Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jovi']Ja stawki nie widziałam, ale skoro wszystkie właściwie były z Polski to tym bardziej dziwne czyli co, Polska jest potęgą w posokowcach bawarskich?[/quote]

Obecnie...tak, mozna tak powiedziec, biorac pod uwage ilosc miotow i ich popularnosc ( poza Polska psy te sa zazwyczaj tylko i wylacznie w rekach mysliwych i nie bryluja na wystawach ).

Link to comment
Share on other sites

Gończe Polskie

[B][COLOR=blue]Jak wiecie Una H.D. wygrała sucze użytki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Opus K.S. wygrał klasę otwartą[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Rasę wziął Nemrod K.S.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Który był też 3 na rasach polskich.[/COLOR][/B]

Przed finałami zrobiono pokaz wszystkich 5 ras polskich ( bo ogłoszono też przyjęcie gp do federacji)
Wkroczyły 2 podhalany . z 6 PONów , kilkanaście ogarów polskich i chyba z 30 kilka gończych. Gończe na końcu. I powiem wam , że zrobiły wrażenie nie tylko na widowni i sędziach , ale i na nas gończarzach. My z Opusem byliśmy mniej więcej w połowie stawki i gdy się zatrzymałam i spojrzałam za siebie - był jeszcze długi sznur czarno i czekoladowo podpalanych gp. Aż mnie zatchnęło z wrażenia. W stosunku do pozostałych pięknie sie prezentowaliśmy w tej liczbie.

Link to comment
Share on other sites

My tylko DOSKONALI (lub az, bo byly bdb i dyskfalifikacje) i wygladalismy tak:

[IMG]http://www.geniussaeculi.prv.pl/wystawy/wystawy_guru/06_11_09_poz/001poz.jpg[/IMG]

GRATULACJE DLA KAROLINY KOWALIK I JEJ AST - II MIEJSCE NA PARACH HODOWLANYCH!!!
GRATULACJE DLA AGRAPPE I ANATY!!!
GRATULACJE DLA YOSHKO I DANDY'EGO - III LOKATA!!!
GRATULACJE DLA V-CE ZW. SWIATA ARIELKI Slodki Urwis I GONI!!! ORAZ WSZYSTKICH SLODKICH URWISOW!!!
GRATULACJE DLA IWY I EN CHOU - III LOKATA!!!
DLA EVY Z GRANDIFLORY ([B]DOSKONALE[/B]), DAGMARY Z DAGNASTY([B]DOSKONALE[/B]), AMISKI [B](DOSKONALE[/B]), INY I AGNIESZKI MALECKICH -[B]CWC[/B], MONIKI I JEJ [B]ALIEEN - MLODZIEZOWEGO ZW. SWIATA[/B], OLI I MAURA ([B]DOSKONALY[/B]), ASIACZKOWI I JEJ [B]DOSKONALYM [/B]BASKOM!!!!!!!!
ORAZ WSZYSTKIM INNM UCZESTNIKOM WYSTAWY, KTORZY PIEKNIE PRZYGOTOWALI I ZAPREZENTOWALI SWOJE PSY!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Musia[/B], z trybun też to robiło duże wrażenie- aż łapki same biły brawo

[CENTER] :terazpol::terazpol::terazpol:

[/CENTER]
[COLOR=Navy]
[/COLOR][CENTER][COLOR=Navy] a swoją drogą pokonaliśmy 13 konkurentów, zdobyliśmy ocenę [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Navy][B]DOSKONAŁĄ i 5 LOKATĘ[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi'][B]Musia[/B], z trybun też to robiło duże wrażenie- aż łapki same biły brawo

[CENTER]:terazpol::terazpol::terazpol:[/CENTER]



[CENTER][COLOR=navy]a swoją drogą pokonaliśmy 13 konkurentów, zdobyliśmy ocenę [/COLOR][SIZE=3][COLOR=navy][B]DOSKONAŁĄ i 5 LOKATĘ[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
hej
a ja myslalam ze sa tylko 4 lokaty????

