Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Nitor-Nivalis']Przede wszytskim w poniedziałki oddział poznan jest nie czynny - to i tak telefony sa odbierane nawet po godzinnach urzedowania, o czym napewno wielu z was moglo sie przekonac... w ciagu ostatiego tygodnia do oddzialu mozna sie dodzownic bez wiekszych problemow, dzowniacych jest nadal sporo ale nie trzeba wisiec na sluchawce caego dnia.

Potwierdzenia mailowe moga nie dojsc do wszytskich bo zgloszen w osotnich dniach terminu bylo ogrom, i nie da sie napisac do kazdego bo jest to fiziycznie nie realne przy takiej ilosci zgloszen mailowych - dlatego zapewne czekasz juz 15 dni.
Gdbys natomiast nie zwlekala ze zgloszeniem do ostatniego dnia I terminu, zostala bys poinformowana prawie natychmiastowo.[/quote]

Zwlekałam tyle, bo miałam przesłaną troszkę później metryczke gdyż związek się opóźniał. Odrazu jak przyszła metryka (od hodowcy) to zgłosić szczeniaka. Metryke dostałam tydzień przed końcem I terminu :)

No to ładnie z tym poniedziałkiem :evil_lol: :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puli']Cytat:
Sirion - w Poznaniu Cię namierzę,bo wystawiamy sie w czwartek,ale będę do końca[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]My sie wystawiamy w piatek, a potem zostajemy do końca. W czwartek chyba na wystawie nas nie będzie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=System]A ja mam inne pytanie, może ktoś z oddziału poznańskiego będzie wiedział: jak to będzie z katalogami (rozumiem że będzie 4 - po jednym na każdy dzień). [/FONT]
[FONT=System][/FONT]
[FONT=System]Czy wystawiając psa n.p. w czwartek, to dostane katalogi z wszystkich dni? A jeśli nie dostanę, to czy będzie mozna kupić w czwartek pozostałe katalogi?[/FONT]
[FONT=System][/FONT]
[FONT=System][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Nitor-nivalis[/B] - ale ci, co wysłali pocztą nie dostają na razie żadnych potwierdzeń ? Ja wysłałam w pierwszej połowie lipca cały komplet pocztą. I nic nie dostałam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Potwierdzenia będą wysyłane tak jak z każdej normalnej wystawy czyli jakieś 2 - 3 tygodnie przed terminem wystawy :) wlasnie dlatego nie otrzymałaś JESZCZE potwierdzenia zgłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.'][FONT=System]A ja mam inne pytanie, może ktoś z oddziału poznańskiego będzie wiedział: jak to będzie z katalogami (rozumiem że będzie 4 - po jednym na każdy dzień). [/FONT]

[FONT=System]Czy wystawiając psa n.p. w czwartek, to dostane katalogi z wszystkich dni? A jeśli nie dostanę, to czy będzie mozna kupić w czwartek pozostałe katalogi?[/FONT]

[/quote]

Katalogi beda 4, oczywiscie dostaniesz katalog tylko z tego dnia w którym bedziesz wystawiać, ale z cala pewnoscia będziesz mogla w czwartek zakupić katalogi ze wszytskich dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Potwierdzenia będą wysyłane tak jak z każdej normalnej wystawy czyli jakieś 2 - 3 tygodnie przed terminem wystawy :) wlasnie dlatego nie otrzymałaś JESZCZE potwierdzenia zgłoszenia :)[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Bo tu wszyscy o jakiś potwierdzeniach. Rozumiem, że ci, co wysyłali mailem, dostają po prostu potwierdzenie, że mail doszedł, bo to może robić automat. I to mnie zmyliło.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Bo tu wszyscy o jakiś potwierdzeniach. Rozumiem, że ci, co wysyłali mailem, dostają po prostu potwierdzenie, że mail doszedł, bo to może robić automat. I to mnie zmyliło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Tak dokladnie wszyscy ktorzy wyslali maila dostali automatyczne potwierdzenie wyslania zgloszenia. Wszyscy natomiast otrzymają potwierdzenie pocztą mniej więcej na 3 - 2 tygodni przed terminem wystawy, - wraz z numerkiem i karteczka na katalog ( opłacone zgłoszenia) :)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Wybieram się na wystawę do Poznania ze swoim psem. To będzie pierwsza wystawa w moim i mojej suni życiu. Mam do Was pytanie. Jeśli zgłoszę psa mailem, to w jaki sposób przesłać potwierdzenie wpłaty? Mam konto w banku PKO BP i nie mam możliwości wysłania potwierdzenia ze strony. Czy mam w takim razie wpłacić pieniądze w banku i przesłac pieniądze pocztą? W jaki sposób Wy praktykujecie takie zgłaszanie psa na wystawę na odległość? Serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja jesli zglaszam psa mailem na wystawe, to robie adnotacje w zgloszeniu, ze potwierdzenie wplaty dosle poczta. Oplacam na poczcie i...wysylam w kopercie, albo pisze ze dosle w mailu i jak juz mam oplacone, to robie wyrazna fotke cyfrowka i wysylam te fotke jako zalacznik w mailu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam zgłoszenie i potwierdzenie wpłaty listem (zwykłym, nie wiem czy dobrze zrobiłam:roll: ) a rodowód i championaty poszły mailem. Widzę że jest tu sporo osób z ZK poznańskiego, które angażują się w organizację, więc głównie do nich to pytanie: muszę dzwonić i potwierdzać? wiem że macie teraz ful pracy i zawalenie papierami, więc jeśli to moje zgłoszenie na pewno dojdzie to chyba bez sensu zawracać ludziom głowę, a z drugiej strony nie chciałabym "wylądować" w otwartej (jeśli przegrywać to z klasą:lol: ;) ). Potwierdzenia na maila nie dostałam, ale i nie spodziewałam się go wysyłając tylko na mail "gołe" ch i rodowód.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Ja jesli zglaszam psa mailem na wystawe, to robie adnotacje w zgloszeniu, ze potwierdzenie wplaty dosle poczta. Oplacam na poczcie i...wysylam w kopercie, albo pisze ze dosle w mailu i jak juz mam oplacone, to robie wyrazna fotke cyfrowka i wysylam te fotke jako zalacznik w mailu ;)[/quote]


Dzięki! Tak dzisiaj zrobię. Wyślę im zgłoszenie mailem, a potem cyfrówką zrobię zdjęcie. O rany, jak oni się w tym wszystkim połapią..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolly_94']Łał, Bejka, gratuluję odwagi! Debiut na światówce, no no ;) Trzymam kciuki![/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Też tak kiedys zrobiłam. Debiut był podwójny bo i pies i ja w roli handlera i to za granicą na światówce w Amsterdamie. Pies uciekł mi na ringu z ringówki !:evil_lol: No ale był w sumie drugi w klasie młodzieży.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejka']Witam! Wybieram się na wystawę do Poznania ze swoim psem. To będzie pierwsza wystawa w moim i mojej suni życiu.[/quote]
Ależ my podobne ..... ja te wybieram się na wystawe do Poznania i też to będzie moja pierwsz waystawa w życiu moim i mojej suczki :razz: :lol: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...