Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puli psiaczki masz urocze , tylko wziasc i je przytulac ;)


Bylam w zwiazku i wszystkim zainteresowanym stawkami w poszczegolnych rasach to narazie neipodaja takiej informacji, oglosza to w pazdzierniku po zakonczonej rekrutacji !!!

Do dzis (tj. 20.09) jest tez teramin skladania reklam oraz zmiany klas .


Pozdrawiam


:p

Link to comment
Share on other sites

A ja znalalzma kilka info na stronie MTP

[QUOTE]Kilka tysięcy czworonogów przyjedzie do Poznania[/QUOTE]

dobre sobie;)) ciekawe skoro na zwyklej miedzynarodowce jest kilka tysiecy:lol:

[QUOTE]
[B]Wstęp dla publiczności:[/B]
[LIST]
[*]godz. 7.00-15.00 sprzedaż biletów
[*]godz. 10.00-14.00 oceny psów na ringach
[*]godz. 15.30-20.00 konkurencje finałowe na Ringu Honorowym (paw. 5)[/LIST][B]Bilety[/B]
[LIST]
[*]jednorazowy bilet wstępu 10 ,- zł*
[*]jednodniowa karta wjazdu 30, - zł*
[*]karta parkingowa / samochód osobowy 60 ,- zł*
[*]karta parkingowa / caravaning lub samochód osobowy + przyczepa 120 ,- zł*[/LIST][I]* cena brutto[/I]
[/QUOTE]

jest tam takze plan głownej hali ze stoiskami ( troche tego bedzie nawet;) ) i beda dwa ringi przygotowawcze i ring honorowy z trybunami na okolo i dla vipów ( czyli dla mnie:diabloti: :cool3: ) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gudis']Puli psiaczki masz urocze , tylko wziasc i je przytulac ;)


Bylam w zwiazku i wszystkim zainteresowanym stawkami w poszczegolnych rasach to narazie neipodaja takiej informacji, oglosza to w pazdzierniku po zakonczonej rekrutacji !!!

Do dzis (tj. 20.09) jest tez teramin skladania reklam oraz zmiany klas .


Pozdrawiam


:p[/quote]

Zeby nie bylo nie jasności - chodzi tylko o stawki ilościowe czyli plan sedziowania.
Bedzie na stronie internetowej przed sama wystawa nie wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

To może poobstawiamy jakiej rasy będzie najwięcej?

NITOR NIVALIS ja mam jeszcze takie pytanie. Czy mozna jakoś załatwić możliwość wjazdu na teren MTP i zaparkowania tam na czas wystawy?
flashka zacytowała, że można wykupić kartę wjazdu, ale gdzie to to załatwić, kiedy, z kim? Jeśli możesz mi udzielić takiej informacji będę bardzo wdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Mam pytanie do osób, które zajmują się organizacją.

Wysłałam dziś pocztą polską zgłoszenie - wcześniej nie mogłam, bo nie miałam kasy :( czy normalnie zostanie moja sunia przyjęta, nie będzie problemu, że wysyłane było w ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń. Czy przyjmujecie na zasadzie stępla pocztowego ??

Jest to dla mnie bardzo ważne, bo mnie dosłownie stres zżera :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']To może poobstawiamy jakiej rasy będzie najwięcej?

NITOR NIVALIS ja mam jeszcze takie pytanie. Czy mozna jakoś załatwić możliwość wjazdu na teren MTP i zaparkowania tam na czas wystawy?
flashka zacytowała, że można wykupić kartę wjazdu, ale gdzie to to załatwić, kiedy, z kim? Jeśli możesz mi udzielić takiej informacji będę bardzo wdzięczna ;)[/quote]


wlasnie tez tak myslalam czy nie da jakos sie zrobic wczesniej przelewu i zeby wyslali mi wjazdowke badz mieli moj nr rejestracyjny na bramie.
Wiem ze kiedys kupowalam jak wjedzalam...tylko czy tym razem jeszcze jakies wjazdowki zostaly i pewnie wszyscy od switu beda czatowac na wjazd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diamant']A mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz- czy tak jak zawsze w Poznaniu na wystawach "moja" rasa AST - bedzie sędziowana na 2 oddzielnych ringach??(psy i suki oddzielnie)

