Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sabra']Ja też właśnie dostałam potwierdzenie!
Dostałam numerek i kupon na katalog na czwartek(wystawiam w czwartek).Jest też mapka z numerami hal ale ringi nie są pokazane.Oczywiście na potwierdzeniu jest napisane jaka hala i który ring.Ocena zaczyna się o godz.10.00[/quote]
mozesz mi powiedziec na jakiej hali będą szpice ?? (jesli masz napisane) i ring alaskan malamutow
z gory dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj był podany chociaż plan sędziowania i ilości psów w poszczególnej rasie (tej, do której należy mój pies) i klasach. Tak przynajmniej miałam na wcześniejszych wystawach, w których uczestniczyłam.

Nie mam jednak o to pretensji, rozumiem wszystko i z niecierpliwością czekam na plan sędziowania czy cokolwiek, co pozwoli mi przeczytać ile mam konkurencji :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Zazwyczaj był podany chociaż plan sędziowania i ilości psów w poszczególnej rasie (tej, do której należy mój pies) i klasach. Tak przynajmniej miałam na wcześniejszych wystawach, w których uczestniczyłam.
[/quote]

Sporo jeżdżę po wystawach ale NIGDY na potwierdzeniu nie było napisane ile psów jest w danej klasie czy rasie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Sporo jeżdżę po wystawach ale NIGDY na potwierdzeniu nie było napisane ile psów jest w danej klasie czy rasie!!!!![/quote]
No chyba zartujesz?
Byłam już na kilku wystawach (w tym międzynarodowych także) i zawsze była dołączona karteczka z przyporządkowanymi sędziami do mojej rasy (w tym podział na klasy i ilości psów w danych klasach)!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Sporo jeżdżę po wystawach ale NIGDY na potwierdzeniu nie było napisane ile psów jest w danej klasie czy rasie!!!!![/quote]
Nigdy nie mów NIGDY:evil_lol: Ja jestem pewna ze Litwini, Łotysze i Estonczycy wysylaja potwierdzenia razem z planem sedziowania. Wydaje mi sie ze ktorejs wystawie w Polsce tez tak bylo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No chyba zartujesz?
Byłam już na kilku wystawach (w tym międzynarodowych także) i zawsze była dołączona karteczka z przyporządkowanymi sędziami do mojej rasy (w tym podział na klasy i ilości psów w danych klasach)!!!!!![/quote]
Gdzie tak było?? Ja się z tym nigdy nie spotkałam. Tylko sedzia + nr kat. + nr ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No chyba zartujesz?
Byłam już na kilku wystawach (w tym międzynarodowych także) i zawsze była dołączona karteczka z przyporządkowanymi sędziami do mojej rasy (w tym podział na klasy i ilości psów w danych klasach)!!!!!![/quote]


No wlaśnie nie żaruje, mozesz napisac na jakiej to było wystawie ?
Wogole pierwsze słyszę o "dołaczonej karteczce".
Myśle ze byłam juz na prawie wszytskich wystawach w polsce ( przynajmniej na dużej większości) i pierwszy raz słyszę coś takiego
Zawsze na kazdym potwierdzeniu jest Nr Kat, Rasa, Sedzia Klasa, jakies krotki info dotyczace wejscia i to w zasadzie wszytsko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lake']If you know, write down, please:
How many lakeland terriers take part in the World dog show 2006 and how many dogs are there in each class?[/quote]
Sorry, I don't know ...

Może ktoś inny wie, ile lakeland terrier'ów bierze udział w wystawie i ile jest psów w każdej klasie? ;)
Widzę, że mamy gościa z zagranicy :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...