Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

14 godzin temu, zachary napisał:

Kejciu, ja zadałam tylko pytanie  a nie wmówiłam Ci,że Ty tak napisałaś. W Twoim poście z 24 marca przeczytałam, że on chudnie w oczach i stąd moje pytanie ?...

Wszystko co Kejciu tu wstawia, jest kopiowane z FB - więc to nie jej słowa , a zapewne opiekuna :)

Link to comment
Share on other sites

O 1.04.2016o19:32, zachary napisał:

Kejciu, ja zadałam tylko pytanie  a nie wmówiłam Ci,że Ty tak napisałaś. W Twoim poście z 24 marca przeczytałam, że on chudnie w oczach i stąd moje pytanie ?...

przy wcześniejszych postach pisałam że kopiuję z FB widocznie przy tym zapomniałam :)

ale wszystko co zamieszczam kopiuję z FB :)

Link to comment
Share on other sites

KOPIUJĘ Z FB

 

No dosyć tego wypoczywania -czas do domu chłopaki!
Misiek ten o gładkiej sierści ma ok 3 lat znaleziony na stacji benzynowej. Jest spokojny, "ułożony", grzeczny,podchodzi na skinienie ręki, nie jest nachalny ,nie skacze na człowieka.Jest bardzo posłuszny i grzeczny. Na smyczy chodzi pięknie, nie pilnuje miski,mało szczeka. Może mieszkać w domu Szybko sie uczy nowego miejsca i nowych zasad.Troche mu zajmuje czasu zanim zaufa i zacznie sie cieszyć z obecnoiści człowieka ale jest mega grzecznym psiakiem.
Misza ten puchaty ma ok 2 lat. Jest bardzo żywiołowy i nie nacieszony bliskością człowieka.Ciągle skacze i się cieszy, troche poszczekuje na inne psy ale sie nie gryzie,na smyczy chodzi dobrze.Ma mnóstwo energii, jest wesoły i energiczny. 
Obaj panowie po kastracji i szczepieniach. 
Wiemy,że potraficie pomóc znaleźć domy dla chłopaków. Prosimy -kto może udostępnia, robi ogłoszenia, zachęca.
Przytulisko znajdki k/Radzymina
tel 664 821 160

1.jpg

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

 

Znajdkowi podopieczni proszą o przekazanie 1%.
To 1% ratujący ich życie, pozwalający na leczenie, badania, rehabilitację niepełnosprawnych.
Wypełniając PIT pomyśl o nas:)
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel 664 821 160

 

 

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

 

 

Ten pies został znaleziony klika dni temu w złym stanie. Możliwe,że długo się błąkał lub był żle traktowany. Sierść była poklejona w smarze, skołtuniona. Liczne kleszcze. Pies w wieku ok 6-7 lat przyjazny. Został umyty i ostrzyżony bo wyczesać się nie dawało.
Czy ktoś z okolic Radzymina, Wołomina, Tłuszcza kojarzy kudłacza?
Prosimy o udostępnianie. Jeśli nie znajdzie się dotychczasowy opiekun pies będzie szukał domu.
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tek 664 821 160

 

 

1.jpg

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

1d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

 

Za 7-10 dni będą do adopcji małe pinczerki, 3 przesłodkie szczylki. Będą po pierwszym odrobaczeniu. Mama i tata pinczerowate więc maluchy osiągną raczej małe rozmiary.J uż teraz szukamy im domów ,bo zaczynają już samodzielnie jeść. Jak mama przestanie karmić będą mogły ją opuścić.
Osoby zainteresowane poprosimy o kontakt na maila: [email protected] z opisem, kto, gdzie chce podarować dom, jaka jest sytuacja rodzinna, doświadczenie w posiadaniu szczeniaka.
Domy będziemy wybierać nie uwzględniając kolejności zgłoszeń.Najchętniej w okolicach Warszawy ze względu napóźniejszy kontakt poadopcyjny.
Przytulisko Znajdki k/Radzymina

 

1.jpg

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

1d.jpg

1e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

 

