Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

Karenina,a ty musisz publicznie tu podawać,jak się w Zakopcu razem obłowiłyśmy?Zaraz mi tu skarbówkę przyślą:evil_lol: Słuchajcie,ja już nie mam siły tłumaczyć,ile mnie kosztują wystawy i hodowla.I tak ludzie wiedzą lepiej.Kiedyś jak nie udałam się na rodzinną imprezę,bo wystawa,to się rodzina oburzała.Teraz mówię,że dają talon(na balon:evil_lol: ) i robię tajemniczą minę:lol: Nie kłamię(talon na katalog), a rodzina łamie sobie mózg na co?
Mam niejakie podejrzenia,że autor tego tekstu biesiadował z moją rodzinką!
Chyba ,że naprawdę Pedigree wyciągnie asa z rękawa?!:multi:
[B]Nesunia[/B],nie dokazuj bo może się polać...........alkohol zawarty we krwi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puli... Ty jedziesz TLK? Szkoda :( Ja jadę pośpiechem godzinę później (tyle że z Gliwic). Zagapiłam się i nie kupiłam sobie biletu w promocji. No i nie chce mi się więcej dopłacać za psa. Tym bardziej, że czasowo to tylko pół godziny.

A może ktoś jedzie tym "moim" pociągiem w środę? W Poznaniu jest o 14:14.

Link to comment
Share on other sites

W TLK kupiłam dwa ludzkie bilety i dwa psie.Ponieważ jadę sama,a drugi pies w PKP kosztuje 36 zł "opłaty dodatkowej",więc taniej mi wyszło kupienie zestawu 2+2.W dodatku mam 2 miejscówki. Wszystko za 85 zł. Na równie luksuśny powrót się już nie załapałam i gdyby dobra dusza,która odpowiedziała na moje rozpaczliwe wołania,to byłoby ciężko....
Godelaine - daleko od dworca masz nocleg? Moze poczekam na Was te pół godziny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Puli... Ty jedziesz TLK? Szkoda :( Ja jadę pośpiechem godzinę później (tyle że z Gliwic). Zagapiłam się i nie kupiłam sobie biletu w promocji. No i nie chce mi się więcej dopłacać za psa. Tym bardziej, że czasowo to tylko pół godziny.

A może ktoś jedzie tym "moim" pociągiem w środę? W Poznaniu jest o 14:14.[/quote]


JA JADĘ ale z Opola;)) to zajmij mi miejce;]

Link to comment
Share on other sites

Hejka! eh, ale mnie dawno na forum nie było... przepraszam ze sie tak wtrącam ...:p chciałam wszystkim zyczyć bardzo,bardzo udanej wystawy i duzo pięknych ocen :) :) :) mnie niestety nie bedzie ...eh, szkoda :(:(:( ale licze na wiele ślicznych fotek:):)

buziaczki i jeszcze raz powodzenia :*

Paulinka & Twister:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy'][B]Mam wolne 1 miejsce w aucie.Wyruszam z Gdyni w piątek rano.Wracam w niedzielę po fianałach.[/B]
[B]Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o info na prv.Mogę zabrać 1 osobę z małym psem.:) [/B][/quote]

Ja jadę w sobotę pociągiem :placz:, wiesz mogłabyś poczekać do soboty...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Karenina,a ty musisz publicznie tu podawać,jak się w Zakopcu razem obłowiłyśmy?Zaraz mi tu skarbówkę przyślą:evil_lol: Słuchajcie,ja już nie mam siły tłumaczyć,ile mnie kosztują wystawy i hodowla.I tak ludzie wiedzą lepiej.Kiedyś jak nie udałam się na rodzinną imprezę,bo wystawa,to się rodzina oburzała.Teraz mówię,że dają talon(na balon:evil_lol: ) i robię tajemniczą minę:lol: Nie kłamię(talon na katalog), a rodzina łamie sobie mózg na co?
Mam niejakie podejrzenia,że autor tego tekstu biesiadował z moją rodzinką!
Chyba ,że naprawdę Pedigree wyciągnie asa z rękawa?!:multi:
[B]Nesunia[/B],nie dokazuj bo może się polać...........alkohol zawarty we krwi![/quote]

Gonia, ja nic nie dostałam, podobno te niskopodłogowe zgarneły moją koperte, tylko nie wiem czy ten płaskotwarzy z 1 czy ta długa z 3 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

CZy ktoś bedzie na ringu 67?? Bardzo prosze o zdjęcia szpiców średnich -Mittelspitz bałych i klasycznych - samców.
Ja bede przy ringach chowów i samoyedów i nie dam rady zrobić fotek tym psiakom.Będę bardzo wdzięczna jakby ktoś mial takie fotki.
Z góry dziekuję.
Aha no życzę wszystkim wystawcom wielu sukcesów :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASA'][SIZE=1]a propo tych korkow w poznaniu, przygotujcie sie ze beda duze utrudnienia zwlaszcza w okol targow, zwlaszcza w czwartek, piatek i sobote rano poniewaz ludzie jada do pracy i zawsze sa zakorkowane ulice tj np. grunwaldzaka, bukowska, glogowska(zwlaszcza tam bo ja remontuja), hetmanska (nie wiem jak jest z drugiej strony poznania ale pewnie tak samo) wiec w normalny dzien tam sa spore utrudnienia a co dopiero jak przyjedzie ponad tysiac osob :roll: wezcie wiec w zapasie przynajmniej godzine na przejazd przez poznan, zalezy tez z jakiej strony pojedziecie. Napewno tez duzio ludzi bedzie chcialo wjechac na teren wiec wokolo tez bedzie kibel a to wlasnie jest samo centrum, wiec przy wjezdzie tez stracicie troche czasu.
Teren targow jest duzy i wjedzie duzo aut ale tez zalezy jak poustawiaja samochody.
Sama tez bede jechac autem i choc mieszkam 20 km od poznania wyjezdzam 2 h wczesniej, najwyzej zostawie auto wczesniej i dojde na piechote do centrum
Wszystkim dojezdzajacym zycze powodzienia.[/SIZE] :lol:[/quote]

Wygląda na to, ze trzeba by już o 6.00 być w Poznaniu, przed otwarciem targów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...