Jump to content
Dogomania

Witam chcem kupic staffika


wks2020

Recommended Posts

Witam chcem kupic staffika o masći red....przeszukalem chyba wszystkie hodowle w polsce dostenpne w internecie i niemoge znalezc sczniaczkow tej masci.....kolega mi doradzil zebym wybral sie do czech po stafiika ...ale mi sie niechce wierzyc zeby w naszym kraju niebyly hodowane te maluchy.....oczywisice interesuje mnie piesek z rdowodem itp.....a po drugie mam takei pytanie odnosnie tego ze posiadam w domu kundelka z wielkim temeramentem przywódcy...jest bardzo zazdrosny o mojego tate itp byl wziety ze schorniska jak mial miej wiecej 8 meisiecy(przynajmiej tak oceniali weterynarze)potrafi z terrorzywoac inne psy w ich wlasnych domoach....ale pozatym jak niema innego psa w domu to jest bardzo wierny i posluszny piesek....i moje pytanei dotyczy tego jak stafiik na neigo zareguje jak juz podrosnie(zapomnialem dodac ze chcem tylko suczke ze wzgledow bezpiecznestwa mojego kundelka)bendize tolerowal mojego kundla?? z gory dziekuje za pomoc pzodrawiam

Link to comment
Share on other sites

To nie jest tak, że w Polsce nie są hodowane czerwone staffiki! One są, tylko że ciężko w takiego psiaka trafić.
Ostatnio kilka hodowli miało staffiki rude, więc możesz tam się popytać. Wtedy będzie większa szansa na to, że w danym miocie pojawią się rude bądź nawet czerwone.
Teraz nastała u nas "moda na kolory", mamy już nawet psiaki błękitne, więc jak się dobrze rozejrzysz, to i rudzielca bez większego trudu trafisz!
A co do Twojego kundelka, to ciężko cokolwiek przewidzieć. Generalnie szczenięce zabawy bullowatych są brutalne i trochę inne niż innych psów. Nie każdemu psu się to spodoba, nie wiadomo jak zareaguje Twój domownik. Trudno jest jednak cokolwiek w tej kwestii wyrokować, na pewno będziesz musiał uważać i nie zostawiać obydwu psów bez nadzoru.

Link to comment
Share on other sites

moze zle ocenilem masc "red" co do sprecyzowania to chodzi mi mianowice o takom masc [URL]http://www.petwave.com/~/media/Images/Center/Breed/Dogs/Terrier%20Group/Staffordshire%20Bull%20Terrier/Staffordshire%20Bull%20Terrier%20puppy.ashx?bc=white[/URL]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=rEP2mR0afug&feature=related]YouTube - Staffordshire Bull Terrier Jagsstaff Sir Lancerlot ( Lance )[/url]

zakochalem sie w tym piesku :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyj na strony hodowli Family Buldożer i hodowli Bullamo!!! Myślę że w niedalekiej przyszłości spodziewać się będziemy w jeszcze jednej hodowli rudasków, ale obiecałem nie zapeszać...
Powodzenia w poszukiwaniu:multi:, jak będziesz potrzebował pomocy zadzwoń, może coś wspólnie wymyślimy;)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sebastian']Zajrzyj na strony hodowli Family Buldożer i hodowli Bullamo!!! Myślę że w niedalekiej przyszłości spodziewać się będziemy w jeszcze jednej hodowli rudasków, ale obiecałem nie zapeszać...
Powodzenia w poszukiwaniu:multi:, jak będziesz potrzebował pomocy zadzwoń, może coś wspólnie wymyślimy;)
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Seba ma racje sypnie sie ciut Rudosków ale żeby zdobyć ładnego wystawowego pieska trzeba się spieszyć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Doskonałych hodowli jest w Polsce mnóstwo. Są wśród nich takie, które hoduja od wielu, wielu lat i z wielkimi sukcesami. Polskie staffiki wygrywają prestiżowe wystawy nie tylko w Polsce, ale i za granicą, dzięki sporej grupie zapaleńców i ambitnych hodowców rasa w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem, czy mogę Ci cokolwiek sugerować, ale na pewno jest w czym wybierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='imagestaf']witam
w niedalekiej przyszlosci chcialabym kupic malego stafika (czarny, czarny pregowany lub braz bregowany) szukam szczeniaka wystawowego i stad moje pytanie czy moglibyscie mi polecic dobra hodowle tych psiaczkow?[/QUOTE]
Hej proponuję wpisać w google staffik forum i wyskoczą Ci dwa największe fora z działam zapowiedzi miotów i hodowli mających szczeniaki obecnie a jest ich teraz sporo:
HODOWLA FAMILY BULDOŻER
HODOWLA ALASTOR FCI
HODOWLA PENN-STAFF
HODOWLA BULE Z BUZY
HODOWLA BULL HUNTER
HODOWLA GREEN ELITE
HODOWLA HARPAGON FCI
HODOWLA STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŻYCIE FCI
HODOWLA SILVER CROSS
HODOWLA Bullamo
Hodowla staffka
większosć ma swoje strony ale jeśli sie zarejestrujesz na forum będziesz mógł tam podglądać rozwój szczeniąt i kontaktować sie z hodowcami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...