Przykro mi to pisać,ale nie mam nadziei ,że tego kota ktoś zabierze i pokocha:(. Testy wykazały wirusa FIV. Może trafić tylko do domu bez kotów lub do domu gdzie jest kot również z wirusem. Pomimo mojego czarnowidztwa muszę powiedzieć,że dom jest dla niego szansą na normalne życie. Jeśli nie będzie wychodził, dobrze się odżywiał to ma w perspektywie długie życie. Jest taki zwyczajny, jak widać smutny i zrezygnowany. Taki Biedakot.... Przebywa w klinice czekając na kastrację i dalszy los jest bardzo niepewny.....
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel 664 821 160

 

 

1.jpg

1a.jpg

1b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

 

Prześliczny prążkowany kot zwany Szynszylkiem przebywa w lecznicy, gdzie leczy katar i czeka na kastrację. Żeby nie przedłużać jego bezdomności już teraz pytamy -kto pokocha Szynszylka? Jest miziasty, chętny do kontaktu -nie dajmy mu tego stracić jeśli za długo będzie siedział w klatce.Niestety na razie tylko takie fotki, ale serce krwawi jak widać smutek Szunszylka.
Do dzieła udostępniamy, ogłaszamy, szukamy domu wszędzie gdzie możliwe.....
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel 664 821 160

 

 

1.jpg

1a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

 

Kot Basza do opieki wirtualnej zaprasza Emotikon smile
Bardzo potrzebujemy osób, które zadeklarują regularne wpłaty na Baszę z problemami nerkowymi. Trzy razy w tygodniu musi mić płukane nerki i cały czas przyjmować leki. Lata życia na ulicy i bezdomność wychodzą z wiekiem. Basza to fajny przytulaśny kot uratowany cudem, jak wszystkim wydawało się, że nie ma szans po wypadku. A jednak... te siedem żyć miał w zapasie. Teraz wiedzie spokojne życie przytuliskowe i zapewne wydajemu się, że to najwspanialszy dom na ziemi.
Poznajcie jego historię - może skruszy czyjeś serce ?
http://znajdki.pl/index.php/koty/688-basza
Na zdjęciu Basza pod kroplówką w klinice i na oknie w przytulisku.
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel 664 821 160

 

 

1.jpg

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, EVA2406 napisał:

A biedne kotki Ci się nie podobają? Tak mi ich żal.

Szczyle, to pewnie szybko pójdą, tylko żeby nie wróciły jak się znudzą :(. Ludzie są tak bardo nieodpowiedzialni.

Ewciu podobaja :)ale ja psiara jestem :)Jak bylam mała to mieszkakam u babci.I zawsze były koty.Moja mama nigdy nie chciala zgodzić się na psa.To teraz nadrabiam:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, EVA2406 napisał:

A ja kocham i koty i psy i jestem zapsiona i zakocona.

Dzisiaj taka cudna pogoda i moje kociarstwo wyleguje się na słoneczku na balkonie :)

Sama radość patrzeć na taki widok :)

 

Wiem Ewciu,wiem.Ja niestety nie mam warunkow,na wiecej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Wiem Ewciu,wiem.Ja niestety nie mam warunkow,na wiecej.

Też wiem. A szkoda, bo jakaś kolejna bieda mogłaby mieć domek. Tak myślę, że dobrzy ludzie powinni mieć lepsze warunki i więcej kasy żeby pomagać.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Kejciu napisał:

albo + 500 na psa i było by ok :D

 

20 godzin temu, zachary napisał:

Tak, EVA2406! I jeszcze powinni nas zwalniać z podatków....

 

13 godzin temu, Kejciu napisał:

albo + 500 na psa i było by ok :D

Dziewczyny, pomysły super :)

Kasiu, tak się śmiałam, że z tego wszystkiego dwa razy Cię zacytowałam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 12.03.2016o08:58, mimiś napisał:

 

KOCHANI ZNAJDKOWI PRZYJACIELE I DARCZYŃCY !!!

UDAŁO SIĘ !!!

Dzięki pomocy Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych " Filemon" możecie przekazać swój 1% podatku znajdkowym podopiecznym.
To dla nas wspaniała wiadomość -dzięki zebranym funduszom opłacamy ZAWSZE leczenie naszych zwierzaków....

Zdjęcie użytkownika Znajdki.
 

Wstawiam, aby kto jeszcze nie rozliczył się nie musiał szukać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...