Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oooj, nieeee
czekaj, keksa zalatwiam najpierw.

pan z niemiec dzwonil, odmowilam mu. mowil,ze to juz trzecia odmowa z polski. ze nie ma si co ich bac, itp. ja troche tlumaczylam o tych pseudoadopcjach. pan pwnie zrobi tak, z pojedzie i sobie wezmie, schron bez wizyty mu psa wyda.

a gdzie to dt za 400zl?

rozmawiam z dt awaryjnym we wrocku, za 15min mam odzwonic. czekajmy chwile.dla korka.

Link to comment
Share on other sites

mowil mi, ze ze swoim popzrdenim psem jezdzil, mial kontrole i nigdy nikt nic o paszporcie nie mowil. zarejestrowal psa u siebie w starostwie, placil 50euro rocznie i finito.
teraz tez chcial psa na dziko wiezc

mnie pytal o wielkosc, bo szukali psa nieduzego. wczesniejszy byl mniejszy, niz barney, jak spaniel, czy cos takiego. pytal o jego wielkosc, bo z fot, po kolorze, jak onkowaty wyglada, sama kiedys pisalas, ze to mini onek.


o korku napisalam na jego watku :))))))))

Link to comment
Share on other sites

Kora korzystajac z okazji ze bedziesz w schronie moze jakas bide by sie obfocilo i wzielo za ogloszenia. Wiem, ze tego nei lubisz bo male psy ida same ale moze jest tam cos nieduzego, calkiem ladnego na boksach co siedzi juz troche albo ma zle i warto by go pooglaszac? Cos w stylu Wesolka ... wiesz ladny ale nie radzil sobie. Moze cos w tym colnym boksie pierwszym po prawej, albo ostatnim -po lewej- naprzeciwko izolatki?

A poza tym trzeba sie wziasc za stare osobniki -ale to pakiety mamy, napisze co niektorym moze nowe teksty.
Wiesz co by sie przydalo pzrede wszytskim DOBRE FOTKI SIMONA, wiesz nie?

Link to comment
Share on other sites

przeciez simon ma od cholery fotek.
i wiesz, ze jemu sie lepszych nie da zrobic.
tylko wyporwdzenie z kojca da cos lepszego. na to jutro nie bedzie czasu.

mam. ladny,ale sobie nie radzi. caly czarny w kojcu 19. pozniej foty wstawie. ale czarny jst, wiec foty ciemne jakies.

Link to comment
Share on other sites

nie, nie przyda sie.

czy moge kase z bazarku, co miala isc na moje dzikie koty, przerzuic chwilowo do skarpety? bo zaczelam pracowac i nie mam troche glowy, by teraz latac za kotami, lapac i je kastrowac. poza tym jest snieg i autem nie jezdze, a bez auta klatki pulapki nie przywioze i transportera.
zeby nie bylo dymu na bazarku to wrzuce w skarpete, ale to bedzie na wiosne na tego kota, co? jak juz bede miala czas, by go kastrowac. bo taki byl cel bazarku.
mozna tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']zostalysmy same, wiec zgode zatwierdzam :D[/QUOTE]

Ja czasami jestem. Cholera na nic nie mam czasu-mam chyba dziecko z ADHD i padam na ryj.Ale bacznie obserwuje Wasze działania.Pozdrowienia od Dustiego, który ostatnio wieczorem dwa razy się sam wyprowadził, tzn, nie zdążyłam go zapiąić w smycz i sam sobie poszedł, wrócił po 15 minutach (widziałam przez onko jak sam robi rundke dookoła osiedla).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jest robota.
trzeba tutaj nasze psy powklejac. jest zaplacone.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-ogłoszeń-Koniec-Realizacja-ostatnich-zamówień?p=20133918#post20133918[/URL]

kolo 8.[/QUOTE]

kolo 8 co? Kolo 8 psow czy kolo 8 godziny?
moze ustalmy kogo i z jakim tekstem najpierw.

Link to comment
Share on other sites

juz sie za to ustalanie raz bralysmy, jakies 3 tyg temu...
placilam 50zl, z tego 10zl to bylo za mirka
wiec ze skarpety 40zl
poszla polowa Lakiego juz.

40zl dzielimy na pakiety po 5zl. czyli 8psow. z tego poszedl juz Laki. wiec zostaje dla 7 psow.

Fruzia tez miala, ale z kasy kizi. chyba. Fruzie trzeba odnowic koniecznie, bo to dt dozywotnie bedzie! tylko, czy ze skarpety, czy z jej kasy wlasnej? ona ma swoja, ale znow ciezko do klauzunki sie teraz dobić.

7psow:

1.Simon
2. Misiek
3. Tiger Heniek
4. Barney 2


no i reszta jest bez tekstow chyba...

5. Kajtek, bo nieduzy i ds moze wezmie, ladne kolory ma. tylko go swiatu trzeba pokazac
6. Spartan, onek, na onki tez jest popyt
7. Murzyn albo Parowczak Krecik

Elki charakter niepewny.Baxter potrafi ugryzc. Ares niepewny.
Fredzel, Bono, Kapielowka bardzo stare i marne szanse maja.

kizi, nie ma Dzikuski na 1str. a miala ladne fotki, z balkonu kiedys. i grzeczna jest. 8lat. kiedys tez trzeba ja pooglaszac. bo ma w kojcu uklad nieciekawy :(

i jeden mi umyka, takie mam uczucie, ze o jakims waznym zapomnialam...

stara gwardia w DSach :) prawie.

aha, kizi teksty pisz wyciskacze lez, bo dzialaja zawsze idealnie. sama wiesz. Kajtka napisz wyciskacza lez i Miska to juz totalnie, ze go zagryza. a Kajtka, ze deprecha, stary i samotny. Misiek gryziony na maxa. Murzyna tez na depreche. Bono na depreche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...