X",to normalne,wszyscy tak mają:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki,no to super.Coraz bardziej się zastanawiam,czy warto było zgłaszać psa na tą wystawę.Nigdy nie miałam problemów,a tym razem same takie. Opłać wcześniej wystawę,to ci napiszą ,że nie zapłaciłeś i jeszcze katalogu nie dostaniesz.Ciekawe co jeszcze!!!

Link to comment
Share on other sites

ale..jedno się z drugim wiąże przecież. skoro z jakiegoś powodu uznali, że masz niepłacone to logiczne, że katalogu też nie dadzą. myślę, że jak pójdziesz pokarzesz im potw. wpłaty to nie będzie większych problemów, z katalogiem również;)

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem problemu - na miejscu idziesz do sekretariatu, pokazujesz wpłate (byc moze przelewałas pieniądze z konta kogos innego? albo w tytule nie dałas wystarczających danych) - oni odznaczają, dają Ci katalog i numerek...
I po to tyle krzyku??

Żeby to była jedna wystawa na której trzeba było cos załatwiac... ;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga kom']Dzięki,no to super.Coraz bardziej się zastanawiam,czy warto było zgłaszać psa na tą wystawę.Nigdy nie miałam problemów,a tym razem same takie. Opłać wcześniej wystawę,to ci napiszą ,że nie zapłaciłeś i jeszcze katalogu nie dostaniesz.Ciekawe co jeszcze!!![/QUOTE]
Prawdopodobnie przygotowali potwierdzenie przyjęcia psów przed zaksięgowaniem wpłaty. W zeszłym roku też tak miałam , ale wystarczylo pokazać potwierdzenie w sekretariacie i po sprawie....

Link to comment
Share on other sites

Ja też już dostałam potwierdzenie przyjęcia wraz z numerkiem... Te oznaczenia na kartce jak domniemuje oznacza W- walentynkowa, N-Nocna. Ja przelewy robiłam 28 stycznia i na zgłoszeniu jest napisane, że wystawa jest opłacona. Przy zgłoszeniach była informacja aby w pierwszej kolejności w tytule wpłat było nazwisko i imie, a później dane psa.
Znam przypadki (swoje również), że całkiem nieźle wypadły nam wystawy, mimo paru sytuacji, które zniechęcały. Ale dzięki mojej determinacji wracałam zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']do nas też przyszły potwierdzenia, ale tylko na Nocną.. ile kasy marnują..możnaby wysłać razem i te 1,5tys na coś ciekawszego przeznaczyć:P[/QUOTE]
Też tak uważam, my dostaliśmy te potwierdzenia jednego dnia w dwóch kopertach, szkoda kasy.
[quote name='FLY']ja mam w tym rogu czarne "N" i nie mam pojęcia co to oznacza;)[/QUOTE]

To chyba oznaczenia wystaw
W-walentynkowa
N-nocna

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam potwierdzenia przyjęcia zgłoszeń z których wynika że nie opłaciłam wystawy a zapłaciłam w terminie. Jestem zła bo muszę wyjechać wcześniej aby mieć czas na odstanie w kolejce po numerek (skoro to nie jest odosobniony przypadek) a na ring wchodzimy jako pierwsza rasa.Mam nadzieję że pogoda pozwoli nam dojechać na czas i w kolejce po numerek nie przegapię wejścia mojej suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga kom']Tez byśmy chcieli,ale mój Czarnuch dopiero pierwszy raz w pośredniej,więc jeszcze mamy daleko.Wie ktoś czy będą przysyłali numerki?I jak wygląda przelot na trasie Wawa-Bydgoszcz,jakieś niespodzianki na drodze?I jeszcze jedno,wystawiał ktoś kiedyś w nocy?Psy dają rade?Boje się,że mi zwierz zaśnie na stojąco:diabloti:
Pozdr.Aga[/QUOTE]
niestety zdarza się, że przyjeżdżasz na lotnisko i dowiadujesz się, że lot odwołany i w zamian podstawiony jest autobus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...