Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5][COLOR=Blue][B]GRATULACJE[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_11.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]
dla WSZYSTKICH dotychczasowych zwycięzców i dla wszystkich tych, którzy reprezentowali [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/748.gif[/IMG]

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hej, my równiez mamy sie czym pochwalić ;)

Nasza Gothi - Akita Amerykańska w konkurencji 11 suczek w klasie młodzieży wskoczyla na II lokatę...sędzia strasznie sie zastanawiał...ale na I wybral rodaczkę...z USA, ale dla nas to straszny sukces...u sedziego z USA, który widzial tyle AA, zdobyc 2 miejsce...wow! ja niestety nie bylam...byl tylko mój mąż...ja niedlugo będę sie "hodowac" wiec strach bylo jechac...;)

wiem też,że nasza Kingula ze swoim Kingiem w weteranach zdobyla I miejsce i na BIS WETERAN była 2 !!!! SUPER!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Gratuluje Ja tez coś mam najświeższe info prosto od Asiaczka tylko napisze

A więc jak już było pisane:

[CENTER][B]NITOR NIVALIS i jej Muminek Winterfrost’s Pegaso[/B]
[B]Zdobyli tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Świata i Młodzieżowego Zwycięzcy Polski!!!!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]AGAPPE wraz ze swoją Akitą ANATĄ Yamamotą zdobyły Uwaga!![/B]
[B]Tytuł [SIZE=4]ZWYCIĘZCY ŚWIATA!!![/SIZE] I Zwycięzcy Polski!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]Forumowa FRIDA vice. Zwycięzcą Świata!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]DONYA IV dosk.[/B]
[B]A Koiśka NAJLEPSZE SZCZENIĘ w RASIE!!!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]Mam również info z JUNIOR HANDLINGU![/B]
[B]RAFAŁ ZIELIŃSKI ze swoim whippetem zostali MISTRZEM POLSKI w JH, a tkaże PÓŁ-FINALISTĄ Mistrzostw Świata!![/B]
[B]Będzie równiez reprezentować Polskę w przyszłorocznym CRUFCIE!!![/B] [/CENTER]


[CENTER][SIZE=3][B]:loveu: :loveu: WSZYSTKIM BAAAAARDZO SERDECZNIE GRATULUJE!!!:loveu: :loveu: [/B][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=1]Jeżeli o czymś zapomniałam lub przekręciłam to bardzo przepraszam, to z tyhc emocji :oops: [/SIZE][/CENTER]
[/quote]
[B][SIZE=6][COLOR=red]GRATULACJE!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]A my za kilka godzin JEDZIEMY!!! Aaaaaaa![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Sa juz wyniki na stronach poznania ! Wlasnie skonczylam przegladac pierwsza grupe, ale chyba tylko 3 BOB-y w polskich rekach...
w czwartej grupie wszystkie BOB-y dla zagranicznych psow, a w piatej - dwa lub trzy dla Polakow, stracilam rachube przy liczeniu.

Link to comment
Share on other sites

NO, NO powtórzę po wszystkich - [SIZE=6][COLOR=magenta]WIELKIE GRATULACJE[/COLOR][/SIZE] dla "naszych" - idą jak burzą:multi: :multi:

Ale - widzę że niekoniecznie wszyscy przejęli się strojem, są i w jeansach:crazyeye: .
Po drugie - ukłony dla oddziału poznańskiego :lol: - wyniki w ten sam dzień co wystawa - to prawie jak nie w naszym kraju.

Po wtóre - ponawiam pytanie - czy sędziowie przykładali się do sędziowania - mnie interesuje Rainier Vournier - dziś sędziowaŁ chyba shetlandy - może ktoś mi podpowie po dzisiejszym dniu cóż ten Pan preferuje...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Magenta"][SIZE="5"][FONT="Comic Sans MS"]SERDECZNE GRATULACJE[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] dla Wszystkich, który już walczyli i dla Tych, co są jeszcze przed:


[CENTER] :BIG: :cunao: :laola: :cunao: :BIG: [/CENTER]
[CENTER]:thumbs: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :thumbs:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...