Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Agappe']Własnie rozmawiałam z kolezanką i powiedziała, ze trzeba zabarć ze sobąten dokument (książeczka albo paszport), gdzie jest [B]NAKLEJKA [/B]szczepionki!!!!!

a ja mam na razie inny problem.. NIE MAM POJĘCIA GDZIE WŁOŻYŁAM POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA ;( ;( ;([/quote]


o matko :( a ja nie wiem, czy mam naklejke, czy sam napis :( cholera .. :(

widzieliscie to:

[img]http://images4.fotosik.pl/200/04c1413b391f5e57.jpg[/img]



przepraszam za duze zdjecie, ale mam nadzieje, ze wybaczycie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Cztery dni trzymania kciuków - jak nasze Rodziny to wytrzymają?;)
Czwartkowa ekipa Asiaczków-basiaczków startuje o 3.00 nad ranem. Ufff...
Pzdr.[/quote]


Asiu jak rozumieme wracasz z dwoma dorosłymi i młodziezowymi Zwycięzcami Świata? :loveu:

Kciuki trzymamy jak tylko się da! I Asiu dawaj szybciorem znać przez jakiegoś sms'a bo nie bede mogła ślkedzić całego watku jutro aż do 16 więc czekam na info ():lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Własnie rozmawiałam z kolezanką i powiedziała, ze trzeba zabarć ze sobąten dokument (książeczka albo paszport), gdzie jest NAKLEJKA szczepionki!!!!!

a ja mam na razie inny problem.. NIE MAM POJĘCIA GDZIE WŁOŻYŁAM POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA ;( ;( ;([/quote]
Ja wogole nie wiem gdzie wsadzilam paszport mojego psa... :shake:

A kula (bo to chyba kula..? ) mhmmm:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Własnie rozmawiałam z kolezanką i powiedziała, ze trzeba zabarć ze sobąten dokument (książeczka albo paszport), gdzie jest NAKLEJKA szczepionki!!!!!

a ja mam na razie inny problem.. NIE MAM POJĘCIA GDZIE WŁOŻYŁAM POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA ;( ;( ;([/quote]


Agappe chwila wytchnienia!
Usiądź na spokojnie pomyśl i znajdziesz, myśle że stres już nad nami góruje

Link to comment
Share on other sites

siedze i mysle i nie bardzo mi to idzie.. musze poczekac aż ktos wróci do domu..może wie??:roll: :roll: :roll: :roll:
ale za to mam ksążeczke zdrowia i paszport :)

i wlasnie biegałam po domu w celu znalezienia najwygodniejszych do biegania eleganckich butów :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eduso']Sluchajcie, jezeli mam potwierdzenie zgloszenia psa wystepujacego w niedziele to czy moge z nim wejsc na teren wystawy takze w inne dni ? I czy przez wszystkie 4 dni moge wchodzic na to potwierdzonko za darmo?[/quote]
Tak, na potwierdzenie wchodzi sie kazdego dnia za darmo ;)

[QUOTE]i wlasnie biegałam po domu w celu znalezienia najwygodniejszych do biegania eleganckich butów :lol: :lol:[/QUOTE]

ja pobiegalam troszke po sklepach i owe znalazlam z czego jestem bardzo zadowolona... szkoda jedynie ze nie znalazlam do nich spodnicy ani marynarki :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Matkooo ... przez Was jeszcze bardziej się stresuję :shake: ( :eviltong: ).

Chciałabym już jutro jechac na wystawę, ale szkoła :roll: kurde!
Byle do niedzieli, OmG :lol:

[CENTER][U][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=purple]POWODZENIA KOCHANI DOGOMANIACY!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/U][/CENTER]
[LEFT][B][U][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=#800080][SIZE=3][COLOR=black]To już jutro!!![/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie szukam 2-3 osób z okolic Warszawy, które bylyby chetne sie ze mna zabrac (bez towarzystwa psow) na wystawe na sobote i niedziele w ta i z powrotem i bylyby gotowe "partycypowac" w kosztach podrozy. Moge wyjechac w piatek pod wieczor lub sobote z samego rana. Piszcie na priv jesli reflektujecie.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Matkooo ... przez Was jeszcze bardziej się stresuję :shake: ( :eviltong: ).

Chciałabym już jutro jechac na wystawę, ale szkoła :roll: kurde!
Byle do niedzieli, OmG :lol:

[CENTER][U][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=purple]POWODZENIA KOCHANI DOGOMANIACY!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/U][/CENTER]
[LEFT][B][U][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=#800080][SIZE=3][COLOR=black]To już jutro!!![/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B][/LEFT]
[/quote]
ja mam to samo... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Asiu jak rozumieme wracasz z dwoma dorosłymi i młodziezowymi Zwycięzcami Świata? :loveu:

Kciuki trzymamy jak tylko się da! I Asiu dawaj szybciorem znać przez jakiegoś sms'a bo nie bede mogła ślkedzić całego watku jutro aż do 16 więc czekam na info ():lol:[/quote]
Chciałoby się! Ale na wystawie będą i lepsze i gorsze... zobaczymy...
Nie obiecuję żadnego SMS-a, bo tylu znajomych będzie i tyle będę chciała zobaczyć, że o telefonie komórkowym nawet nie myslę... sorki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Chciałoby się! Ale na wystawie będą i lepsze i gorsze... zobaczymy...
Nie obiecuję żadnego SMS-a, bo tylu znajomych będzie i tyle będę chciała zobaczyć, że o telefonie komórkowym nawet nie myslę... sorki.
Pzdr.[/quote]


Dobrze dobrze bylebyście o sobie nazwzajem nie pozapominali ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...