Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='Ulka18']
[B]Melduje, ze wegiel wczoraj dotarl bez problemu i Rodzinka ma juz cieplo.[/B][/QUOTE]

Rozmawiałam dzisiaj z Panią X, bardzo dziekują za ten węgiel.
Wczoraj tylko potakiwała.
Dzisiaj dopiero do nich dotarło, że mają węgiel.
Byli w szoku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DaSilva']Ratujac honor ludzi z Krakowa zglaszam sie na ochotnika. Napiszcie prosze kiedy i w jakich godzinach trzeba przewiezc psiaka. Nie bardzo mam czas sledzic wszystkie wpisy bo jestem zawalona robota.[/QUOTE]
Dziękuję z całego serca. Moja ogromna prośba. [B]DaSilvo[/B], wejdź proszę na tamten wątek, zrób wpis, podaj do siebie kontakt założycielce wątku (ona już wpisała tam swój), a osobno kontakt Asior. Asiu, liczę, że zgrasz (o co błagam) DaSilvę z Frotką (a DaSilva skontaktuje się z Missieek).

Co do spraw wątkowych tu i teraz. [B]Mój transport jedzie jednak jutro.[/B] Będzie w rejonach Kraka ok. 14.00. Dałam już znać Biafrze. [B]Jeśli ktoś mógłby się z Biafrą (biedną, bo chorutką) skontaktować i zaoferować pomoc w rozpakowaniu (jak wspomniałam na pomoc kierowcy nie liczyłabym) byłoby super, ponieważ Biafra nie jest jeszcze pewna, czy stertę paczek ode mnie chce przyjąć akurat w siedzibie firmy. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Dzisiaj dopiero do nich dotarło, że mają węgiel.
Byli w szoku[/QUOTE]Najwazniejsze, ze jak zapala, to wegiel szybko nie wygasnie i cieplo bedzie sie trzymac. Powinien im wystarczyc na jakis czas. Nie wiem jaki ten wegiel (gatunek), mam nadzieje, ze najlepszy jaki byl na skladzie. Jesli bedzie taka mozliwosc, to za jakis czas znowu podrzuce im podobna dostawe.
Paczki z polarami jeszcze nie wyslalam, mlyn w robocie i po. W weekend nadrobie straty i przygotuje paczke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Do której godziny można kogoś zastać w fundacji?[/QUOTE]

Ja nie mam biura i pani sekretarki ;)
W Krakowie mamy siedzibę-adres ale trzeba się umówić telefonicznie wcześniej.
Ja siedzę ze zwierzętami , nie w gabinecie :evil_lol:
tel 692 33 44 33

Link to comment
Share on other sites

Biafra, czy w ogóle wiedziałaś w co się pakujesz z tą zbiórką rzeczy i innych dóbr :) ??????????

A jeszcze mąż tuli zawiezie pewnie niezłą dostawę...

Ciekawe jak ta pani na to zareaguje, mam nadzieję, że szczerze się ucieszy...i dzieciaki też. Ja już się cieszę z ich szczęścia z posiadania węgla ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Moze czesc ubran/kosmetykow/srodkow czystosci, ktorych jest wiecej, daloby sie przekazac dogomaniaczce Edi100, ktora tez jest w olbrzymiej potrzebie?[/QUOTE]
Tu się muszą wypowiedzieć poszczególne osoby - darczyńcy.
Z tego, co ode mnie poszło (znakomita większość rzeczy nie należała do mnie) miejsce przeznaczenia powinno pozostać niezmienione, za co z góry przepraszam. Niestety nie wiem, co i komu przyjdzie do głowy, by sprawdzać mnie lub fundację, na zimne wolę dmuchać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Chyba nikt, z Biafrą włącznie, nie spodziewał się takiego rozmachu akcji. :-)[/QUOTE]

