Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']ja to chyba nie jadę w ogóle, bo chyba w niczym nie pomogę.[/QUOTE]

Ola, nie zaglądałaś na poprzednią stronę :shake: jest tam zdjęcie tych dwóch ślicznot które uratowały maluszka oraz link do wątku trzech szczeniaków, które nie mają imion :-( może zrobisz bazarek?
Wszystkie psiaki są na stronie przytuliska :lol:

link do ich wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215682-Wyrzucone-szczeniaki-ratowały-umierającego-maluszka-POTRZEBNA-POMOC!!"][B]http://www.dogomania.pl/threads/215682-Wyrzucone-szczeniaki-ratowały-umierającego-maluszka-POTRZEBNA-POMOC!![/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Wybieram się jutro ( 8.10.2011 )do p.Joli Mercedesem Sprinterem i będziemy mieli sporo miejsca na jakieś gabaryty jakby ktoś chciał coś przekazać "po drodze". Startujemy z Grodziska ok 9:30, po drodze sklep Kar-ma w Pruszkowie ( kupujemy jakieś jedzonko dla zwierzaków ), następny przystanek w Wesołej-Starej Miłosnej ( zabieramy budę ) i pewnie przez Wołomin jedziemy na miejsce. Generalnie możemy odbić gdzieś w bok tzn. na jakieś -/+ 15 km.
Ponieważ piszę dosyć późno ( akcja baaardzo spontaniczna ) proszę o ew.kontakt pod nr tel. 691 446 719. ( do 22-iej i od 6-tej :) )
Mamy ew. jedno miejsce w szoferce.

Pozdrawiam,
M.K.P

Link to comment
Share on other sites

Negrobello, podałam twój tel Izie mieszkającej k.Grodziska. Pewnie już jutro się skontaktuje, bo dziś już późno ;) Może mieć coś do przekazania dla P.Joli.

Ja też jutro jadę, jakby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam - jade ok. 10 z Bemowa (na razie pisać na pw - jutro rano odczytam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='negrobella']Witam,
Wybieram się jutro ( 8.10.2011 )do p.Joli Mercedesem Sprinterem i będziemy mieli sporo miejsca na jakieś gabaryty jakby ktoś chciał coś przekazać "po drodze". Startujemy z Grodziska ok 9:30, po drodze sklep Kar-ma w Pruszkowie ( kupujemy jakieś jedzonko dla zwierzaków ), następny przystanek w Wesołej-Starej Miłosnej ( zabieramy budę ) i pewnie przez Wołomin jedziemy na miejsce. Generalnie możemy odbić gdzieś w bok tzn. na jakieś -/+ 15 km.
Ponieważ piszę dosyć późno ( akcja baaardzo spontaniczna ) proszę o ew.kontakt pod nr tel. 691 446 719. ( do 22-iej i od 6-tej :) )
Mamy ew. jedno miejsce w szoferce.

Pozdrawiam,
M.K.P[/QUOTE]

Kurcze szkoda, że nie wiedziałam wcześniej :(
Mam te meble do których potrzeba dużego samochodu...miałam też przygotować trochę rzeczy....
Niestety umówiłam się już jutro dokładnie na 9.30 i nie bardzo mam jak teraz przełożyć :(

A jedziecie właściwie tuż obok, bo ja w Ursusie ....Może będziecie jeszcze w najbliższym czasie się wybierali?

Link to comment
Share on other sites

Moze zabrzmiec to glupio.. ale czy ktoras z was cioteczki slyszala o akcji "zwykly bohater" ktora oglosil TVN z bankiem chyba BPH?
Z ciekawosci po przeczytaniu regulaminu pomyslalam o P. Joli. A moze by kobiete zglosic? W koncu jest ona takim "zwyklym" bohaterem, poniewaz pomimo wszystkich przeciwnosci losu pani Jola wciaz poswieca zycie znajdką i niekomu nie odmawia pomocy.

Ze swojej strony sadze ze kobieta zasluguje na zgloszenie do akcji nawet jesli by nie wygrala moze znajdzie sie kilka interesantow ktorzy zechceli by ja wesprzec?

Co o tym sadzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']Moze zabrzmiec to glupio.. ale czy ktoras z was cioteczki slyszala o akcji "zwykly bohater" ktora oglosil TVN z bankiem chyba BPH?
Z ciekawosci po przeczytaniu regulaminu pomyslalam o P. Joli. A moze by kobiete zglosic? W koncu jest ona takim "zwyklym" bohaterem, poniewaz pomimo wszystkich przeciwnosci losu pani Jola wciaz poswieca zycie znajdką i niekomu nie odmawia pomocy.

