Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam ważne pytanie: czy jedzie ktos z Olsztyna lub okolic do Poznania ( czwartek) i znalazł by miejsce dla 1 osoby ( niestety bez psa)?Oczywiście dokładam się do paliwa..
Nie mam jak dojechać:(,zgłoszona suka cieczke dostała... po prostu rewelacja..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Mam ważne pytanie: czy jedzie ktos z Olsztyna lub okolic do Poznania ( czwartek) i znalazł by miejsce dla 1 osoby ( niestety bez psa)?Oczywiście dokładam się do paliwa..
Nie mam jak dojechać:(,zgłoszona suka cieczke dostała... po prostu rewelacja..[/quote]

Ale chyba jest ż może suka z cieczką !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsiks']Sory fakt pomyliłem się hehehe (zawstydzony) a do centrum to daleko ??[/quote]



Do centrum można z rodna Rataje dojechać tramwajem 13, 5 - jakieś 15 minut maks.
Ja też mieszkam na Ratajach tylko troche dalej od Os. Jagiellońskiego. Stamtąd naprawdę jest wszędzie dość blisko.:lol:

Link to comment
Share on other sites

A tak ogólnie tez jestem wolna w dni wystawowe, będe na wystawie. Może ktos z dogomaniaków miałby ochotę na spotkanko - w końcu mieszkam w Poznaniu! :evil_lol:
Nie wiem gdzie kogo szukac, kto z dogo, kto nie - w razie czego podam tel. gdyby ktoś chciał pogadać na czy po wystawie - jestem za. To zawsze jakas okazja do spotkania z osobami znanymi tylko z dogo.

tel. 609 601 362.

Link to comment
Share on other sites

Będę we wszystkie, wszak to moje miasto - jestem do dyspozycji, chętnie posłużę za pilota po Poznaniu.
Postaram się jakos popisac te opisy wyglądowe, ale to będzie zabawne jak z kartke będę ganiać po halach w poszukiwaniu okreslonej kurteczki i psiaka.
Na pewno będe kibicować airedalom - pewnie rodzina mojej biednej chorutki będzie walczyć o laury. Chciałabym tez moje ukochane i jedyne szetlandy pooglądać.
Po wystawach - służę czasem i spotkaniem. Szkoda, że mam remont w chacie i nie ma jak wejść do domu, byłoby na spokojnie. Ale jest tyle fajnych miejsc.
Czekam więc na jakies propo... i na spotkanko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']To może ja sie jeszcze raz przypomne:)Jak ktoś chce jakieś zdjęcia to moge porobić bo bede z aparatem i laptopem:)[/QUOTE]

Nesuniaaaa a czy dalabyś radę nam cyknąć fotkę???? W czwartek na foksach krótkowlosych. mamy nr8834 i wchodzimy pewnie tuż po 10 tej. W szczeniakach jest jesden pies a my wchodzimy po nim w młodzieży

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...