Jump to content
Dogomania

Hotelik w Zamosciu


funia

Recommended Posts

[quote name='Magda82']mieszkam w Płoskiem przed "bykami" a naprzeciwko cpn-u[/QUOTE]

Ale na przeci?wko Cpn jest komis samochodowy ...To gdzie ty mieszkasz za komisem :cool3:
Ja mieszkam za na przeciw wwjazdu na złodziejówkę a hotelik jest 1km dalej prosto i 2km w lewo ;)
Trasa dla wtajemniczonych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Funiu nie przywieziemy Ci tych 2 suczek w środę. Mamy okazję je zostawić w klinice na głębokiej na sterylizację (taniej, bo na fundację). Sunie będą sterylizowane w piątek i w nastepny piątek (14 kwietnia) będą do odbioru po zdjęciu szwów. Jeśli do tego czasu nie znajdą domków to w piątek je do Ciebie odwiozę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Tylko niech lekarz oceni czy w ich stanie sterylizacja nie bedzie pośpiechem.Boje się takich szybkich sterylek u suczek ,które przybywaja z takich miejsc ...No ,chyba ze to aborcyjna...[/QUOTE]
Na pewno będą wcześniej przebadane :)
A i przed wyjazdem do kliniki je wykąpiemy.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam serdecznie na bazarek cegiełkowy.:iloveyou: Zbieramy pieniążki dla zagłodzonej i chorej suni z pod Zamościa, prosimy o wsparcie :modla:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205432-***-uratuj-mi-%C5%BCycie-to-tylko-5-z%C5%82-***?p=16633741#post16633741"]http://www.dogomania.pl/threads/2054...1#post16633741[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Tylko niech lekarz oceni czy w ich stanie sterylizacja nie bedzie pośpiechem.Boje się takich szybkich sterylek u suczek ,które przybywaja z takich miejsc ...No ,chyba ze to aborcyjna...[/QUOTE]

Pani z Rachowa kochała szczeniaczki Funiu. Zbierała najładniejsze psy z okolicy i rozmnażała. W boksach siedziały pomieszane, nie pozwala na sterylki. Nie szczepiła, nie leczyła - wyznawczyni selekcji naturalnej. Karmiła starym chlebem. Efekty zobaczysz ... chyba że od razu znajdą domy - bo trzeba uczciwie przyznac - mimo wygłodzenia, chorób, potwornego zaniedbania - wszystkie psy w Rachowie są przepiękne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ale na przeci?wko Cpn jest komis samochodowy ...To gdzie ty mieszkasz za komisem :cool3:
Ja mieszkam za na przeciw wwjazdu na złodziejówkę a hotelik jest 1km dalej prosto i 2km w lewo ;)
Trasa dla wtajemniczonych:evil_lol:[/QUOTE]

ja pitolę hahaha chyba się znamy kolezanko sąsiadko!!!ja mieszkam na złodziejówce:)

Link to comment
Share on other sites

Funiu szykuj miejsce. Yoko najprawdopodobniej na dniach do Ciebie przyjedzie, nie łapie się na sterylkę, bo ma cieczkę :( Jutro będzie jeszcze badana przez lekarza. Sunia jest wykąpana już, dzisiaj powycinałyśmy jej dredy z Madi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Czyzby siostra Marzeny ??[/QUOTE]


A no siostra Marzeny:-) znam tylko jedną osobę która udziela się jeżeli chodzi o psiaki i mieszka naprzeciwko złodziejówki, nawet jakiś czas temu rozmawiałyśmy na ten temat u Marzeny...dobrze kojarzę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Zgadza sie .No to smieszne ,znamy sie mieszakmy na przeciwko i odnajdujemy na dogo .:evil_lol:
Powiedz tylko jak tu weszłaś ,bo nie jest to łatwe dla początkujących :cool3:[/QUOTE]

