Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[QUOTE]Agasiu do Ciebie pytanie bo byłaś w zeszłym i nie tylko roku, czy organizatorzy czekali na osoby które psy były jeszcze wystawiane na ringu? (mistszostwa)[/QUOTE]
Mistrzostwa byly przed samymi finalami i nei zdazylo sie nikomu miec wtedy psa na ringu, wiec mysle ze i na swiatowej poczekaja ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chicken']A co widzisz na moim Avatarku?? :evil_lol: Oczywiscie Syberian Husky :loveu: i jak mozesz to Alaskany Malmuty i moja stara milosc: dogi niemieckie :loveu:

DZIEEEEEEEKI BARDZO!!! :):)[/quote]

Dogi są w sobotę :loveu:
A ja mimo szkoły jade :razz: Niby w piątek wyjeżdżam i tracejeden dzień ale jade :)))

Dogi będziemy focic ile się da tylko proszę o wyrozumiałość bo to hala:shake:

[quote name='blaira']Witam, wiem ze to juz wczesnie, ale szukam transportu dla 2 osob z psem ktory siedzi na kolanach lub pod nogami na PIATEK.[SIZE=1]oczywiście dokładam się do kosztów podrózy i służe dobrym humorem podczas jazdy:lol:[/SIZE][/quote]

Ale reklama :loveu:
Ja bym zabrała ale brak miejsca mamy :shake:

[quote name='nefre']A ja z takim pytaniem
Moj bostonek jest za mały zeby go zgłosić go na światówkę nawet do najmłodszej klasy ( zabrakło mu 3 dni :( )
Chciałabym jednak zabrać go zeby poznał atmosferę wystawy i trochę obył sie z otoczeniem tymbardziej ze wystawę mamy "pod nosem"
Czy są jakieś szanse ze uda mi się malucha wprowadzić na teren wystawy? Wiem ze teoretycznie na wystawę psy niezgłoszone nie mogę byc wnoszone, ale czy w przypadku szczeniat jest tak samo? Rok temu w Poznaniu widzialam ze pare osób weszło ze szczeniakami.[/quote]

Nefre nie radze Ci zabierać psiaka na tą wystawe, po pierwsze jest to GIGAntyczna wystawa i każde miejsce będzie się liczyć, dlatego jak dla mnie (chociaż nie mam nic do wprowazania pów na wystawe bo sama na Sopocką wystawę na powietrzu w zeszłym roku wchodzilam:) ) to tu wyjątkowo przez wzgląd na te ilości zarówno innych i psów i ludzi, powinien być zakaz wprowadzania nie zgłoszonych psów ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Zw.świata... czyli pies który dostanie CACIBA.. Mł.Zw. świata chyba nie dostaje nominacji ale pewna nie jestem...:razz:[/quote]

I pies i suka CACIB.
Mlodziezowi Zwyciezcy Swiata z Poznania [B]tez[/B] dostaja nominacje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']a a jak się dostanie ta nominacje to co potem??
Gdzieś sie wysyła jakiś świstek czy co?? Pytam bo się nieorientuje:shake:[/quote]
Potem sklada sie do angielskiego Kennel Clubu podanie o nadanie specjanego numeru uprawniajacego do wystawiania psa w Anglii, jak dostanie sie numer, to wypelnia sie formularz zgloszeniowy i...zglasza :loveu: .
Widze Martach1, ze masz powazne zamiary :cool3: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Puli, jak uwazasz ja jako posiadaczka rasy "modnej" nie mam sie czego obawiac, ale ty z rasą dośc rzadką.... :diabloti: Więc jestem jak najbardziej za! :evil_lol:[/quote]

Na mnie raczej nie licz! Piękne puli mają Szwedzi,Anglicy,Niemcy,Holendrzy,Duńczycy,i co oczywiste -Węgrzy.W Poznaniu może być ich ponad 60. Pewnie,że najładniejsze na świecie są moje,ale sędzia może o tym nie wiedziec,albo nie zauważyć;) .

[B] flashka-g[/B] - Na Crufta bez psa?! Z kwarantanną wcale nie jest tak źle.Robi sie badania na przeciwciała i jak wynik jest o.k. to pół roku od pobrania krwi pies może jechać.Badania są ważne całe życie,więc Cruft czeka co rok....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...