Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Nareszcie mam komputer i jakoś trochę udało mi się wejść na tę nową Dogo, u nas dzieje się bardzo dużo mamy 11 szczeniaków z mamą i nową suczkę ONkę, którą ludzie karmili kośćmi i ma zatkane jelita, a prócz tego bardzo brzydką ranę na odbycie. Będziemy starali się ją diagnozować w miarę przypływu gotówki. 

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie mam komputer i jakoś trochę udało mi się wejść na tę nową Dogo, u nas dzieje się bardzo dużo mamy 11 szczeniaków z mamą i nową suczkę ONkę, którą ludzie karmili kośćmi i ma zatkane jelita, a prócz tego bardzo brzydką ranę na odbycie. Będziemy starali się ją diagnozować w miarę przypływu gotówki. 

 

O Boziu 11 szczylków .Cudnych,pięknych bo na fb śledzę.

Żeby szybko domki znalazły o to uprzejmie Stwórcę proszę,niech nie zapomina o braciach mniejszych.

Nie wiem co się dzieje,ale nie mogę udostępniać fotek ze Znajdek na fb.

Otrzymuję komunikat,że się powiodło a na mojej stronie nic się nie pojawia.

Z wątku przyjaciół problemu nie ma.
 

Link to comment
Share on other sites

Wtrącę się, bo już kiedyś pisałam, że podczytuję. ;)

 

Kamila, mi się wydaje, że piszesz o subskrypcjach, ale to tak naprawdę jest "Moja zawartość". Prawda?

A to nie są subskrypcje. To są wątki, gdzie choć raz się odezwałaś przez określony okres. Może rok (?)

To nic nie wykasujesz. To się samo reguluje z czasem...

 

Subskrypcje to jest teraz zakładka "Lubiana zawartość" i trzeba sobie ją utworzyć. 

"Lubiana" jest dostępna, gdy klikniesz na nick przy logowaniu (po zalogowaniu) i wtedy pokazuje się tabliczka. Tam będą po dawnemu subskrypcje.

A jak stworzyć "Lubianą"? Przy każdym wątku, który chcesz zapisać kliknij "Śledź ten wątek" i potwierdź.

Te wątki wchodzą do Twoich subskrypcji po dawnemu. A maile będą Cię o nowych postach zawiadamiać.

I tu można usuwać, tak jak pokazała pięknie Madie. :)

Link to comment
Share on other sites

Starsza sunia Luka, tak ją nazwaliśmy, wczoraj miała czyszczenie jelit z kamieni, które zrobiły się z gruzu kostnego. Czyszczenie trwało ponad 4 godziny, lekarka wykorzystała cały zapas środków usypiających, ale zaparła się żeby ją wyczyścić, bo w przeciwnym wypadku trzeba by było ją otwierać, co w tym przypadku groziło by stanem zapalnym otrzewnej. Jestem bardzo wdzięczna Pani Marzenie z lecznicy Jatagan, że mimo pociętych palców przez te kości z uporem je odłupywała i czyściła, suka zawdzięcza jej życie. Mnie też bolą palce od pchania tych kości przez powłoki brzucha, ale jestem szczęśliwa, że się udało choć chwilami już chciałyśmy się poddać. Luka teraz jest na kroplówkach i lekach, ale żyje i choć ją boli wszystko, zaczyna się cieszyć. Lekarka też bardzo się cieszy, ale jeszcze bardziej by ją ucieszyło, gdybyśmy jej zapłacili za to co zrobiła. Wstawiam zdjęcia Luki po zakończeniu grzebania w niej, oraz część tego co z niej wygrzebaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Wtrącę się, bo już kiedyś pisałam, że podczytuję. ;)

 

Kamila, mi się wydaje, że piszesz o subskrypcjach, ale to tak naprawdę jest "Moja zawartość". Prawda?

A to nie są subskrypcje. To są wątki, gdzie choć raz się odezwałaś przez określony okres. Może rok (?)

To nic nie wykasujesz. To się samo reguluje z czasem...

 

Subskrypcje to jest teraz zakładka "Lubiana zawartość" i trzeba sobie ją utworzyć. 

"Lubiana" jest dostępna, gdy klikniesz na nick przy logowaniu (po zalogowaniu) i wtedy pokazuje się tabliczka. Tam będą po dawnemu subskrypcje.

A jak stworzyć "Lubianą"? Przy każdym wątku, który chcesz zapisać kliknij "Śledź ten wątek" i potwierdź.

Te wątki wchodzą do Twoich subskrypcji po dawnemu. A maile będą Cię o nowych postach zawiadamiać.

I tu można usuwać, tak jak pokazała pięknie Madie. :)

aha, bardzo dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...