Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Wiecie, że Nona ma dom? Z kanapą! :) :) :)

Julka jeszcze przez chwilę "tymczasowo", ale zanosi się, że ona także pozostanie w swoim nowym miejscu :)

Cekinem ktoś się interesuje, ale nie mamy nowych zdjęć.. :(

Edited by zoja.
Link to comment
Share on other sites

[B]Neptun znowu chudnie i choruje[/B] :cry: - [B]potrzebna karma weterynaryjna, leki, wsparcie na leczenie i badania[/B].. :modla::modla:
Neptun wrócił do przytuliska po dwudniowym pobycie w lecznicy na specjalistycznych badaniach. Miał robione badania na trypsyny i badanie moczu. Badanie na trypsyny wyszło dobrze, wyniki badania moczu są złe - w moczu są trójfosforany a mocz ma charakter zasadowy!!
[B]Neptun musi jeść karmę ROYAL CANIN URINARY oraz ROYAL CANIN HYPOALLERGENIC (lub Purina HA). Dostaje leki Kreon i Encorton. Co miesiąc musi mieć robione badanie krwi i moczu.[/B]
Ciągle nie wiadomo co Neptunkowi dolega - od marca znowu chudnie pomimo, że dziennie zjada 2,6 kg karmy. Wcześniej ważył już 29 kg, w marcu schudł do 26 kg a teraz waży tylko 21 kg! W marcu Neptun miał robione badanie kolonoskopii, które wykazało w dalszym ciągu stan zapalny jelit i żołądka. Tym razem nie stwierdzono obecności tkanek martwych - to jedyna różnica pomiędzy robionym wcześniej badaniem kolonoskopii a obecnym. Kiedy Neptun trafił do przytuliska ważył tylko 9,5 kg - był w stanie agonalnym. Ma tak zniszczone jelita, że nie odrastają mu kosmki jelitowe. Do końca życia będzie musiał jeść karmę weterynaryjną i leki.

Link to comment
Share on other sites

Zoja, podaj mi do niedzieli wieczorem ile konkretnie ta karma. Niech ktoś zamówi tę karmę Neptunowi. Zrobię przelew. Ja jestem teraz mocno kontuzjowana i mam problem z siedzeniem przy laptopie. Włączę, położę koło łóżka ale czasem tylko dam radę skorzystać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Paros a jaki jest koszt tych karm?[/QUOTE]

ROYAL CANIN URINARY - 14 kg - 239,80 zł [URL]http://www.zooplus.pl/esearch.htm#q%3Droyal canin urinary[/URL]

ROYAL CANIN HYPOALLERGENIC - 14 kg - 249,80 [URL]http://www.zooplus.pl/esearch.htm#q%3DROYAL CANIN HYPOALLERGENIC[/URL]

Purina HA - 13 kg - 269 zł [URL]http://sznupa.pl/component/page,shop.product_details/category_id,48/flypage,shop.flypage/product_id,2859/option,com_virtuemart/Itemid,2/vmcchk,1/[/URL]

[quote name='zachary']Zoja, podaj mi do niedzieli wieczorem ile konkretnie ta karma. Niech ktoś zamówi tę karmę Neptunowi. Zrobię przelew. Ja jestem teraz mocno kontuzjowana i mam problem z siedzeniem przy laptopie. Włączę, położę koło łóżka ale czasem tylko dam radę skorzystać.[/QUOTE]

Ojej :-( zdrówka życzę
(chciałam zadzwonić do Ciebie ale nie znalazłam nr tel.)

Edited by paros
Link to comment
Share on other sites

Chyba tak. Wydaje mi się,że Jola B. mówiła o badaniu enzymów trzustkowych. Neptun miał już tyle badań,że paręnaście psów by obdzielił...Erin32, on miał takie ilości robali w sobie, że coś okropnego....lamblie tez miał...Dostał mnóstwo leków na pasożyty i pierwotniaki...Lata bezdomności lub beznadziejnej "domności" zrobiły swoje, czyli zniszczyły jelita...

Link to comment
Share on other sites

Neptun miał badaną trzustkę, ostatnio (byłam przy tym, w ostatni weekend) i jest tak jak zachary napisała :(
A to jest taki cudownie kochany pies, że na myśl o jego dożywociu w przytulisku pęka serce.. Trzeba by cudu, żeby ktoś zdecydował się na adopcję psiaka z takimi dolegliwościami :(

Link to comment
Share on other sites

Cudnie zachary! :) Jesteś wielka :)
podopieczna Sylwiji, Tola, znalazła DS! :) Jej syn (Toli), Benek, nadal nie ma szczęścia. Benek poznał bezdomność mając jeden miesiac.. dziś ma już pół roku i nadal czeka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...