Akcja przerosła nasze wszelkie oczekiwania :loveu:
Dobrze, ze paczki nie przychodzą jednego dnia, tylko stopniowo.
Na bieżąco wywozimy je do garażu, dzięki czemu sytuacja jest pod kontrolą :lol:
Zobaczymy, czy nas Majqa pokona 21 pudłami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Ja nie mam biura i pani sekretarki ;)
W Krakowie mamy siedzibę-adres ale trzeba się umówić telefonicznie wcześniej.
Ja siedzę ze zwierzętami , nie w gabinecie :evil_lol:
tel 692 33 44 33[/QUOTE]

Asior pisala, zeby wysylac na adres Fundacji, dlatego pytam czy ma kto to odebrać.
Jak pisalam wczoraj odemnie dzisiaj kurierem do Was dojdzie drobiazg dla dzieciaków.

Tylko dzwonił kurier i pytal czy od 14 do 16 bedzie w domu..
Odebrala moja mama-akurat ćwiczylam dziecko-i powiedziala, ze to pomyłka :oops: (bo nie wiedziala o co chodzi). A teraz sie do niego dodzwonic nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Asior pisala, zeby wysylac na adres Fundacji, dlatego pytam czy ma kto to odebrać.
Jak pisalam wczoraj odemnie dzisiaj kurierem do Was dojdzie drobiazg dla dzieciaków.

Tylko dzwonił kurier i pytal czy od 14 do 16 bedzie w domu..
Odebrala moja mama-akurat ćwiczylam dziecko-i powiedziala, ze to pomyłka :oops: (bo nie wiedziala o co chodzi). A teraz sie do niego dodzwonic nie mogę.[/QUOTE]

Boję się, że dzisiaj dopiero po 18 ktoś będzie.
Ale nie przejmuj się, kurier w razie czego przyklei kartkę na drzwiach z telefonem to umówimy się z nim.
Bez paniki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Biafro, nie panikuje, tylko troszkę mi głupio, ze nie zapytalam wczesniej i nie podalam mu nr-u tel. do Was. Mam nadzieje, ze chociaz trafi pod wskazany adres (bo pytal o niego przez tel..)[/QUOTE]

Trafi bez problemu.
To jest w centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem a budynek stoi przy samej drodze i obok jest parking.
Kurierzy mają swoje rejony a firm kurierskich jest kilka.
Na pewno juz u nas kiedyś był, bo często przychodzą paczki kurierem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to ja ciocia basiapron się zabierze i podrzuci moje graty do Krakowa, to podeślę dzieciakom coś od siebie:

troszkę rzeczy kupiłam u dody na bazarku:
-szpilki rozmiar 41
-bluza z kapturkiem
-żakiecik
-komplecik naszyjnik i pierścionek z marihuaną :)

i co nie co w domu znalazłam:

-bezrękawnik, sweterek biały z takimi ciemnozielonymi wstawkami
-marszczona bluzka, niebieska z rękawkiem 3/4
-biała bluza ze śliskiego materiału z kapturkiem z długimi rękawami
-ciemnozielona bluzka z rękawami 3/4 z guzikami
- fioletowa tunika z rękawkami 3/4 z lekkiego materiału
****
- 2 małe zakreślacze
-4 ołówki
-puzzle mini 13 na 20 cm z yorkiem
- różowo biała kosmetyczka/piórnik z wisienkami
- opaska
- listek czarnych wsuwek
- a małej różowej siateczkowatej kosmetyczce:
*prostokątny pierścionek z niebieskimi kółeczkami
*kolczyki zielono-brązowe, mają taki fajny kształt i małe "brylanciki"
*pierścionek
* spiralne kolczyki
-płaska złoto czerwona, chińska kosmetyczka, materiałowa, może pełnić funkcje portfela
-zegarek na rekę z różowymi paseczkami
-plan lekcji
- mała ksiązeczka fizyka, takie małe vademecum
-książeczka z wierszami
- 2 zeszyty w kratkę
-zeszyt w linię
-ksiązka w twardej oprawie encyklopedia hodowcy, PSY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...