Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='MagYa^^'][U][U]:diabloti: zdublowało mnie.. o i leszcze podkreślnikuje... co za czort!:angryy:
[/U][/U][URL="http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/801/30/15/801301521"][/URL][/QUOTE]

maguś.. a Ty robiłaś listę na wątku?? ja robiłam tylko spis rzeczy, których mi ludzie wysłali w spisy.. Bo my nie rozpakowywaliśmy pudeł :) więc nie wiemy co w nich jest.. Dlatego właśnie prosiłam żeby mi podsyłać listę rzeczy ....
napisz mi na pw jakie dane na paczce są, żebyśmy ją rozbebeszyli coby to do prezentów wsadzić...

gusia.. ciuchów mamy taka masę, ze nie wiadomo czy się zabierzemy...

Link to comment
Share on other sites

Asiorku pisałam, ale pewnie zagubiły sie, nie szkodzi.

Paczka jest od firmy [B]GANDALF[/B] (Bodaj z miejscowości STARE BABICE)-więcej grzechów nie pamiętam :|
Zawartość powinna być taka jak na zdjeciach.
Wypadaloby rozpakować, bo tam napewno jakaś faktura jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Powiem szczerze, ze akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Asior spisała tylko rzeczy , które były wymienione na wątku...a dużo jest jeszcze w paczkach:cool3:
Paczki zgrupowane są w garażu, w Fundacji, w mieszkaniu Irenki.

W piątek z Asią przeglądniemy część paczek, osób które wyraziły zgodę na podzielenie się z rodziną pogorzelców z Warszawy.[/QUOTE]
Powiedz mi skarbeńku jak córcia...
I prośba, pamiętasz pisałam, że znajoma z malamutów min miała zrobić ozdoby świąteczne, przesłała je do fundacji razem z innymi rzeczami i myślę że chyba przydałoby się to przepakować :) nadawca Ewa z Sierpca, spojrzysz na przesyłki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Gdzieś jeszcze powinny byc kolorowe torby na ramię przesłane wraz z kurtką. Torby to nówki, choc bez metek. Przesłałam paczkę kurierem już dośc dawno na adres Fundacji, pewnie więc jest gdzieś na dnie góry paczek ;).[/QUOTE]

tak tak.. właśnie wczoraj o Tobie rozmawiałyśmy z Izą i mówiłam, ze trzeba mieć baczenie na te Twoje torby :)
A co do kurtki.. to dla kogo ona miała być??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']Powiedz mi skarbeńku jak córcia...
I prośba, pamiętasz pisałam, że znajoma z malamutów min miała zrobić ozdoby świąteczne, przesłała je do fundacji razem z innymi rzeczami i myślę że chyba przydałoby się to przepakować :) nadawca Ewa z Sierpca, spojrzysz na przesyłki...[/QUOTE]

Córcia już dobrze. Dziękuję. Kończy ostatni antybiotyk.
Paczka z Sierpca jest.Przepakuję.

Odnośnie Gandalfa, to już pisałam , że przyszedł.
Postaram się go dzisiaj namierzyć i wyciągnąć fakturę.

Wczoraj odebrałam tez kolejne paczki od :
mysza 1
Ulka 18
Pastel
Mili z Tee i Dakotka
Jolanta J. z Morawicy
Sylwia K. zTczewa
Convatec Polska Sp. z o.o.
Małgorzata M. "SANDI"
paczka nieopisana z proszkiem LAVEX 7 kg wewnątrz. Chyba przyszła kurierem :oops:
paczka od Camary i wirówka do ubrań oraz wielki miś

Jak coś źle piszę , mylę nadawców albo kogoś pominęłam krzyczcie śmiało.
Dla mnie sytuacja jest już lekko nie do opanowania :oops:

Jeśli ktoś chciałby coś jeszcze przesłać lub kupić myślę, że wszelkie siły trzeba przekierować na inne potrzebujące rodziny, np pogorzelców z pod Warszawy.

Asia spisała na watku tylko te rzeczy, które były wymieniane.
Z tego co pisały osoby wysyłające paczki dużo rzeczy mamy w ogóle nie ujętych.

Jeśli ktoś chce żeby jego paczkę przepakować albo wyciągnąć jakieś rachunki , piszcie proszę.
Dzisiaj jeszcze pudła są w trzech mieszkaniach, jak je zapakujemy na przyczepę to już będzie sterta nie do przebrnięcia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Ja wysłałam paczkę z używanymi rzeczami ponad dwa tygodnie temu. Mam nadzieję, że dotarła?[/QUOTE]

Tak dotarła, chyba już się As nie zmieściło do pierwszego postu

Kolejna lista :
Dorota1
Marchewa x2
Greven x3
CHI Małgorzata S.
Gandalf
Danuta R. ze Złotoryji
Pliszka
EMIG Warszawa
Izabela Dz. x 3
Sperian Łódź
Pati 1975
DaSliva x 2

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Tak dotarła, chyba już się As nie zmieściło do pierwszego postu

Kolejna lista :
Dorota1
Marchewa x2
Greven x3
CHI Małgorzata S.
Gandalf
Danuta R. ze Złotoryji
Pliszka
EMIG Warszawa
Izabela Dz. x 3
Sperian Łódź
Pati 1975
DaSliva x 2[/QUOTE]

Ten Sperian Łódź to ja :p. Przyznaję się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajda67']Ja chciałam zapytać czy skromna paczuszka od Beaty J doszła?[/QUOTE]

Jutro przeglądamy paczki od majqi , które zatkały jeden pokój.
Wkleję jeszcze te które tam utknęły , jak opanuję sytuację :evil_lol:

Jedną juz mam a chyba nie podawałam:
od Wisełki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...