Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Agappe']ktoś tu niedawno wspomniał o jakimś planie ringów...
gdzie można go zobaczyć??? i czy są przypisane już rasy do posczegolnych ringów??? interesuje mnie czy jak rasa jest podzielona na 2 ringi to czy będą one koło siebie??:roll: :roll:[/quote]


nie plan ringow tylko mowilam ze jest plan hali..chyba o ile dobrze pamietam nr 5 czyli glownej z ringiem honorowym i stoiskami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']A ja jestem jeszcze ciekawa jak bedzie z przygotowaniem psów. Czy bedzie taka mozliwosc na okolo ringow ( np korzystania tez z suszarek, glownie z pradu). Czy bedzie osobna hala groomingowa?[/quote]
A zwykle tak bywa na światówkach? Bo Czesi np pozwalają tylko na grzebień i szczotkę

Link to comment
Share on other sites

Czesi nie maja nic przeciwko byle zeby przygotowac i wysuszyc do godziny 10:roll: chociaz jak ma sie gdzies wszystko z boku to tak mozna;)

Na Euro nie wolno było uzywac suszarek i krzyczeli jak włosek spadł na ziemie.

Tylko ze jak ktos jedzie kilkaset jak nie wiecej km z psami to po tym jak zostana one wykapane w domu to na wystawie bez ponownego odświeżenia włosa wygladaja do kiczu. Chociaz w Polsce nigdy takiego nic nie było, ale sa rozne pomysły. Ale jakby nam dali gdzies hale na uboczu i latac potem przez caly teren targow z tymi odpicowanymi pieskami...to ja sobie podziekuje:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']no my na huskych tez na 4 ringi. Bedzie niezle bo psy wchdoza w tym samym czasie na ring i trzeba miec tylu handlerow co ringów:)[/quote]

U nas i tak więcej bo 5 ringów :D Ja mam na tyle dobrze, że wystawiam akurat dwa goldeny i sa u jednego sędziego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Nie zazdroszczę wam, tzn. włascicielą psiaków długo włosych, widziałam jak w rosji koleżanka szykowała silka w samochodzie, Myślę że powinny być wydzielone miejsca z dojściem do prądu i stolikami na uboczu hal w których takie psiaki są wystawiane.[/quote]

Niestety Karolka taki los mam nadzieje że przynajmnie będzie można rozłożyć gdzieś stół trymerski abyn tak jak w rosji nieszykowała Piccola:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']To może poobstawiamy jakiej rasy będzie najwięcej?

NITOR NIVALIS ja mam jeszcze takie pytanie. Czy mozna jakoś załatwić możliwość wjazdu na teren MTP i zaparkowania tam na czas wystawy?
flashka zacytowała, że można wykupić kartę wjazdu, ale gdzie to to załatwić, kiedy, z kim? Jeśli możesz mi udzielić takiej informacji będę bardzo wdzięczna ;)[/quote]

Witam, ja też jestem zainteresowana wjazdem na teren MTP, bardzo proszę o jakieś info, jak ktoś będzie coś wiedział :cool3:
stawiam na yorki, że ich będzie najwięcej, niestety :shake: na zwykłej międzynarodówce jest ich najwięcej a co dopiero mówić o światówce....
Pozdrawiam serdecznie,
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote]a ilości psiów nie samowite [/quote]
to jest gdzies katalog przedwystawowy? :crazyeye:

my zgłoszeni oczywiście, ale jedziemy tak ot, chyba tylko po to zeby wejść na ring i z niego zejść hihi. no ale w końcu to światówka, obowiązek jest obowiązkiem io trzeba się stawić!!!!

muszę jeszcze szybciutko zarezerwować hotelik- miejsce sprawdzone, coprawda nie w Poznaniu, ale okolicach... :)

ehh... ja myślę, że goldenów i labradorów będzie najwięcej. znając moje szczęście to trafi mi się ok. 60 psów na ringu hihi.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#666666] 16. Na terenie zawodów są do dyspozycji płatne miejsca parkingowe. Wjazd na parking znajduje się od ulicy Śniadeckich, Bukowskiej i Głogowskiej.

To ze strony: [url]http://www.worlddogshow2006.pl/obedience_pl.php[/url]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam ale czy na jakakolwiek wystawe udało wam sie dostac potwierdzenie na miesiac czy dwa przed ??? bo juz troszke na wystawy jezdze i nie przypominam sobie bym kiedys dostala potwierdzenie wczesniej niz na tydzien no moze dwa przed wystawa ???
Powteirdzenia bede wysylane listownie priorytetem na okolo dwa tygodnie przed wystawa kazdy powienien je otrzymac, - cierpliwosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Ja przepraszam ale czy na jakakolwiek wystawe udało wam sie dostac potwierdzenie na miesiac czy dwa przed ??? bo juz troszke na wystawy jezdze i nie przypominam sobie bym kiedys dostala potwierdzenie wczesniej niz na tydzien no moze dwa przed wystawa ???
Powteirdzenia bede wysylane listownie priorytetem na okolo dwa tygodnie przed wystawa kazdy powienien je otrzymac, - cierpliwosci.[/quote]

Pewnie masz racje ja raz miałam że w sobote jechałam na wystawę a potwierdzenie dostałam w czwartek i jakos stresa nie miałam :roll: . A nawet jakbym nie dostała to mozna to załatwic na miejscu.

Wystawa jest dopiero w listopadzie więc troche jeszcze zostało . Cierpliwości i bez paniki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...