Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

O zesz ale masz fajne KOTY:)

Moja Dorcia ogladala TV,jak sie mowilo Dorcia gdzie sa koniki,to leciala do telewizora.:)

Był taki czas że jak pracowałam na laptopie a Ewcia przychodziła do mnie to włączałam jej na YT plywające rybki robiąc sobie przerwę w pracy -  wiem wiem niezły czub ze mnie ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
23 godzin temu, bric-a-brac napisał:

Gdzie te fotki? :D

Andzela,ta impreza nie byla taka jak sobie wyobrazalam:(i nie nasza sunia wystapila w roli glownej:(((((((.Mialysmy zbierac na wozek dla suni.Mialysmy<bo oswiadczam wszem i wobec,ze nawet jednej zlotowki nie zebralysmy:(No coz,zycie.

Sunia dostala od sponsora 2 worki karmy,a od drugiego legowislo.Za to mialam prosbe od jednego z uczestnikow cytuje''jak juz UZBIERACIE to wstawcie zdjecia Kozki w wozeczku".Jak uzbieramy to wstawimy.Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

Jak przyjechalysmy to NIKT nie zwrocil na nas uwagi:(,ze 20 fotoreporterow czekalo na celebrytow.Przykre.Ja bylam bardzo rozczarowana.Bardzo.

Nie moge nic wiecej napisac.

Dostalysmy od Beki,ktora sama na pod opieka gromade psow,kocyki polarowe.Bardzo dziekujemy Beatko.:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Andzela,ta impreza nie byla taka jak sobie wyobrazalam:(i nie nasza sunia wystapila w roli glownej:(((((((.Mialysmy zbierac na wozek dla suni.Mialysmy<bo oswiadczam wszem i wobec,ze nawet jednej zlotowki nie zebralysmy:(No coz,zycie.

Sunia dostala od sponsora 2 worki karmy,a od drugiego legowislo.Za to mialam prosbe od jednego z uczestnikow cytuje''jak juz UZBIERACIE to wstawcie zdjecia Kozki w wozeczku".Jak uzbieramy to wstawimy.Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

Jak przyjechalysmy to NIKT nie zwrocil na nas uwagi:(,ze 20 fotoreporterow czekalo na celebrytow.Przykre.Ja bylam bardzo rozczarowana.Bardzo.

Nie moge nic wiecei napisac.

Dostalysmy od Beki,ktora sama na pod opieka gromade psow,kocyki polarowe.Bardzo dziekujemy Beatko.:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

porażka .....ale jak napisałaś .... życie..... :(

Link to comment
Share on other sites

Acha,to co Jola trzyma w reku to jest "Drzewko Szczescia".Dostala na zakonczenie imprezy a te pieski,ktore tam wisza sa z autografami uczestnikow.

Nie wiem czy wszyscy sie podpisali,bo prawde mowiac niewiele mnie to oblazlo.Ja to juz nawet nie bylam zla.Bylam wsciekla.

Kasiu dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, UlaFeta napisał:

Acha,to co Jola trzyma w reku to jest "Drzewko Szczescia".Dostala na zakonczenie imprezy a te pieski,ktore tam wisza sa z autografami uczestnikow.

Nie wiem czy wszyscy sie podpisali,bo prawde mowiac niewiele mnie to oblazlo.Ja to juz nawet nie bylam zla.Bylam wsciekla.

Kasiu dziekuje:)

Zamiast podpisów mogli po stówce zamieścić.... :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

https://www.facebook.com/events/176764816081129/ -      SŁOŃCE DLA ZNAJDEK, to projekt spełniający marzenia psów z Fundacji Znajdki o wybiegu na terenie przytuliska.

Wielu wspaniałych ludzi połączyło swoje zdolności, aby pomóc w realizacji tego marzenia. W akcji wzięli udział znani i lubiani miłośnicy zwierząt: Stan Borys, Sebastian Cybulski, Sambor Czarnota, Marta Dąbrowska, Urszula Dudziak, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Kaczor, Anna Maleady, Sylwia Wysocka.

Pierwszy etap już za nami –zaprzyjaźnieni artyści wykonali unikatowe talerze metodą fusingu w pracowni LEAVI Jolanty Scherling i podarowali je na aukcję. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę wybiegu.

Pomysłodawcą tego niezwykłego przedsięwzięcia jest miesięcznik Cztery Łapy. Firma METAL PLAST DOG PARK zrobiła projekt placu zabaw i przekaże naszej fundacji pierwsze urządzenia.

Osoby chętne zapraszamy do kontaktu: Dorota tel. 605 585 603.
Wylicytowana kwota zostanie przekazana jako darowizna dla Fundacji. Aukcja trwa do 15 września.

Serdecznie prosimy w imieniu naszych znajdkowych psów o wspieranie projektu SŁOŃCE DLA ZNAJDEK i udział w aukcji.

Kochani UDOSTĘPNIAJCIE!!! Zaproście do udziału znajomych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pani Jola nie ma czasu wchodzić na dogo a w fundacji wiele się dzieje. Dużo psów potrzebuje pomocy. Sa tam "moje " maluszki, które po parwo, które niestety pokonało jednego z nich, teraz zaatakowała nużyca :(

 Pani Jola bardzo chciałaby znaleźć tymczas dla Kózki na wózku.

2_Kozka_header.jpg

Zdaniem pani Joli suczka ma szansę na chodzenie ale potrzebuje rehabilitacji, której w fundacji nie otrzyma.... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...