Jump to content
Dogomania

WKPZ Dogomania


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale ja po rozwodzie nie mogę pracować z Rav na 1 pozycji, to wykluczone!!

no ja o zadnym rozwodzie nic nie wiem :) ...wszystko co uslyszalas to wymysl co niektorych ludzi :D

Daryl czy moglbys mi dac namiary na ta firme co robi naszywki ?

chce zrobic klubowe naszywki wiec szukam jakiejs dobrej firmy.. z gory dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o naprasowanki to kazdy moze zrobic kartka a4 kosztuje okolo 2 zl,no i mozna drukowac,ja nawet sobie drukowalam kiedys ale one nie sa az takie trwale

Firma ta nazywa sie LYNKA ,www.lynka.com.pl, tam robia profesjonalne nadruki trwale no i naszywki ,jak cos znajde lepszego to napisze,wiem tez ze robia cos w tarnowie ,zamawiali do sklepu komputerowego i calkiem im wyszlo a nie bylo drogie ,na razie nie mam do nich jeszcze namiarow,jak sie dowiem to napisze

Link to comment
Share on other sites

Pomijając juz lietrówki, Pay :wink: , to ja widzę pewien problem...

Takie logo jest zbyt skomplikowane, jeśsli miałoby być naszym Logo - czyli łatwo rozpoznawalnym znakiem naszego Klubu.

Proponowałabym zrobić podział:

1) proste Logo Klubu - bez zdjęć, najwyżej schematyczny obrazek, tak, aby można było z tego zrobić na przykład naszywkę

2) jakiś charakterystyczny rysunek na koszulkę, który zawierałby w sobie elementy Logo - a nawet dwa rysunki: jeden rozbudowany na przód i jeden prosty na tył.

I tutaj mamy dopiero pole do popisu w wymyślaniu i tworzeniu. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja od rana przy kawie, wy jeszcze pewno śpicie :morning:

ale ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł spac.

Napisy lepsze na pierwszym a rysunek na drugim, ale też za skomplikowany jak na logo, logo powinno być schematyczne i czytelne. Wymądrzam sie, co? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...