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][COLOR=darkslateblue]Moj post zbytnio sie nie wyrozni od wielu poprzednich ale co tam[/COLOR] :evil_lol: ....[B][COLOR=red]WIEEELKIEE GRAAATTUUULLAAACJEEEEE!!!!![/COLOR][/B] :laola: [COLOR=darkslateblue][COLOR=darkslateblue][B]dla wszystkich Zwyciezcow na Swiatowej Wystawie Psow 2006!!!!!![/B][/COLOR] Laury sa z pewnoscia zasluzone:lilangel: !!! Trzymam kciuki za dzisiejszych i niedzielnych amatorow wystawy w Poznaniu:lilangel:!!! Niezaleznie od wynikow, pamietajcie ze i tak ostatecznie Kazdy Z Was Przywozi do domu [B]NAJPIEKNIEJSZEGO PSA:loveu: !!!![/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Klepcia- w kazdej hali sa bezplatne toalety, gdzie mozna sie przebrac (ja tak wlasnie zrobilam).
Niestety nie zauwazylam toalet dla psow na terenie targow, przynajmniej w oolicy hali 5-6 nie bylo. Trawnika tez tylko skraweczek maly, pamietam jednak z zeszlego roku wiekszy trawniczek chyba na lewo od hali z sekretariatem.
"Siusialnie" dla psow widzialam jedynie przy ringu przygotowawczym.

Aha i dobra rada dla zwyciezcow czekajacych na finaly- zajmujcie sobie wczesniej miejsca kolo wejscia na ring glowny i pilnujcie ich. Mi w czwartek zastawiono klatke tak, ze nie moglam sie do niej dostac. Naprawde bylo tragicznie ciasno i goraco.[/quote]
"Sikalnia" dla psów była w kącie w hali nr 6.

W hali nr 5 (ring główny + stoiska handlowe) rzeczywiście było b.gorąco; reflektory dawały naprawdę sporo ciepła.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Gończe Polskie

[B][COLOR=blue]Jak wiecie Una H.D. wygrała sucze użytki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Opus K.S. wygrał klasę otwartą[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Rasę wziął Nemrod K.S.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Który był też 3 na rasach polskich.[/COLOR][/B]

Przed finałami zrobiono pokaz wszystkich 5 ras polskich ( bo ogłoszono też przyjęcie gp do federacji)
Wkroczyły 2 podhalany . z 6 PONów , kilkanaście ogarów polskich i chyba z 30 kilka gończych. Gończe na końcu. I powiem wam , że zrobiły wrażenie nie tylko na widowni i sędziach , ale i na nas gończarzach. My z Opusem byliśmy mniej więcej w połowie stawki i gdy się zatrzymałam i spojrzałam za siebie - był jeszcze długi sznur czarno i czekoladowo podpalanych gp. Aż mnie zatchnęło z wrażenia. W stosunku do pozostałych pięknie sie prezentowaliśmy w tej liczbie.[/quote]
[B]Musia[/B] - no to piękne gratulacje dla [B]Opuska i dla całej grupy GP[/B]!!! Gratuuję wejścia do Federacji!! Oraz dla wszystkich właścicieli ras polskich!!!
Ale dla Opuska i dla Ciebie w szczególności uściski!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi'][B]Musia[/B], z trybun też to robiło duże wrażenie- aż łapki same biły brawo

[CENTER] :terazpol::terazpol::terazpol:

[/CENTER]
[COLOR=Navy]
[/COLOR][CENTER][COLOR=Navy] a swoją drogą pokonaliśmy 13 konkurentów, zdobyliśmy ocenę [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Navy][B]DOSKONAŁĄ i 5 LOKATĘ[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/quote]
[SIZE=5][COLOR=DarkOrange]Brawo! Brawo![/COLOR][/SIZE]
Ale faktycznie V lokaty nie było na tej wystawie, szkoda, co?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Gończe Polskie

[B][COLOR=blue]Jak wiecie Una H.D. wygrała sucze użytki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Opus K.S. wygrał klasę otwartą[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Rasę wziął Nemrod K.S.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Który był też 3 na rasach polskich.[/COLOR][/B][/quote]

[COLOR=black]A suki wzięła HAJKA Wilczy Pazur? Kurcze, nie jestem pewna przydomka :roll: [/COLOR]

[quote name='musia']Przed finałami zrobiono pokaz wszystkich 5 ras polskich ( bo ogłoszono też przyjęcie gp do federacji)
Wkroczyły 2 podhalany . z 6 PONów , kilkanaście ogarów polskich i chyba z 30 kilka gończych. Gończe na końcu. I powiem wam , że zrobiły wrażenie nie tylko na widowni i sędziach , ale i na nas gończarzach. My z Opusem byliśmy mniej więcej w połowie stawki i gdy się zatrzymałam i spojrzałam za siebie - był jeszcze długi sznur czarno i czekoladowo podpalanych gp. Aż mnie zatchnęło z wrażenia. W stosunku do pozostałych pięknie sie prezentowaliśmy w tej liczbie.[/quote]

Hania liczyła - było nas bodajże 38!! :multi:
Ale jeszcze nie ogłoszono przyjęcia gończaków! :shake: Mają to zrobić w niedzielę! :loveu: I oby znów było nas dużo!! :loveu:

Pozdrawiam!

