Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakie saluki bierzesz? :)
Mi się te charty strasznie podobają :) A szczególnie jedna suczka :)

Ja z koleji mam "pracowitą" niedzielę :)
Wystawiam dwa goldeny - jest to cały dzień na ringu, bo w goldach ring właśnie na dwie klasy przypada :D
A jeśli zrobią np tak, że w ogromnych stawkach (około 100) nie będą psów trzymać na ringu, tylko wzywać po numerach (np do opisów), to jeszcze w między czasie seterkę angielską :)
No, a w piątek - jeśli zostanie zgłoszona - suczka, beagle :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm ciekawe czy w zgłoszeniu mogę napisać Młodzieżowy Chempion Polski bom własnie ukończyła [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/g.gif[/IMG] [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/g.gif[/IMG] do listopada dyplom powinien dojść - najwyżej nie wpiszą w katalog

wiem że jak zgłaszam do klasy chempionów to musze wysłac ale nie wiem jak z tym młodzieży - ktoś wie ?

W zgłoszeniu jest napisane że tylko jak zgłaszam do klasy chempionów trzeba przysłac certyfikat.
A ja i tak w młodzieżówce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Sylwia, ja napisalam ;-) i teraz mam zamiar jeszcze poprosic oddzial zeby dopisali Ml.Ch.VDH, a co jak pies ma to mozna wpisac i niech ludzie wiedza :cool3:[/quote]

Ja tez napisałam :) a co niech wiedzą że mój Lalek nadciąga :) i juz wszystko dzisiaj zapłaciłam . Dziś wysyłam wszystko listem poleconym :) aby nic się nie zgubiło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']A jakie saluki bierzesz? :)
Mi się te charty strasznie podobają :) A szczególnie jedna suczka :)

Ja z koleji mam "pracowitą" niedzielę :)
Wystawiam dwa goldeny - jest to cały dzień na ringu, bo w goldach ring właśnie na dwie klasy przypada :D
A jeśli zrobią np tak, że w ogromnych stawkach (około 100) nie będą psów trzymać na ringu, tylko wzywać po numerach (np do opisów), to jeszcze w między czasie seterkę angielską :)
No, a w piątek - jeśli zostanie zgłoszona - suczka, beagle :)[/quote]

SAMBA PA-TI Resuruss i PARS SUFI z Charciej Gromadki :)

Matko..to będizesz miala zabawe niezłą....ja wogole bede sie bała podchodzić do np ringu yorkow,czy goldenow...:lol:

Pozdr.

p.s ja tez szukam noclegu..z czwartek na piątek....bo juz daawno zareerwowałam hotel od piątku do niedzieli, będąc w przekonaniu, ze finały PL w MP są w niedziele...:(
A są w czwartek....więc help! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']SAMBA PA-TI Resuruss i PARS SUFI z Charciej Gromadki :)

Matko..to będizesz miala zabawe niezłą....ja wogole bede sie bała podchodzić do np ringu yorkow,czy goldenow...:lol:

Pozdr.

p.s ja tez szukam noclegu..z czwartek na piątek....bo juz daawno zareerwowałam hotel od piątku do niedzieli, będąc w przekonaniu, ze finały PL w MP są w niedziele...:(
A są w czwartek....więc help! :)[/QUOTE]

Serio w czwartek? A powiedz cos o tym więcej, bo widocznie tez bylam w blędzie ;) Kto sędziuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Jak myślicie czy wysyłając jutro pocztą, zgłoszenie zostanie przyjete, poproszono mnie o zgłoszenie suni sznaucerka mini.[/quote]
zgłoszenia są do jutra, więc jak wyślesz pocztą to zgłoszenie powinnaś miec bez problemu przyjęte, nawet jak poczta zwykla bo liczy się data stempla pocztowego.
Pozdr,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gudis'][SIZE=5]UWAGA !!! [/SIZE]
[SIZE=5]We wtorek jade do ZK w Poznaniu , jesli mialabym dla kogos cos sie dowiedziec to prosze pisac do mnie na PW . :p[/SIZE]
[SIZE=5]Wiem ze ciezko sie do nich dodzwonic [/SIZE]
[/quote]
Byłaś? I jak,jesteśmy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...