Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

słuchajcie to nie o tą kartkę chodzi z zaświadczenia lekarskiego oprócz książeczki i szczepieniem na ściekliznę macie wpis do książeczki i kartke z wścieklizny ale oni chcą dodatkowe zaswiadczenie wydane przez weta conajmniej na tydzień przed wystawą i tam jest wszystko odnośnie wścieklizny i jaka seria szczepionki wbita jest wiem to bo ja zawsze to mam na każdą wystawę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Blue of Blues']słuchajcie to nie o tą kartkę chodzi z zaświadczenia lekarskiego oprócz książeczki i szczepieniem na ściekliznę macie wpis do książeczki i kartke z wścieklizny ale oni chcą dodatkowe zaswiadczenie wydane przez weta conajmniej na tydzień przed wystawą i tam jest wszystko odnośnie wścieklizny i jaka seria szczepionki wbita jest wiem to bo ja zawsze to mam na każdą wystawę[/QUOTE]
Czy gdzieś to napisali, że chcą takie zaświadczenie????
Nie zauważyłam. Ja na wszystkie wystawy wożę tylko książeczkę i to wystarczy

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Mam pytanie a czy ktoś bedzie miał wolne miejsce w niedzielę po wystawie na 2 labki i 2 osoby z Poznania w kierunku Gliwic?

Bo w jedną stronę już mamy transport za co dziękuję AMPAK:smile: DZIĘKI za pomoc :smile: Ludkowie kochani ratujcie BO MÓJ MŁODSZY PIESEK jest na zastrzykach i nie chcę go meczyć w pociagu co staje sie po troszce faktem nieuniknionym :(((((((( a łapka go jeszcze pobolewa:([/COLOR][/B]
[COLOR=blue]__________________[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hanik nie jest napisane ale pamietam jednego czasu na Międzynarodowej żadali odemnie oprócz książeczki specjalne zaświadczenie od weta dodatkowe i od tej pory zawsze je mam wciąz wystawiane nowe przez weta podejrzewam ze na sto procent o to będa pytać bo jagby nie było to nie krajówka a i czasm na krajowej wystarczyło ze okazałam to zaświadczenie to już wet nawet książeczek nie chcial

Link to comment
Share on other sites

Wpadam jeszcze na chwilke...bo juz musze się spac szykowac bo o 6:25 mam pociąg do Poznania:)
Życzę wszystkim wysokich lokat, pieknych opisów i samych sukcesow! :) Trzymajcie kciuki za polskich młodych prezenterow..juro o 10:00 mamy Mistrzostwa Polski!!! :D Jesczze raz wszystkim zycze powodzenia :) robcie fotki MP :))

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']hanik nie jest napisane ale pamietam jednego czasu na Międzynarodowej żadali odemnie oprócz książeczki specjalne zaświadczenie od weta dodatkowe i od tej pory zawsze je mam wciąz wystawiane nowe przez weta podejrzewam ze na sto procent o to będa pytać bo jagby nie było to nie krajówka a i czasm na krajowej wystarczyło ze okazałam to zaświadczenie to już wet nawet książeczek nie chcial[/QUOTE]

Tak ale wtedy powinni to zaznaczyć tak jak na międzynarodowej w Warszawie. Było wyrażnie napisane że chcą takie zaświadczenie. Tutaj nie piszą. Kiedy je brałam od weta na międzynarodówkę w Warszawie powiedział mi, że już od tego się*odchodzi i że coraz mniej wystaw chce takie zaświadczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']słuchajcie to nie o tą kartkę chodzi z zaświadczenia lekarskiego oprócz książeczki i szczepieniem na ściekliznę macie wpis do książeczki i kartke z wścieklizny ale oni chcą dodatkowe zaswiadczenie wydane przez weta conajmniej na tydzień przed wystawą i tam jest wszystko odnośnie wścieklizny i jaka seria szczepionki wbita jest wiem to bo ja zawsze to mam na każdą wystawę[/quote]
Proponuje przeczytać potwierdzenie zgłoszenia psa. Tam nie ma informacji o specjalnych na ta okazje zaświadczeniach weterynaryjnych. Co do danych na temat szczepionki serie i inne takie, to jaki jest sens przepisywania przez weta takich informacji na kawalek papieru jak to jest na naklejce w książeczce zdrowia psa czy też paszporcie, zależnie od tego co kto używa.
Nie ma takiego żądania na potwierdzeniu to znaczy, że nie obowiązuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Proponuje przeczytać potwierdzenie zgłoszenia psa. Tam nie ma informacji o specjalnych na ta okazje zaświadczeniach weterynaryjnych. Co do danych na temat szczepionki serie i inne takie, to jaki jest sens przepisywania przez weta takich informacji na kawalek papieru jak to jest na naklejce w książeczce zdrowia psa czy też paszporcie, zależnie od tego co kto używa.
Nie ma takiego żądania na potwierdzeniu to znaczy, że nie obowiązuje.[/QUOTE]
Dokładnie:lol:
Serie szczepionki mam w książeczce

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim życzymy samych sukcesów i przede wszystkim miłej psiejskiej czarodziejskiej atmosfery ! My miałyśmy dziś jej maleńką namiastkę we Wrocku , gdy wracając do domu , akurat drogą na Poznań , mijałyśmy wiele zagranicznych samochodów z psiesami - wszyscy do siebie machali i się pozdrawiali !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']hanik nie jest napisane ale pamietam jednego czasu na Międzynarodowej żadali odemnie oprócz książeczki specjalne zaświadczenie od weta dodatkowe i od tej pory zawsze je mam wciąz wystawiane nowe przez weta podejrzewam ze na sto procent o to będa pytać bo jagby nie było to nie krajówka a i czasm na krajowej wystarczyło ze okazałam to zaświadczenie to już wet nawet książeczek nie chcial[/quote]
Takie "dawne" zaświadczenie nie jest juz potrzebne! Na potwierdzeniach dla "zagraniczniaków" tak, jak i dla nas, krajowych wystawców, nic nie jest napisane o dodatkowych świstkach! I jak wytłumaczyc zagraniczniakom o co chodzi w tym zaświadczeniu...?!

Dajcie spokój z tymi zaświadczeniami i z tą dyskusją! Paszport z aktualną wścieklizną i juz!
Pa, pa!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie piszę że dawne przed każdą wystawą na 2 dni wcześniej biorę psy do weta i on miwystawia nowe zaświadczenie i z miejscem porzeznaczenia tzn nazwa wystawy data szczepienie psa na wściekliznę seria szczepionki i ze w danym dniu pies nie wykazuje żadnych odznak chorobowych :) ale oki koniec tematu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...