Ze swojej strony sadze ze kobieta zasluguje na zgloszenie do akcji nawet jesli by nie wygrala moze znajdzie sie kilka interesantow ktorzy zechceli by ja wesprzec?

Co o tym sadzicie?[/QUOTE]

ja nic nie słyszałam, :shake: ale skoro jest taka akcja to trzeba ją zgłosić. Tak jak piszesz nie ma nic do stracenia a można coś zyskać. A możesz bliżej zainteresować się tematem? Co, jak gdzie kiedy .....

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś znajdzie czas to niech wklei zdjęcia szczeniaków, które są juz do adopcji. Albo niech prześle mi na pw albo na mojego meila. Niech poda ich imiona i wiek, tak około. Incia zgodziła się napisać tekst. Ja zamówię pakiet ogłoszeń.
Jest akurat bazarek ogłoszeniowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Jeśli ktoś znajdzie czas to niech wklei zdjęcia szczeniaków, które są juz do adopcji. Albo niech prześle mi na pw albo na mojego meila. Niech poda ich imiona i wiek, tak około. Incia zgodziła się napisać tekst. Ja zamówię pakiet ogłoszeń.
Jest akurat bazarek ogłoszeniowy.[/QUOTE]

już a ja chyba nie znam Twojego maila :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]paros, [/B]zaraz prześlę Ci mojego meila na pw.

Znalazłam o akccji "zwykły bohater"

[B]Akcja „Zwykły Bohater” ma wyłonić i nagrodzić ludzi, którzy w codziennym życiu zachowali się uczciwie, odważnie; którzy mają chęć pomagania i są po prostu fair w stosunku do innych. „Zwykły Bohater” to wspólne przedsięwzięcie telewizji TVN, portalu Onet oraz Banku BPH. [/B]Celem akcji „Zwykły Bohater”, która rozpoczyna się 29 września, jest poszukiwanie, promowanie i nagradzanie ludzi, którzy zachowali się uczciwie, spontanicznie pomogli innym, wykazali się postawą fair play.
Sercem akcji jest strona [URL="http://www.zwyklybohater.pl/"]www.zwyklybohater.pl[/URL], poprzez którą można zgłaszać historie Zwykłych Bohaterów. Zgłoszenia przyjmowane są w dowolnej formie: nagrania wideo, tekstu, zdjęcia/kolażu zdjęć z opisem. Uczestnik nie może zgłosić do konkursu samego siebie.

Historie i sylwetki kandydatów będą zamieszczane na stronie internetowej oraz prezentowane w programach stacji TVN – Uwaga!, Dzień Dobry TVN i portalu Onet. Przebieg akcji będzie też można śledzić na Facebooku.

- [I]Naszym celem jest, aby historie Zwykłych Bohaterów obiegły całą Polskę, a ich postępowanie stało się przykładem dla innych. Chcemy opowiedzieć o zwyczajnych ludziach, relacjach między nimi, wartościach, które wyróżniają te wyjątkowe osoby [/I]– mówi Szymon Hołownia, dyrektor programowy Religia.tv, dziennikarz TVN, ambasador akcji.

Do finału konkursu przejdzie 9 najciekawszych historii (wybranych przez jury), spośród których publiczność wybierze trzech zwycięzców.

- [I]Zwykli Bohaterowie pomagają bezinteresownie, nie oczekują pochwał ani nagród. Chcemy wyróżnić i promować postawy fair play oraz dodatkowo je nagrodzić[/I] – powiedział Mariusz Kostera, Dyrektor Wykonawczy Pionu Marketingu i Zarządzania Produktami Banku BPH.

Zwykli Bohaterowie otrzymają statuetki Fair Play i nagrody pieniężne podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 5 grudnia.

Zapraszamy do śledzenia historii na [URL="http://www.zwyklybohater.pl/"]www.zwyklybohater.pl[/URL], [URL="http://www.onet.pl/"]www.onet.pl[/URL], w programach stacji TVN, a także na profilu [URL="http://www.facebook.com/ZwyklyBohater"]www.facebook.com/ZwyklyBohater[/URL].

