Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Dziewczyny.. w pierwszym poście jest Edyp i Azja...

 

Czy jest możłiwosć przepisania wątku na inną osobę? Ja go już nie prowadze, więc może łatwiej byłoby gdyby ktoś działajacy w Znajdkach go przejął?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z Jolą. Jakiś nowy lek przecibólowy dostała i jakoś daje radę.

W sobotę jest Piknik Rodzinny - Przystań Marki ( szanty) i pewnie jutro dostaniemy zgodę na wystawienie stoiska.

Kto chętny do pomocy?

i jak się udały szanty?  Bardzo miło wspominam, jak kiedyś byłam z Wami, i nasze dziewczynki, i Zmysł, i jeszcze kilka osób...

Link to comment
Share on other sites

i jak się udały szanty?  Bardzo miło wspominam, jak kiedyś byłam z Wami, i nasze dziewczynki, i Zmysł, i jeszcze kilka osób...

Niestety, po raz pierwszy od lat, nie było nas na szantach :(.

Jola bardzo  źle się czuła, a przede wszystkim musiała zająć się psem ze złamanymi łapami, który trafił pod Jej opiekę. A ja sama to trochę za mało. Nikt nie zgłosił się do pomocy :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie mogę się opędzić od zapytań o Yorczkę Mercedes - czy nadal nie znalazła domu ?

 

Kasiu, Mercedes od kilku dni jest w nowym domu  :) 

 

 

W Znajdkach ostatnio pojawiła się gromada kocich osesków - 4 kociaki dla których potrzebne jest mleczko. 

Niżej na zdjęciu 2 kocie oseski i takie mleko jest pilnie potrzebne! Może ktoś zechce nam podarować. Maluchy jedzą co 2 godziny, są 4 kociaki i mają duży apetyt.
W sprawie informacji i pomocy prosimy o kontakt:
tel. 506 084 611 p. Justyna
tel. 664 821 160 p. Jola
mail: [email protected]

b_282_210_16777215_00_images_zwierzeta_I b_297_210_16777215_00_images_zwierzeta_I

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kocie maluchy rosną...

Siedem kociątek karmionych mleczkiem zastępczym rośnie w oczach. Maluchy bardzo potrzebują domów. Wiemy, że teraz sezon koci, ale chociaż domy tymczasowe rozwiązałyby problem Znajdek z małymi kociakami. Mamy kilkanaście kociaków!!!!!
Wsparcie na mleko (potrzebne mleko Beaphar Kitty Milk) dla wiecznie głodnej gromady będzie dla nas nieocenioną pomocą!!!

7 kociątek z przytuliska

b_287_90_16777215_00_images_zwierzeta_Inb_327_90_16777215_00_images_zwierzeta_In

kociaki Marcel, Pixel, Gonzo i Pepa oraz  kotka Tonia

b_85_90_16777215_00_images_zwierzeta_kot b_149_90_16777215_00_images_zwierzeta_ko b_107_90_16777215_00_images_zwierzeta_ko b_120_90_16777215_00_images_zwierzeta_ko b_118_90_16777215_00_images_zwierzeta_ko

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie mogę się opędzić od zapytań o Yorczkę Mercedes - czy nadal nie znalazła domu ?

 

 

Ponad tydzień temu Mercedes wróciła z adopcji, szybko znudziła się ..... 

Znowu szuka domu 

 

 

   

Co było nie tak?

Dlaczego ją oddali?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...