Jak się chce to się potraf i:diabloti: siedzę w domu z dzieciakami i w wolnej chwili weszłam, jak się zaczytałam o tych wszystkich bidach tak raz dziennie wchodzę, jakbyś miała jakiegoś psiaka do Warszawy zawieść albo z Warszawy to mój Łukasz służy pomocą bo często robi tą trasę także pamiętaj o mnie bo widzę ze tu ciężko o takie rzeczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']I to jest hit dnia bo często mamy z tym problem ....Dzięki bedę pamiętać .
A moze byś tak chciała biednego pieska lub suczkę ??:razz:[/QUOTE]

zastanawiałam się nad tym ale jeszcze nie teraz bo juz jednego mam z pseudo strasznie niepoukładany pies ... jak go wyprowadze" na psa " to pogadamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda82']zastanawiałam się nad tym ale jeszcze nie teraz bo juz jednego mam z pseudo strasznie niepoukładany pies ... jak go wyprowadze" na psa " to pogadamy[/QUOTE]

A co z nim nie tak ? jak to rasa ? I w czym maz problem ?

Link to comment
Share on other sites

głównie z uciekaniem, zrobiliśmy już wzmocnienie siatki i tam gdzie zostały luki na 5 cm dosłownie to i tak się przedostanie a najgorzej ze jak juz zwieje to nie mozna go złapać , była sytuacja ze na cpn pobiegł, miałam szczęscie ze samochód nie jechał, w zasadzie to pies jest na dworze jak i my jesteśmy bo strach go zostawić a szkoda bo psina by się wybiegał bo duża działaka...jak nie moze przejsc to się przekopuje, próbowaliśmy przywoływanie za smakołyk na lince i jest ok do momentu jak mu linki nie ściągne... cwany jak cholera i robi to w strasznie perfidny sposób bo zanim zwali upewnia się czy patrze i czy jestem w odpowiedniej długości od niego zeby mógł uciec, dla dzieciaków jest super, czasami się zastanawiam czy znalazłabym lepszą niańkę, a i skacze na wszystkich gości, ostatnio wkąponował moją mamę w futrynę...wzieliśmy go od faceta który oddawał bo mial dosyć jak twierdził bo córeczki dopuszczały co rok, jedna ma psa, a druga sukę, obie studentki a raz do roku podrzucają sukę facetowi juz w ciąży... facet wdowiec powiedzial ze jak nie znajdzie klientów to odda do schroniska a rasa golden retriver wzieliśmy go jak mial 6 miesiiecy

Link to comment
Share on other sites

kup mu i załóz w takim razie adresówkę ma szyje ze swoim tel .Bo jak trafi gdzieś dalej to bedzie szansa ze ktoś zadzwoni kto go złapie.Ale to masz kłopot ..U nas krajówka i pod auto wpaśc to nie rzadkość ..
Wejdz w forum i tam znajdziesz porady różne .Moze coś poczytasz na temat uciekania .

Link to comment
Share on other sites

adresówkę ma ale taka plastikową jak deszcz popada to mało czytelna jest i trzeba zmieniać ale słyszałam ze u nas gdzieś robia z metalowych płytek wytłaczaną ale nie wiem gdzie, a co do forum to właśnie takie było moje zamierzenie jak tu wchodziłam jezeli chodzi o porady, jakoś zapomniałam o tym jak zobaczyłam te wasze bidy... po prostu szok !!! juz nawet nie chce myśleć co będzie przed wakacjami jak rodzinki będą chciały na wczasy pojechać a pies będzie zawadzał!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę:
[url]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14432259[/url]

Kupowałam u tego allegrowicza i jestem baaaardzo zadowolona.
Przy okazji zapraszam po ciuchy dla nastolatka i tanie ubranie dla komunisty:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205754-Dla-nastolatka-dla-quot-komunisty-quot-.Zajrzyj-dowiesz-si%C4%99-co-jeszcze.Na-Rach%C3%B3w-St..Do-16.04.?p=16667262#post16667262[/url]

Na suki z przytuliska w Rachowie, które będą stacjonowały w tut. hoteliku.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

DZieki Asia .JA kupiłam 20 adresówek aby mieeć dla swoich podopiecznych .Wszytkie uszkodzone w ciągu kilku dni ,POzostały trzy ,które noszą Henio ,Rudy ,Patka .Cała reszta popekała .Moje były zwykłym szajsem .
Dowiadywałam się u grawera w zAMOSCIU .Koszt jednej z telefonem ( tylko ) to kwota ponad 50 zł .Ale to porzadna robota a nie plastik
Wiadomo trza zapłącić jak się chce mieć dobre .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...