Jump to content
Dogomania

Klubowa szpiców i ras pierwotnych 19.02. NDM


weihaiwej

Recommended Posts

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA STAWECZKĘ I CZEKAMY CHYBA WSZYSCY NIEOBECNI CIAŁEM ALE OBECNI DUCHEM NA KLUBÓWCE NA SUPER ZDJĘCIA -WSZYSTKO CO MACIE -KOCHAM JE WSZYSTKIE/OCZYWIŚCIE CHODZI MI O SZPICKI -HA HA HA:lol: POZDRAWIAM WSZYSTKICH -AZZISKU -GRATULACJE SERDECZNE DLA CIEBIE I TWOJEJ PANI -WIDZIELIŚMY SIE PRZED RINGIEM HONOROWYM I STALIŚMY NA JEDNYM PODIUM/BIS GR V/.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Pora na chwalenie się. Moje baski-cudaski poszły na wystawie jak burza i zdobyły:
PSY
kl. młodziezy: [B]DOUBLE VINNY Dream of Africa[/B] - [B]Młodzieżowy Zwycięzca Klubu '06 [/B](powtórzył swój sukces z 2005 r.!!!)
kl. otwarta: Abotere's ADUNBI - dosk. 1, CWC
kl. championów: [B]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 1, CWC[/B], [B]Zwyc. Klubu'06[/B]
[B]SUKI[/B]
kl. weteranów: [B]Pulcinella TARANTELLA[/B] (12 lat!) - [B]dosk.1, Najlepszy Weteran.[/B]

[B]Konkurencja hodowlane:[/B]
[B]Najlepsza Hodowla Basenji '06[/B]
[B]Para hodowlana - I miejsce w skali wystawy (FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek + FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek)[/B]
[B]Reproduktor: HARLEY DAVIDSON Tagri Edcher - II miejsce w skali wystawy[/B]
[B]Suka hodowlana: Pulcinella TARANTELLA - I miejsce w skali wystawy.[/B]

[B]Naprawde mogę powiedzieć, że wystawa UDANA!!!:lol: [/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Ogromne, przeogromne i naj-przeogromniejsze podziękowania dla Agabass, Nitor-Nivalis i Savannah za pomoc przy prezentowaniu psów w konkurencjach hodowlanych! Dziewczyny, Wasza pomoc jest nieoceniona!!! Dzięki![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=black]Na pewno jakieś zdjęcia będą, ale to może jutro. Dzisiaj - spać, spać, spać, bo... jutro na 8.15 do pracy (trzeba jakoś zarabiać na te nasze psiska i ich wystawy, prawda?)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]Pzdr.[/B]
[/quote]

[B]Asiaczku[/B] nie ma sprawy ;)
:multi: :multi: [B][COLOR=red]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH[/COLOR][/B] :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola']BARDZO DZIĘKUJĘ ZA STAWECZKĘ I CZEKAMY CHYBA WSZYSCY NIEOBECNI CIAŁEM ALE OBECNI DUCHEM NA KLUBÓWCE NA SUPER ZDJĘCIA -WSZYSTKO CO MACIE -KOCHAM JE WSZYSTKIE/OCZYWIŚCIE CHODZI MI O SZPICKI -HA HA HA:lol: POZDRAWIAM WSZYSTKICH -AZZISKU -GRATULACJE SERDECZNE DLA CIEBIE I TWOJEJ PANI -WIDZIELIŚMY SIE PRZED RINGIEM HONOROWYM I STALIŚMY NA JEDNYM PODIUM/BIS GR V/.[/quote]

Ależ oczywiście, że się pamiętamy :lol: i dziękujemy serdecznie za gratulacje.
Gratuluję małemu szpickowi i jego Panci sukcesu z Gdańska. I przepraszam, ze nie mogłam Pani Wioleto podać stawki Szpicków z Klubówki, ale niestety w tym całym ferworze nawet nie zdążyłam sama odebrać katalogu :placz: .

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzięki za miłe słowa pod adresem Asiaczków!

I [SIZE=3][COLOR=darkorange]jeszcze raz pragnę gorąco podziekować Agabas, Nitor-Nivalis i Savannah za pomoc. Bez Was nie byłoby wczorajszych sukcesów na ringu basenji! [/COLOR][/SIZE]

Pzdr.[/quote]

Naprawdę nie ma za co :) Milo mi było poznać i polecam sie na przyszłość to było miłe doświadczenie basków nie miałam okazji wcześniej wystawiać :) Pozdrowionka dla Hippki :)
I GRATULACJE :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']No piknie, się Daria nie spotkałyśmy, tylko mi mignęłaś na BIS'ach :placz: .
No tak, rzeczywiście, jak napisała Kingula, poszalałam dzisiaj na Klubówce :cool3: . A w sumie to nie tyle ja, co moje białaski:
THORVIG (mój własny produkt hodowlany) - kl.szczeniąt - I/1 wo, Najlepsze Szczenię w Rasie
FIALKA (moj nowy węgierski nabytek) - kl.szczeniąt - I/5 wo
AZZIS (a qrde, miał iść na emeryturę po skończeniu w styczniu Intera ;) ) - kl.championów - I/3 dosk, CWC, NPwR, Zwycięzca Klubu 2006, BOB, BOG sekcji zaprzęgowej i ..... III BIS.
No a jak jeszcze do tego dołożę BOG V z wczorajszego Gdańska, to weekend naprawdę miałam udany :lol:

Oczywiście gratuluję wszystkim tym większym i tym mniejszym wygranym

mfg[/quote]
GRATULACJE!!! :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Agappe']w konkurencji na najlepszą pare hodowlaną wraz z braciszkiem zajeli [B]2 miejsce w skali całej wystawy[/B] )[/quote][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Asiaczek'][B]Para hodowlana - I miejsce w skali wystawy[/B][/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Tak sobie pozbieramy, posklejamy i wyjdzie nam zaraz, że gdzie się nie spojrzeć, wszędzie Dogomaniacy [/FONT][/COLOR][FONT=Arial]:cool3: [/FONT]

