Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Ankiety Krakvetu już nie komentuję, nie mam siły. Nawet nikt nie odniósł się do moich PW... Może kiedyś jeszcze spróbujemy, ja w tym temacie mam podcięte skrzydła kompletnie. Jestem wdzięczna osobom, które z nami agitowały i odwalały ciężką pracę. Nie wymieniam, bo mogłabym kogoś pominąć. Dziękujemy, naprawdę... Nowym przyjaciołom Znajdek, starej ekipie, ekipie dziewczyn od Pipi... wszystkim...


[quote name='paros'][B]kolejne szczeniaki wyrzucone przy drodze!!![/B] :cry::cry:
Pani Jola zauważyła [B]przy drodze 3 szczeniaki, które stały wpatrzone w coś w trawie i bardzo szczekały.[/B] Kiedy zobaczyły zatrzymujący się po drugiej stronie drogi samochód puściły się w jego kierunku biegiem w poprzek drogi, całe szczęście, że z przeciwka nie jechał żaden samochód. Szczeniaki natychmiast wskoczyły do samochodu. Pani Jola poszła zobaczyć na co tak szczekały. A [B]w trawie ……. leżał malutki szczeniaczek, prawdopodobnie z babeszją.[/B] :-(:-( Natychmiast pojechała z psiakami do kliniki, maluszek wymaga natychmiastowej pomocy. Jeden ze szczeniaczków znalazł dom, zostały więc dwa w typie owczarkowate (czekoladowy i rudy) oraz chory maluszek czarny podpalany.
[B]Pilnie potrzebny dt dla szczeniaków, a na już potrzebna klatka kenelowa. [/B]
Nie wiem skąd wziąć fundusze na leczenie maluszka i szczepienia następnych maluchów :shake::shake:[/QUOTE]

Maluch miał przetoczoną krew od Juranda ślepaczka. Zdjęcia świeże. Maluch:


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/rudy037.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2633/rudy037.jpg[/IMG][/URL]

Jurand:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/rudy048.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3440/rudy048.jpg[/IMG][/URL]



Jurand nadal w lecznicy, gdzie generuje dług biedaczek. Ten pies zasługuje na dom... tylko kto go weźmie? :(

Link to comment
Share on other sites

Idę spać. Ale jeszcze mam taki pomysł - może ktoś zna nauczyciela ze szkoły w miejscowości w której są Znajdki któremu chciałoby się przeprowadzić akcję zbierania karmy. Może to być biolog, pedagog, bibliotekarz. W mojej miejscowości była zbiórka karmy dla miejscowego przytuliska. W szkole dzieciaki zbierały pieniądze, kupowały karmę i znosiły ją do biblioteki. Musi na to wyrazić zgodę dyrekcja. Napewno nie będzie to karma pierwszej jakości ale zawsze dobre i to.
Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Koniecznie!
I chyba trzeba w końcu Znajdkom wątek na Miau założyć - w końcu kociaste też są wśród tej gromadki :)[/QUOTE]

Ja będąc na Miau też dostałam taką sugestię. Tylko kto ten wątek poprowadzi?????????????

W krakvecie możemy dopiero wystartować w styczniu, niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Znaczy ja sama nie wiem, bo w listopadzie można by próbować na dogo, ale to złożony temat. Bo wiele osób deklarowało pomoc dla Rachowa na listopad, myśląc, że Znajdki wygrają we wrześniu... Nie wygrały i trochę się to komplikuje... Ja sama nie wiem jak to ugryźć, szczerze mówiąc :roll:

Na Miau, pomysł wątku fajny, ale czy mamy tam kogoś, kto tam stale siedzi i podjął by się prowadzenia?

Link to comment
Share on other sites

Ja założyłam co prawda konto na miau, ale się tam nie za bardzo orientuje (no i nie mam kota, chyba, że "kota" na punkcie psów ;) )
Wiem, że Paros ma też tam konto (?)

Co do listopada, ma być Rachów i niech będzie i oczywiście wygra :)
My na styczeń się musimy szykować .

Czy pamięta ktoś, że GA gdzieś pisał, że podzieli się ze Znajdkami i za 2 tys. kupi karmy? A ponieważ na cito specjalistyczna jest potrzebna to może warto odszukać te słowa. Chyba, że się wycofali....

Link to comment
Share on other sites

Mam kaca moralnego po tym całym szemranym glosowaniu na krakvecie..
Na dogo Maupa sprawdziła..i wyszedl przekręt Molii ...ale tam nie mają Maupy...
Pisałam wczesniej,żeby Znajdki próbowały jeszcze raz...ale teraz, to juz nie wiem...chyba,że z zaprzyjaźnionym informatykiem..Łatwiej byłoby znieść porazkę,zeby admin napisal-sprawdzone,wszystko legalnie...
Ale tak?
Trudno,takie zycie.
Ale macie rację,trzeba wracać do rzeczywistości- jest jak jest- trzeba pomóc Znajdkom.jak kto może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Ja założyłam co prawda konto na miau, ale się tam nie za bardzo orientuje (no i nie mam kota, chyba, że "kota" na punkcie psów ;) )
Wiem, że Paros ma też tam konto (?)

Co do listopada, ma być Rachów i niech będzie i oczywiście wygra :)
My na styczeń się musimy szykować .

Czy pamięta ktoś, że GA gdzieś pisał, że podzieli się ze Znajdkami i za 2 tys. kupi karmy? A ponieważ na cito specjalistyczna jest potrzebna to może warto odszukać te słowa. Chyba, że się wycofali....[/QUOTE]
Wycofali się z tego, wątek był na FB. O tutaj [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=236207759760746[/url] trzeba zjechać praktycznie na sam koniec strony. Najpierw była deklaracja a potem jej odwołanie.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nie wiem, czy ktoś już tu pisał, ale na cito potrzebna jest fizyczna pomoc silnych mężczyzn na (sobotę?). p. Jola musi w tym tygodniu przeprowadzić psy, trzeba załadować, przewieźć i poustawiać budy.
Proszę porozsyłajcie tą prośbę gdzie się da, pytajcie znajomych, czy ktoś w czynie społecznym nie może pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Aleksandra95, może zrób bazarek cegiełkowy dla tych szczeniaków, masz talent do tych bazarków;-) ja napewno się zgłoszę i pomogę w rozsyłaniu info na pw[/QUOTE]

coś skleiłam. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215633-**cegie%C5%82kowo-szczeniaczkowy**-na-szczeniaki-ze-znajdek.-do-16.10-godz.-22?p=17755081#post17755081[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...