Za WSZYSTKIE gratulacje bardzo gorąco dziękuję :multi: :multi:
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Klepcia- w kazdej hali sa bezplatne toalety, gdzie mozna sie przebrac (ja tak wlasnie zrobilam).
Niestety nie zauwazylam toalet dla psow na terenie targow, przynajmniej w oolicy hali 5-6 nie bylo. Trawnika tez tylko skraweczek maly, pamietam jednak z zeszlego roku wiekszy trawniczek chyba na lewo od hali z sekretariatem.
"Siusialnie" dla psow widzialam jedynie przy ringu przygotowawczym.

Aha i dobra rada dla zwyciezcow czekajacych na finaly- zajmujcie sobie wczesniej miejsca kolo wejscia na ring glowny i pilnujcie ich. Mi w czwartek zastawiono klatke tak, ze nie moglam sie do niej dostac. Naprawde bylo tragicznie ciasno i goraco.[/quote]


Dzieki za informacje :lol: My juz spakowane i gotowe do drogi. Zaczynam sie denerwowac, chyba bym wolała mieć to już za sobą. Pozdrawiam i do zobaczenia na wystawie:)
A i najwazniejsze GRATULACJE dotychczasowych sukcesów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']dziekue za odpowiedz.. a wiesz, która zajeła 4 lokatę???
pierwsze miejsce zajęla suczka sprowadzona z Hiszpani, a mieszkająca w Polsce razem z bratem mojej Anaty i nalezy do forumowej donyi ;)[/quote]

Jeszcze wczoraj wiedziałam co to za sunia, ale skleroze mam:) 5 miejsca zajeła siostrzyczka Zamy... Mam pełno zdjęć akit z ringu i po za ringiem, jak wróce do domu to wstawie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale faktycznie V lokaty nie było na tej wystawie, szkoda, co?:lol:
Pzdr.[/quote]

niestety nie było... :mad: :evil_lol:

tak jak napisała [B]SuperGosia[/B], a psy były odprawiane po kolei- dlatego 5 miejsce a my zeszliśmy z ringu poocierani o pudło. Chciał nie chciał w końcu światowa czołówka!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.:::Gosia:::.']Mam pytanie.
Czy parking trzeba było rezerwować, czy przed wjazdem się płaci? Ile?

Ja mam darmowe wejście jezeli wchodze ze zgłoszonym psem, prawda?[/quote]
Za parking płaci się przy wjeździe bodajże 30 zł. Za darmo wchodzą zgłoszony pies + dwie osoby.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red] !!!!!!!!GRATULUJE!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=blue]Wszystkim którzy mają wspaniały tytuł Zw. Świata, Mł. Zw. Świata, lub dobre lokaty a także oceny doskonałe to wielki sukces!!!![/COLOR]
[COLOR=magenta]Serdecznie gratuluję SuperGosi, Asiaczkom a także Agappe, naprawdę wielkie gratulacje, tym bardziej, zę jak mówisz jest to pierwsza polska Akita z takim tytułem, inaczej jest poprostu najpiękniejszą akitą na świecie [/COLOR]
[COLOR=magenta]:lol: [/COLOR]
[COLOR=#ff00ff]Gratuluję Blairze, nawet nie wiedziałam, że miałam przyjemność ćwiczyć agility z Vice Młodzieżowym Zwycięzcą Świata :crazyeye: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia sie pochorowala ma kaszelek i ogolnie jest detka wiec ocena bdb byla raczej wynikiem jej zlej kondycji wczoraj niz innymi powodami. Bo wyjatkowo zachowywala sie nieciekawie na ringu. Zreszta w ocenie mam wpisane ze nie pokazala swoich wszystkich walorow... Ale bywa i tak najwazniejsze teraz zeby wyzdrowiala. A reszcie zycze sukcesow a wygranym goraco gratuluje.
Atmosfera jest w na wystawie super. Naprawde fajna impreza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...