Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety tez przylaczam sie do grona osob co nie dostaly potwierdzen :( ech przypominaa mi sie kolejka dwa lata temu, moj jezor do pasa jak latalam od hali do hali oraz wtargniecie na ring w ostatniej chwili, a w tym roku moze byc tylko gorzej :roll: no jednak licze, ze potwierdzenia dojda :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Mam nadzieje, ze nie jestem jedyna osoba (znajomi z Warszawy i okolic wszyscy juz maja) ktora nie dostala potwierdzenia... :-([/quote]
Do mnie też jeszcze nic nie dotarło :-( :placz: :-( Zastanawiam się czy niezadzwonić do ZK ?!? A czy osoby które dostały potwierdzenie mają rospiske [B]wszystkich[/B] ras psów :oops: :oops: :oops: No bo jeśli tak to zobaczcie czy nie ma czasem tak border collie - szczenięta - Boogie Sfora z Krasnego Boru :lol: :cool1: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Każdy dostaje potwierdzenie,numer,kartke na katalog i plan targów.Katalog ze spisem psów i wystawców,można odebrać dopiero na wystawie,więc nikt Ci nie sprawdzi czy Twój pies jest przyjęty.[/quote]
Dzięki, najbardziej mnie zniecierpliwia to że i inni już mają potwierdzenia, ja nawet na e-mail nie dostałam, ale gdy zadzwoniłam do zwiąsku jakieś 3 tygodnie temu to że psiak zgłoszony i wszystko ok, nie chciałabym być na wystawie w szoku :-( :placz: :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']A ja dostalam odpowiedz , ze nie prowadza rezerwacji miejsc parkingowych:-o[/quote]

Nie wiem o co tu chodzi :shake: , może juz nie mają wolnych miejsc , ale powinni raczej o tym poinformowac a nie odpowiadac , ze rezerwacji nie prowadzą .

3.10 rozmawialam telefonicznie z milą panią , która podała mi wszystkie informacje , wysłałam maila z danymi i 4.10 dostałam następującą odpowiedz :

"Potwierdzam rezerwację na 1 samochód i pozdrawiam

Małgorzata Barczak

Recepcja Wystawców/Exhibitors' Reception Desk
tel +48 (0) 61 869 25 49, fax: +48 (0) 61 869 23 99
Międzynarodowe Targi Poznanskie/Poznań International Fair
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań "

Link to comment
Share on other sites

A wiesz na pewno gdzie zarezerwowałas parking?Jeśli ja chcę zaparkować na terenie MTP,to płacę 30 zł przy wjeżdzie.Jeśli chcę zarezerwować parking,to jest to możliwe,Bo MTP mają duży parking zewnętrzny.Ci co dostali potwierdzenia,mogą go zlokalizować na mapce.

Link to comment
Share on other sites

Własnie dzwoniłam w sprawie rezerwacji parkingu - podziwiam Te miłą panią za anielska cierpliwość :-)
Na wjazd na teren przy halach nie potrzeba żadnej rezerwacji - po prostu płaci sie 30zł/dzień i się wjeżdża.

Natomiast jesli ktoś chce parkować na strzeżonym parkingu przy ul. Matejki - to rzeczywiście konieczna jest rezerwacja.

I jeszcze jedno - nie bardzo pojmuję te panikę z brakiem potwierdzeń - przecież Nitor-Nivalis pisała,że potwierdzenia wychodzą partiami.Troszke cierpliwości!
Ja też grzecznie czekam :-)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=yellowgreen]:multi: Dostałam potwierdzenie :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=#9acd32]:multi: Mamy numerek 329 :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER]No to teraz czekamy aż inni dostaną ;) :) ;)

Od czego zależy numer (widzę że jovanna ma dość wysoki :) )[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

POMOCY :cry: :help1:
dzwoniłam do motelu Onyks w którym miałam robioną rezerwację w sierpniu, i okazało sie że nie ma mojej rezerwacji :crazyeye: :crazyeye: jestem przerażona, zostałam bez noclegu, błagam pomóżcie, oddzwoniłam wszystkie możliwe znane hotele i nigdzie nic nie mają. Czy ktoś coś wie o jakimś hotelu gdzie mogą być jeszcze miejsca ??
Pliiiiissss pomóżcie :help1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A ja właśnie znalazłam nocleg i być może zostanę dłużej w Poznaniu:multi:.
Tak wyszło, że mam wolne na światówce i będę mogła do woli napatrzeć się na psiaki:loveu:. Chociaż szkoda, że "mój" collaczek nie został zgłoszony:-(.[/quote]

$andwich !! gdzie znalazłaś nocleg ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...