Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

KIKA z kontaktem na panią Jolę ogłoszona Kika mieszkała przy drodze w Urlach. Czekała w miejscu, gdzie ją zostawiono. Sunia jest pieskiem średniej wielkości. Ma około 2lata. Jest bardzo grzeczna, posłuszna i bardzo czysta. Lubi koty, dzieci i inne psy. Jest wysterylizowana. W domku tymczasowym czeka na nowy dom.

Link to comment
Share on other sites

RUDASKA ogłoszona Rudaska, to wbrew pozorom, młoda sunia urodzona w 2013roku. Niestety, nie jest zbyt piękna i pewnie dlatego były właściciel tak łatwo się jej pozbył.. Niestety, dla wielu wygląd jest najważniejszy, a przecież Rudaska ma wspaniały charakter! To prawdziwie oddana, wierna sunia gotowa „pójść w ogień” za ukochanym człowiekiem. Szukasz prawdziwego przyjaciela, pocieszyciela i towarzysza radości – przyjedź do nas, poznaj Rudaskę! Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zdrowa. Bardzo brakuje jej kochającego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

 

Ja miałam jakieś dziwne zapytanie o Aprilkę...w stylu przywieźcie mi ją mój numer.... dam jej dom na stałe

 

To rzeczywiście dziwne zapytanie, bo jeżeli ktos jest zainteresowany to powinien sam przyjechać a przynajmniej skontaktować się porozmawiać co i jak ...... nie mam zaufania do takiego domu. 

Kejciu, może mogłabyś ogłosić też znajdkowe kociny  

 

Kto opiekuje się znajdkowymi zwierzętami, gdy Jola leży z połamanymi żebrami? 

 

Córka p.Joli wzięła tydzień urlopu ale wczoraj p. Jola zaczęła gorzej czuć się (zawroty głowy, wymioty...).   :(

Link to comment
Share on other sites

Basza ogłoszony Biedny, chory i połamany kot Basza Biegające po ulicach koty wolnożyjące narażone są na wiele przykrych zdarzeń. Takim biedakiem jest kot Basza znaleziony na ulicy na Pradze najprawdopodobniej po wypadku. Kot ma połamaną miednicę, na szczęście bez rozległych przemieszczeń oraz chore oczy. Był już u lekarza w sprawie złamania, jutro obejrzy go okulista. Musimy go wyleczyć i dać mu szansę na lepsze życie.

Link to comment
Share on other sites

Borys, to super kot :). Jak on żyję Gosiu, bo już dawno go nie widziałam.

 

Kasiu, jak możesz to zrób jeszcze ogłoszenia Łatce. To cudna, bardzo miziasta, ogromnie proludzka koteczka, która już bardzo długo czeka na swój domek.

Link to comment
Share on other sites

Borys, to super kot :). Jak on żyję Gosiu, bo już dawno go nie widziałam.

 

Kasiu, jak możesz to zrób jeszcze ogłoszenia Łatce. To cudna, bardzo miziasta, ogromnie proludzka koteczka, która już bardzo długo czeka na swój domek.

Ewcia biorę po kolei tak jak są na stronce znajdkowej - ogłoszone wszystkie szczeniaki - suczki prawie wszystkie i na prośbę Paros zaczęłam koty :)

więc powolutku a postaram się wszystkie ogłosić wg. znanego mi klucza :D

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszone Dwa czarne kocurki, nie wykastrowane, mają ok. 8-9 miesięcy (ur. ok. czerwiec 2014r). Oba są bardzo przyjazne, uwielbiają się przytulać i leżeć na kolanach, nie ma z nimi żadnych problemów podczas podawania leków , dadzą przy sobie zrobić wszystko. Akceptują inne zwierzęta i ludz,i chociaż przy pierwszym spotkaniu wyjawiają nieufność i boją się, ale później już jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...