[FONT=Arial].... Bo myśmy byli na lokacie III w tej konkurencji :razz: [/FONT]
[FONT=Arial]I zdaje mi się, że w odniesieniu do zeszłorocznej wystawy klubowej, to na podium znalazły się te same ekipy, tylko się ździebko przetasowały.... :lol: [/FONT]

[FONT=Arial]Ogólnie, wystawa dla nas szczęśliwie pechowo pod górkę i z górki, czyli średnio świetnie na jeża :p [/FONT]
[FONT=Arial]- Bursztynek- doskonały I/2, Najlepszy Weteran w Rasie, Best in Show Weteranów[/FONT]
[FONT=Arial]- Jagienka- doskonała IV/6 :roll: [/FONT]
[FONT=Arial]- Bursztynek i Jagienka- Najlepsza Para Siberian Husky, III Najlepsza Para Klubu.[/FONT]

[FONT=Arial]Spotkaliśmy sporo Dogomaniaków- miło było sobie znów trochę pogaworzyć, bo się nawet trochę za niektórymi stęskniłam ;) [/FONT]
[FONT=Arial]Gratuluję wszystkim tym, którzy pozostawili po sobie na tej wystawie ślad w postaci lokaty, a tym, którym się to nie udało- głowa do góry, w przyszłym roku też będzie klubówka :grins: [/FONT]

[FONT=Arial]Aha! No i organizatorom chciałabym podziekować za organizację- z mojej perspektywy wszystko było OK.[/FONT]
[FONT=Arial]Przyjechałam przed 8-ą, więc miejsce najbardziej nam odpowiadające sobie zaklepałam, ring dla Husky.... CUUUUUUDNIE duży, konkurencje finałowe przeprowadzone sprawnie i szybko (choć może w pojedynczych przypadkach trochę ZA szybko, ale myślę, że czas uleczy rany- nieprawdaż Asiaczku? ;) ) .[/FONT]
[FONT=Arial]Ogólnie jestem zadowolona i czekam na kolejne wystawy w Nowym Dworze (w końcu fajna wystawa pod bokiem :lol: ).[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hej!

My również pochwalimy się naszym pierwszym sukcesem naszj kochanej Gothi...moj mąż i Gothi brali udział po raz pierwszy w wystawie psów (jako uczestnicy) a ja w reszcie jako widz...;)

[B]Gothi [/B]została Najpiękniejszym BABY wystawy ! czyli wygrała [B]BIS BABY[/B]! miała bardzo silną konkurencje! wszystkie maluchy były przecudowne i serdecznie im gratulujemy! i pękamy z dumy,że to właśnie nasza dziewczynka pokonała tak piękne a za razem tak młodzitkie psiaki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jussi']Hej!

My również pochwalimy się naszym pierwszym sukcesem naszj kochanej Gothi...moj mąż i Gothi brali udział po raz pierwszy w wystawie psów (jako uczestnicy) a ja w reszcie jako widz...;)

[B]Gothi [/B]została Najpiękniejszym BABY wystawy ! czyli wygrała [B]BIS BABY[/B]! miała bardzo silną konkurencje! wszystkie maluchy były przecudowne i serdecznie im gratulujemy! i pękamy z dumy,że to właśnie nasza dziewczynka pokonała tak piękne a za razem tak młodzitkie psiaki...[/quote]

[B]GRATULACJE![/B]
Malutka śliczna, wzbudzała powszechny zachwyt na wystawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jussi']Hej!

My również pochwalimy się naszym pierwszym sukcesem naszj kochanej Gothi...moj mąż i Gothi brali udział po raz pierwszy w wystawie psów (jako uczestnicy) a ja w reszcie jako widz...;)

[B]Gothi [/B]została Najpiękniejszym BABY wystawy ! czyli wygrała [B]BIS BABY[/B]! miała bardzo silną konkurencje! wszystkie maluchy były przecudowne i serdecznie im gratulujemy! i pękamy z dumy,że to właśnie nasza dziewczynka pokonała tak piękne a za razem tak młodzitkie psiaki...[/quote]

Wasza suczka jest cudna :loveu: ile razy przechodzila kolo ringu wszystkim sie podobala :) Gratulujemy

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wielkie za miłe słowa...tak wogóle mamy ogrom fotek z tej wystawy, nasz kumpel robil, i jest ich dużo...wyszły super (bardzo pięknie wyszły malamuty, husky, akity - o amerykańskiej nie wspomnę ;))! tylko zapomniałam jak sie wstawia foty na dogo? :( moglibyście mi wyjaśnić ;) bede wdzieczna...

kolega tylko je podpisze a ja je wstawie...

Link to comment
Share on other sites

Przesyłam następne gratulacje! Brawo!!!

NigdyNigdy - co do "czasu, co to ma uleczyć rany" to... w moim przypadku ciężko będzie zapomnieć; traumatyczne przeżycie. Mam żal do Z.T. o to, w jaki sposób mnie potraktowała: odzywki typu "trzeba było włazić na ring", " trzeba było pilnować ringu", "bo sędzia się spieszył", "bo i tak mamy opóźnienie" itp. naprawdę nie przystoją osobie, która pełni taką a nie inną funkcję. Nie takich odpowiedzi i wyjasnień oczekiwałam... Sobie nie mam nic do zarzucenia: ja czekałam grzecznie na wywołanie tuż przy wejściu na ring honorowy.
Marzena - spoko; mogę już o tym myśleć i pisać na spokojnie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...