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie [URL="http://www.zwyklybohater.pl/regulamin"]www.zwyklybohater.pl/regulamin[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']ja nic nie słyszałam, :shake: ale skoro jest taka akcja to trzeba ją zgłosić. Tak jak piszesz nie ma nic do stracenia a można coś zyskać. A możesz bliżej zainteresować się tematem? Co, jak gdzie kiedy .....[/QUOTE]

Ja uslyszalam o tym wczoraj na TVN. Chodzi o to ze mozna caly czas(bodajze do 13.10) zglaszac historie ludzi ktore odznaczyly sie czyms w swoim zyciu w przypadku pani Joli jest to niewatpliwie poswiecenie sie znajdka. Komisja wybiera 9 historii, nastepnei gdyby udalo sie ladnie opisac historie P. Joli poparta zdjeciami i filmikami i dostac do tej 9 z tego co zrozumialam pozniej wybieraja ludzie zwyciezce poprzez głosowanie.... ale uwaga zwyciezcow ma byc podobno 3 i kazdy ma dostac 200 tys zł. + osoba zglaszajaca 10 tys.
Nie ma co sie napalać ale takie pieniazki Pani Joli napewno by się przydały.... Ja owe 10 tys tez dalabym jakies organizacji czy tez np na akcje sterylizacje na dogo.
Mysle ze warto sprobowac... Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']Ja uslyszalam o tym wczoraj na TVN. Chodzi o to ze mozna caly czas(bodajze do 13.10) zglaszac historie ludzi ktore odznaczyly sie czyms w swoim zyciu w przypadku pani Joli jest to niewatpliwie poswiecenie sie znajdka. Komisja wybiera 9 historii, nastepnei gdyby udalo sie ladnie opisac historie P. Joli poparta zdjeciami i filmikami i dostac do tej 9 z tego co zrozumialam pozniej wybieraja ludzie zwyciezce poprzez głosowanie.... ale uwaga zwyciezcow ma byc podobno 3 i kazdy ma dostac 200 tys zł. + osoba zglaszajaca 10 tys.
Nie ma co sie napalać [B]ale takie pieniazki Pani Joli napewno by się przydały.... Ja owe 10 tys tez dalabym jakies organizacji czy tez np na akcje sterylizacje na dogo. [/B]
Mysle ze warto sprobowac... Co Wy na to?[/QUOTE]

jestem za - tylko kto jest dobry w polskim? Mamy film o przytulisku, stronę ..... tylko potrzebujemy dobrze opracowane zgłoszenie, takie na I miejsce

Jolam już zrobiłam miejsce w skrzynce :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też pomyślałam o pani Joli jak usłyszałam o tym programie. Tylko kto mógłby panią Jolę zgłosić? Chodzi o to, że osoba zgłaszająca staje się automatycznie uczestnikiem programu, a co za tym idzie zgadza się na wywiady, kamery, pokazywanie swojego wizerunku itd. Może mamy kogoś kto zechciałby pokazać się w TV? :cool3::cool3::cool3:

Mam ostatnio masę pracy i będę mieć nieco mniej czasu na bazarki. Wiem, że z fantów coś zostało po loteriach, Margo05 ma jakieś książki do wystawienia. No i od waderci dostaniemy trochę rzeczy. A może ktoś jest chętny na zrobienie bazarku, wysyłanie fantów potem?

U p.Joli ostra robota, kobiety budy przenoszą... UlaFeta MMSy mi przysłała, wklejam kojce w nowym miejscu. Mam fotkę z dziewczynami przy pracy, ale poczekam z wklejeniem czy nikt nie wyrazi sprzeciwu ;)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/10523305.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5162/10523305.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/92169588.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7848/92169588.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']chciałam jechać, ale pani Jola nie oddzwoniła, a powiedziała, że oddzwoni..:( no nic. :) może moja pomoc nie potrzebna.;)

fajne te kojce wyszły[/QUOTE]

Ola, przeczytaj swój post 4505 ;)

widzę ślicznoty :loveu: i dwa biedaki bez budy :-(

Link to comment
Share on other sites

Napisalam na wydarzeniu, ale to bylo w czwartek, zaraz przed przeprowadzká, wiéc teraz za duzo zamieszania zeby pilniowac neta. W kazdym razie Fundacja Kastor ufunduje kilka bud dla przytuliska, tylko potrzebujé rozmiary jakie sá najpotrzebniejsze. Wszystkie budy podwójnie ocieplane, wszystkie wymiary bud, nawet osobno dla tych ocieplonych, sá na stronie Newzooland, skád budy zamawiamy:
[URL="http://www.newzooland.pl"]www.newzooland.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dla sprawy pani Joli swoj wizerunek moglabym udostepnic. Ale ja tej pani nie znam tak dobrze jak Wy wiec kobietki nie wstydzic sie tylko piekne buzie pokazywac ;)


Ja moze i mialabym czas na prowadzenie bazarku ale nie znalazlabym czasu na wysylanie paczek :( wiecie pakowanie, adresowanie, sprawdzanie czy pieniazki sa czy nie a pozniej na poczcie...yh.. nie dam rdy na chwile obecna :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...