Pozdrawiam.[/QUOTE]

tzn, żę przewiduje sie ich bardzo dużo... akity tez są na 2 ringach.. a jeszcze nigdy cos takiego sie nie zdarzyło w Polsce..
jak sobie wyobrazasz posędziowanie np 150 psów na jednym ringu??? gdzie ocena trwa od 10 do 14 czyli 4h = 4x60 = 240min..
240/150=1.6 min.. wychodzi 1.6min na ocene jednego psa + porównania, których nie wliczyłam.. jak dla mnie troche nierealne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']tzn, żę przewiduje sie ich bardzo dużo... akity tez są na 2 ringach.. a jeszcze nigdy cos takiego sie nie zdarzyło w Polsce..
jak sobie wyobrazasz posędziowanie np 150 psów na jednym ringu??? gdzie ocena trwa od 10 do 14 czyli 4h = 4x60 = 240min..
240/150=1.6 min.. wychodzi 1.6min na ocene jednego psa + porównania, których nie wliczyłam.. jak dla mnie troche nierealne ;)[/quote]


Hihi, w goldenach jest jeden sędzia na dwie klasy :) Będzie ubaw, pewnie cała sala w ringach goldenich :D

Może się uda i przyjadę na wszytskie dni! :)

Agappe - 150 to nie tak dużo, tyle to my mamy goldów na miedzynarodówkach i nie raz były sędizowane na jednym ringu - zawsze się wyrabiano z czasem :) 150...No właśnie, ja licze na tyle psów w KLASIE :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Witam

Mam pytanie do osób, które zajmują się organizacją.

Wysłałam dziś pocztą polską zgłoszenie - wcześniej nie mogłam, bo nie miałam kasy :( czy normalnie zostanie moja sunia przyjęta, nie będzie problemu, że wysyłane było w ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń. Czy przyjmujecie na zasadzie stępla pocztowego ??

Jest to dla mnie bardzo ważne, bo mnie dosłownie stres zżera :([/quote]

Liczy sie data stepla pocztowego takze sie nie martw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']To może poobstawiamy jakiej rasy będzie najwięcej?

NITOR NIVALIS ja mam jeszcze takie pytanie. Czy mozna jakoś załatwić możliwość wjazdu na teren MTP i zaparkowania tam na czas wystawy?
flashka zacytowała, że można wykupić kartę wjazdu, ale gdzie to to załatwić, kiedy, z kim? Jeśli możesz mi udzielić takiej informacji będę bardzo wdzięczna ;)[/quote]

Basia i flashka-g
Dowiem sie ale nie obiecuje ze to bedzie w tym tygodniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Hihi, w goldenach jest jeden sędzia na dwie klasy :) Będzie ubaw, pewnie cała sala w ringach goldenich :D

Może się uda i przyjadę na wszytskie dni! :)

Agappe - 150 to nie tak dużo, tyle to my mamy goldów na miedzynarodówkach i nie raz były sędizowane na jednym ringu - zawsze się wyrabiano z czasem :) 150...No właśnie, ja licze na tyle psów w KLASIE :)[/quote]


no my na huskych tez na 4 ringi. Bedzie niezle bo psy wchdoza w tym samym czasie na ring i trzeba miec tylu handlerow co ringów:)

Link to comment
Share on other sites

A bernardynów podobno w pierwszym terminie zgłoszono tylko ok. 80 (długo- i krótkowłosych łącznie) :roll: Jakoś strasznie mało - myślałam, że będzie więcej... Jak po drugim terminie dobijemy do setki, to i tak będzie nieźle :cool3:
Za to jest aż trzech sędziów: 1 od krótkowłosych, 1 od długowłosych psów i 1 od długowłosych suk, więc wszystko powinno pójść szybko i sprawnie, jak na jakiejś większej międzynarodówce albo klubówce :p
Ostatecznie zgłosiłam mojego glutka, bo przy tak małej liczbie zgłoszonych psów trzeba chociaż robić tło dla tych najładniejszych :evil_lol: Tym bardziej, że startujemy w pośredniej, która i tak z reguły nie jest zbyt liczna, bo ci, którzy mają wybór i mogą zgłosić jeszcze w młodzieży, raczej wystartują właśnie w klasie młodzieży. Mój będzie miał 19,5 m-cy, więc przy tych dwulatkach to raczej jest bez szans (bo to w sumie jeszcze dzieciuch), ale przynajmniej będzie na fotkach z tymi naj, naj, naj :evil_lol:
O ile rzecz jasna wszystko wypali z transportem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ktoś tu niedawno wspomniał o jakimś planie ringów...
gdzie można go zobaczyć??? i czy są przypisane już rasy do posczegolnych ringów??? interesuje mnie czy jak rasa jest podzielona na 2 ringi to czy będą one koło siebie??:roll: :roll:[/QUOTE]

ras nie bylo na planie podanych, a interesuje mnie bardzo to samo, mianowicie czy psy i suki będą blisko siebie i czy będą oceniane w jednym czasie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...