Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mar']Heh, ja wysłałem zgłoszenie zwykłym listem i jestem pełen złych przeczuć. Próbuję się dodzwonić do Poznania ale jest tam zawsze zajęte. Chyba wyślę jeszcze raz zgłoszenie listem za potwierdzeniem odbioru. Jak myślicie?[/quote]

Nie wysyłaj raz jeszcze - poczta byla najpewniejsza.
Wiem ze trudno jest sie dodzwonić ale telefony dzwonia non stop, odbierane sa nie tylko w trakcie godzin pracy biura ale takze dlugo dlugo po. Z doswiadczenia moge powiedziec ze najtrudniej jest sie dodzowonic we wtorki i piatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Nie wysyłaj raz jeszcze - poczta byla najpewniejsza.
Wiem ze trudno jest sie dodzwonić ale telefony dzwonia non stop, odbierane sa nie tylko w trakcie godzin pracy biura ale takze dlugo dlugo po. Z doswiadczenia moge powiedziec ze najtrudniej jest sie dodzowonic we wtorki i piatki.[/QUOTE]

czemu we wtorki???????:roll: :roll: :roll: :roll: piątki to jeszcze rozumiem, ale wtorki????:roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']czy kogoś sędziował Goran Bodegard /S/ lub Gael Morison /ZA/

Sędziują Sharpki, będę wdzięczna za info :)[/QUOTE]
sędziował mnie pan Bodegard. Jest dokładny, nie oszczędza bdb, dużo patrzy na ruch z tego co zaobserwowałam będąc u niego sędziowana w beaglach i wilczarzach. Kulturalny, chociaż małomówny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']czemu we wtorki???????:roll: :roll: :roll: :roll: piątki to jeszcze rozumiem, ale wtorki????:roll: :roll:[/quote]
witam, we wtorki i piątki dlatego ze oddzial poznanski jest w te dni czynny od 10 do 17, a w pozostale dni tylko od rana, n ooo ale przed wystawa to pracuja w nadgodzinach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']a ja mam pytanko: na jaki e-mail wyslac rodowod i potwierdzenie dokonania wpłaty ?[/quote]


Havana sorki ale czytaj uważnie strone
[quote][COLOR=#666666][SIZE=1]Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:[/SIZE][/COLOR]

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#666666][B]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Poznaniu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#666666]60-967 Poznań, ul. Św. Marcin 27[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#666666]skrytka pocztowa 219 [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]lub faksem pod nr [/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#666666][B]061-855-74-14 [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#666666]Organizator nie bierze odpowiedzialności za zgłoszenia przesłane faxem. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]Wymagają one potwierdzenia telefonicznego w Oddziale.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/quote]

Zrób kopie tego co wysyłasz i wyslij poleconym i już .
A mail wystarczy wejść na Główna stronę Związków w Polsce

[quote][SIZE=1][COLOR=#808080]Adres: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633]60-967 Poznań, ul.Św.Marcin 27 (skrytka poczt. 219)[/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=#808080]Telefon/Fax: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633](0-61) 852-27-84,[/COLOR][SIZE=1][COLOR=#808080] Fax: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633](0-61) 855-74-14[/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=#808080]Konto: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633]BZ WBK SA III O/P-ń 49 1090 1359 0000 0000 3501 8426[/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=#808080]Biuro czynne: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633]wt, pt 10 - 19, śr, czw 10 - 14 [/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=#808080]E-mail: [/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#005633][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[SIZE=1][COLOR=#808080]Strona w internecie: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.poznan.zkwp.pl/"][COLOR=#005633]www.poznan.zkwp.pl[/COLOR][/URL]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja się wczoraj dodzwoniłam do Poznania bez najmniejszego problemu, za pierwszym razem. Bardzo miła pani wszystko błyskawicznie mi sprawdziła. Zgłoszenie i skserowany dowód wpłaty wysyłałam listem, a rodowód i championaty mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL], z tym że w zgłoszeniu w rubryce UWAGI wpisałam notatkę że mailem doślę rod i ch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uks']witam, we wtorki i piątki dlatego ze oddzial poznanski jest w te dni czynny od 10 do 17, a w pozostale dni tylko od rana, n ooo ale przed wystawa to pracuja w nadgodzinach[/quote]

male sprostowanie
poniedziałki - oddział nieczynny ale tel odbieramy.
wtorek - 10 - 19
sroda 10 - 14
czwartek 10 - 14
piatek 10 - 19

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...