Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może jak nie wpuszczą publiczności to jakos sie pomieścimy, chociaz jakoś czarno to widzę. Co prawda na wystawie w Poznanie jeszcze nie byłam ale za to znam teren targów z Polagry. "Świetny" wybór na taką imprezę, podobnie jak termin wystawy.

Link to comment
Share on other sites

@Joanna

Trochę było mało miejsca dla wystawiających i dużych psów (spięcia etc...) za blisko ścian za ciasne przejścia, ale moje odczucia podobne są do Twoich.

Wystawa jest kilku dniowa jednak każdy dzień szacunkowo to kilka tysięcy psów dzień w dzień - może być nerwowo...

Poza psami tabuny zwiedzających to może przelać czarę goryczy jeżeli do tego dojdą podknięcia organizacyjne....

Link to comment
Share on other sites

tak tak wielkszosc z tych wszystkich tlumow to zwyczajni gapie.. ale z publicznosci niestety zrezygnowac pod zadnym pozorem sie nie da (chociaz wystawcy pewnie skakali by z radosci ;) )bo to spore pieniadze ;) A juz widze te tlumy ktore na samo slowo ,,swiatowa wystawa" poleca na targi.. :|

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieję że na światówkę otworzą wszystkie hale, ale i tak mi się wydaje że będzie ciasnawo. No i faktycznie mało miejsca na wyprowadzanie psów. Na europejskiej były po rogach poustawiane takie duże kuwety z trocinami. Wtedy nie były wszystkie hale otwarte. Hala ze stoiskami była malutka i było bardzo ciasno. Ale nie ma co narzekać, pożyjemy zobaczymy. :o

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!
Jestem z Poznania i równiez sie boje ... ale organizacji. Mieszczancy sa przyzwyczajeni do licznych turystow ale wiadomo ze korki beda :) Ja rowniez mieszkam w centrum :) Bede wystawiac akitki i ciesze sie ze mamy w czwartek :) beda sami zainteresowani. Teraz przygotowuje material na ta wystawe i chyba zaczne oszczedzac bo chciałabym kilka pieskow zglosic :)

warunkiem na dobra organizacje jest wynajecie wszystkich hal i madre rozmieszczenie ringów.

Europejska sie udała, sukces był oby teraz i tak było.

Ja rowniez nie znam swoich sedziow i nawet mnie to cieszy, bo tak bym sie zniechecila lub "napaliła" na cos. Bo wiadomo, ze znamy juz gusty niektorych sedziow.

Nie ma co sie denerwowac obsada, bo moze sie 1000 razy zmienic :) narazie zajmijmy sie terazniejszoscia i praca nad psiakami :)

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem sie dowiedzieć od znajomych o sędziach dla sheltie i collie.
W obsadzie podano tylko, że szeltie będą sędziować Rosjanka i Szwed ale kto będzie co sędziował (psy czy suki), to nie podano.
O Rosjance dowiedziałęm się, że jest dobrym sędzią, miła osoba ale gdy spotka znajomą twarz, to........
O Szwedzie,że jest hodowcą chartów a sheltie sędziuje rzadko. Kiedys sędziując (według uznanych hodowców i wystawców), wybrał nie najlepsze egzemplarze.
o sedziach dla collie nie udało mi się czegoś więcej dowiedzieć. Może ktoś wie coś więcej?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@All

Tak naprawdę to wybierają się wszyscy i większość jak to bywa w przypadku imprez tej wielkości i rangi nie będzie zadwolona, a to sędzia dupa, a to organizacja wiejska, a to tłok lub pogoda nie ta... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Mnie sędziuje Czech i chwała za to, wygrać to było by coś ,ale nie nastawiam się na nic specjalnego - zrobiłem z moim psem co się dało żeby był gotowy na tą chwilę i będzie, jest w optymalnym wieku i formie, a reszta zależy od stawki i wiedzy jurora - będzie cyrk na kołach coś czuję... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Gorzała ja też coś czuję, że 'cyrk na kołach' nie ominie nas w Poznaniu. Podejrzewam, że nie zapomnimy tej wystawy do końca życia a wystawcy z cywilizowanego świata doznają szoku, z którego wyprowadzi ich jedynie pobyt w odpowiedniej klinice :wink:
Strona internetowa to jedynie przedśpiew tego co nas czeka :wink:

Link to comment
Share on other sites

@lidush

Niestety jestem o tym niemalże przekonany - masakra będzie.
Mam tylko nadzieję, że dam radę jak najwięcej zobaczyć i obcykać na pamiątkę. Spox damy radę - w myśl starej maxmy co nas nie zabije wzmocni nas... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph'][quote name='donya']Akity sędziuje japończyk (o ile go nie zmienią) więc będzie ciekawie[/quote]
Może będzie ciekawie, o szczegółach porozmawiamy w Krakowie?.[/quote]

Do Japończyka dołożony jest Czech lub Słowak.....zobaczymy jak to będzie :wink: Chociaż stawiam na tego pierwszego :D
O szczegółach nie pogadam z Wami w Krakowie :( ,bo będe towarzysko w niedzielę :wink: Ale pozostaje Warszawa..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Gorzała:
My też szykujemy się na mega sesję zdjęciową i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie :) Pocieszam się faktem, że nasze występy będą miały miejsce w czwartek i może właśnie tego dnia zwiedzających będzie niewielu.
Twojego psiura też chcemy uwiecznić na fotce bo nie ukrywam, że bardzo nam się podoba :)
Pozdrawiam
Lidka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...