Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[B][COLOR=Red]UWAGA! [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Wczoraj okazało się, że znajomym trzem Węgrom wcięło rezerwacje dokonaną już jakiś czas temu[/COLOR][/COLOR]. Zostali bez noclegów i są w kropce. Szukają czegoś w miarę taniego w Poznaniu lub w okolicy. Prawdopodobnie tylko na noc z środy na czwartek.
Ma ktoś namiary na jakieś wolne miejsca? Będe ogromnie wdzięczna za pomoc!
[COLOR=Red][COLOR=Black][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AiMiN']Już pierwsze autobusy z wystawcami są w drodze do Polski :lol:[/quote]

ło matko, oni to muszą juz miec stresa;)

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]I już wszystkim adrenalina rośnie[/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

mnie po mału zaczyna, mimo, ze wystawiamy w sobote!

[quote name='Gonia']Przestańcie mnie dręczyć:cool3: Pojutrze z rana wyjeżdżam:huh:[/quote]

my w piatek popoludniu aaaaaaaaaa!!!!!

[quote name='kika22']Jeszcze tylko lub, az 3 dni!!! I zaczynamy!
My niestety będziemy tylko w piątek!!!
Bardzo, ale to bardzo prosimy o fotki i relacje z innych dni!!!![/quote]

[B]fotki proszę wklejać do wątku, który jest założony w galerii[/B], podjęłam starania, żeby był przypięty u góry :)
inaczej będzie nieporządek! i się pogubimy!

[quote name='jo-jo']My mamy jeszcze troche czasu bo wystawiamy się w sobote :lol:
Ubranie w połowie gotowe, a pies obecnie śpi.:lol:[/quote]

o, jojek, to tak jak u mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']
my w piatek popoludniu aaaaaaaaaa!!!!![/quote]

My też :razz:

[quote name='panienkabubu']
o, jojek, to tak jak u mnie ;)[/quote]

:lol: Najpiękniejsze jest w psach to ze wystawy mają w głębokim poważaniu, wygra fajnie, coś dostanie , przegra tez fajnie bo też coś dostanie :evil_lol:

My sie śmiejemy ż etrzeba będzię "świnke skarbonke" rozbić żeby pobuszować po stoiskach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To ja Wam troszkę humor zepsuje :-(
Wiadomość od "buldogowców" :roll:
[I]A TERAZ KOLEJNE ISTOTNE INFORMACJE!W dzień naszej wystawy, 11 listopada będzie w Poznaniu absolutna kaszana.Światowa Wystawa Psów na Targach zgromadzi tego dnia prawie 6.000 wystawców z psami, to skromnie licząc około 18.000 nóg i łap stąpających po terenie Centrum i 6.000 aut parkujących od rana do popołudnia. Do tego, ponieważ w czwartek i piątek wszyscy pracują i się uczą oglądający wystawiane psy przyjdą na Targi w sobotę i niedzielę co zapewni dodatkowe kilkanaście tysięcy widzów i samochodów w Centrum.Do Poznania przylatują w tym tygodniu pierwsze w Polsce samoloty F16.To może i dobra wiadomość. Ale jest też zła. 11 listopada będzie oficjalne powitanie i chrzest samolotów. Na lotnisko wojskowe NATO w Krzesinach przyjadą wszystkie oficjalne delegacje rządowe z prezydentem włącznie. Żona Kaczyńskiego będzie matką chrzestną samolotu. Tego dnia będzie też dzień otwarty na terenie lotniska i dziesiątki tysięcy ludzi z dzieciakami pojadą zobaczyć pokazy lotnicze.Problem polega na tym, że Krzesiny są położone po drodze z Zaniemyśla do Poznania, a droga mimo, że czteropasmówka, to jest w przebudowie. W zeszłym roku przed pokazami lotniczymi korki sięgały 5 kilometrów(!) a czas dojazdu na lotnisko wynosił ponad 2 godziny.Do tego delegacje rządowe wylądują na lotnisku Ławica a trasa dojazdu delegacji będzie wiodła przez Centrum (obok Targów, gdzie jest nasza wystawa).To jeszcze nie wszystko JCorocznie 11 listopada w Poznaniu obchodzone są „imieniny miasta”, dzień św. Marcina. W ten dzień Centrum jest zamknięte dla ruchu i samochody nie mogą tam parkować(!), jeżdżą konno ułani i święty Marcin a prezydent Poznania przemawia na trybunach przed Zamkiem Wilhelma. Na taką imprezę też przychodzi około 100.000 ludzi!Acha! Jeszcze jedno! 11 listopada są WYBORY!Zapowiada się wesoło, prawda?Poznań czeka w ten dzień PARALIŻ![/I]

[I]I co wy na to :-( :shake: [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicole7']Czy nie zmieniła się obsada sędziowska? Czy sędziowie, którzy wymienieni są na stronie "światówki" pozostają bez zmian? Proszę o informację.:lol:[/quote]

Niektorzy sedziowie sie zmienili. W oddziale mi powiedzieli, ze aktualni sa ci, podani w planie sedziowania. I ze zawsze istnieje mozliwosc, ze to sie jeszcze zmieni, z przyczyn od nich niezaleznych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, mam wazna sprawe.
Czy ktos wraca ze swiatowki do Wawy w sobote? w godzinach najlepiej kolo poludnia, lub ew. pozniej... wazne, zeby w sobote ;)
Oczywiscie do benzyny dokladam sie ;)
Jakby ktos cos wiedzial..to bardzo prosze na priv.
Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...