Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

dziewczyny.. tu na bazarku są śliczne pudełeczka na śniadanie.. może ktoś fundnie :oops:
inne rzeczy też są :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173947-PiA-amka-mikoA-aje-ozdoby-kalosze-kartki-dupereA-ki-smycze-szelki-na-Mielec-26-11?p=13534747[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']

Marzenia 9-cio letniej dziewczynki :
buty- jakiekolwiek
spodnie
sweterek albo bluzę
miś - może być używany
puzzle ze zwierzętami

Chłopczyk, który chodzi do lasu po chrust :
rękawiczki
czapka
kurtka zimowa
spodnie
bluza

Nastolatka 1
plecak do szkoły-może być używany
buty zimowe
2 grubsze bluzy
spodnie

nastolatka 2
buty zimowe
bluzkę ze zwierzętami
torbę na ramię do szkoły
spodnie
puzzle ze zwierzętami dla najmłodszej dziewczynki
[/QUOTE]
Ja myślę, że marzenia dzieci były podyktowane z jednej strony przez ich mamę, a z drugiej... przez nędzę w jakiej przyszło im żyć.
Oni nie znają innego życia, [B]boją się marzyć[/B] - to jest strasznie smutne.

Znów się poryczałam, ale takie wątki pozwalają się zdystansować. Do wyścigu szczurów, do wojny o pietruszkę i innych pierdół.
Wszystko wskazuje na to, że bieda nie zniszczyła tej rodziny, nie wpędziła w patologię.

Podsunęłam wątek mojej Mamie. Przekazała dla Pani X mleczko do ciała i materiałowy portfel (bardzo ładny). Jutro wyślę.
Zadeklarowała też jednorazowo 200 zł. Może być na węgiel, na owoce, lub na witaminy - niech Biafra i Asior zdecydują.

Ja jutro dopakuję dwie plastikowe miski dla psów... tylko tyle mogę :(

(poproszę o nr konta, żeby Mama mogła zrobić przelew)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']KIedy Grosziwo zabiera pake od Clockwork ?? Bo ja dorzuciłabym troszke rzeczy .... ale najpierw musiałabym wiedziec kiedy bo musze do Clockwork dojechać[/QUOTE]

Jak tylko będę jechać , a może to być tylko w sobotę lub niedzielę (praca niestety ogranicza mi możliwości) to zaraz dam znać. Jest jeszcze jedna możliwość, ja pracuję w Rybniku i albo podjadę po paczkę do Ciebie (czy dobrze zrozumiałam skrót - Boguszowice ?) albo Ty podrzuć mi ją do pracy.Mam nadzieję, że nie będzie to już nic ogromnego:razz:

Link to comment
Share on other sites

temat znam z forum malamutów i starałam się podsyłać wszystkim kogo znam i kto może pomóc, tu postaram się zrobić tak samo....
[B]Asior[/B] nie wiesz jak z transportem z Warszawy, bo jest dużo osób włącznie ze mną które coś mają i może udałoby się to razem przekazać...

Link to comment
Share on other sites

Ja przywiozłam dzisiaj polarowe ciepłe bluzy,kurtkę zimową, bluzeczki dla nastolatek, 3 koszule dla chłopca,prześcieradło na niewielkie łóżko z logo BARBIE dla małolatki, plecaczek do szkoły,czapki,szaliki i rękawiczki narciarskie.Narazie wszystko się suszy.W sobotę dostanę jakąś lalke Barbie i może książki bo zapodałam temat koleżankom.Paczkę wyślę w poniedziałek bo może uda się jeszcze coś znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Grev... dziękujemy!!!!! :placz:
[/QUOTE]
A co Ty się tak mazgaisz, cieszyć się trzeba, że pieniążki będą.

Ja będę jutro u Mamy, zobaczymy czy nie uda się ją namówić na zakup jakiś witamin dla dzieciaków.
Ona jest pedagogiem w gimnazjum, chodzi na wywiady środowiskowe i wie, jak niedożywione i ubogie mogą być dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']
[B]Asior[/B] nie wiesz jak z transportem z Warszawy, bo jest dużo osób włącznie ze mną które coś mają i może udałoby się to razem przekazać...[/QUOTE]

na pewno coś znajdziemy bo wychodzi na to, że z warszawy jest dość dużo chętnych na przesyłki....

Link to comment
Share on other sites

żarełko dla psiaków jest potrzebne, jakieś przybory szkolne (piórniki np) i jakieś rzeczy dla konia.....
no i kasa na zakup jedzenia dla nich... bo wg mnie nie ma sensu wysyłać zbyt dużo paczek żywnościowych bo kasa za przesyłkę mogła by iść na jedzenie dla nich :(

Link to comment
Share on other sites

Poszukam piórników w takim razie. Co prawda sezon na przybory szkolne dobiegł końca, ale poszperam za czymś.
A jedzenie dla psiaków? Jakie preferencje ? (suche czy puchy) Możnaby na krakvecie kupić jakieś bardziej wartosciowe w weglowodany teraz na zime.
Dla kunia niestety nic nie wynajde :(
A pieniążki na zakup jedzenia ktoś zbiera? (Jestem tego samego zdania co Asior-nie ma sensu słać żywności, paczki są zbyt drogie, a tu każdy GROSZ się liczy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']mam pewną bardzo dobrą znajomą, która robi ręcznie ozdoby świąteczne...ma zrobić coś specjalnie dla tej rodziny :oops:[/QUOTE]

Według mnie to b.dobry pomysł, taki...inny. Będą mieli na choince coś, czego nie będzie miał sąsiad/ sąsiadka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...