Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='mimiś']kejciu, chyba u Ciebie były akwariowe roslinki? -bo tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137319-Co-chcecie-KUPIĆ-na-bazarku/page98[/URL] [post 2450] kasiaprodex chce kupić:)[/QUOTE]


U mnie były rybki gupiki - nie mam roślinek na odsprzedanie bo te co miałam rozdałam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Tolek ma babeszję i parwo. Za chwilę będzie mial operację bo ma ciało obce w brzuchu :(
bardzo ale to bardzo mocno trzymam za Niego kciuki!!!![/QUOTE]

rentgen z kontrastem :shake: :-( brzusia Tolusia

[IMG]http://imageshack.us/a/img715/6863/tolekrentdsc00029.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']o rety - Jola żadnych wieści nie masz jak po otwarciu?[/QUOTE]

Tolek nic nie połknął, ta kula na zdjęciu to kontrast, który zatrzymał się tworząc taki obraz, bo jelita nie pracowały. :shake: Przyczyna - beztlenowce :mad: jelita zostały przepłukane i zaczęły pracować. Stan bardzo poważny :-( Teraz trzeba mocno trzymać kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę ochłonęłam i odpoczęłam więc napiszę kilka słów o dzisiejszej mojej wyprawie z UlaFeta :-)

Dzięki Figolandii która mnie znalazla na dogo powstał pewien projekt :)
Mianowicie w dniu dzisiejszym odbył się I Dog Way Charytatywny [URL]http://dogline.pl/6lap/?page_id=698[/URL] na którym były zbierane fanty które będą wystawione na doglinowym bazarku.
Ze sprzedaży fantów zostaną ufundowane sterylki dla znajdkowych psiaków - w plebiscycie wygrała Bajka a tuż za nią Bono :-)
Figolandia - dziękujemy!!!
Z Ulą udałyśmy się na najkrótszą trasę około 10 km :)
Atmosfera była bardzo fajna, sympatyczni ludzie i ich podopieczni - byłyśmy pierwszy raz - ale już nastawiamy się na kolejny DogWay planowany jesli dobrze zapamiętałam 18listopada :)
może uda nam się wtedy zabrać któregoś z psich znajdkowych podopiecznych :)
Naprawdę polecamy i serdecznie zapraszamy :)


Oczywiście nie obyło się bez drobnych przygód - z kierowcą autobusu który chciał odjechać bez Uli :D i pół fajka poszłoooooooooooo :)
Ogólnie to był bardzo wesoły dzień :)

Mam nadzieję że u Tolka wszystko w porządku - z niecierpliwością czekamy na jakiekolwiek wieści....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Dzisiaj rano kiedy doktor przyszła to Tolek stał w klatce i merdał ogonem :loveu:

czyli dzisiaj czuje się lepiej, teraz ważne są najbliższe dni :roll:[/QUOTE]
tak, walczy i to najważniejsze, ale kiedy go chciała wyprowadzic na spacer położył sie i nie miał siły iśc. Do tego po tych kroplówkach rzadkie koopy robi. Biedak z niego, wszystko na raz sie przyplątało. :(

Lusieńka za to drugi raz zaszczepiona na wirusówki, szew (mimo, że rozpuszczalny) trzeba było wyciągnąc, a, że sie troche powrastał trzeba jej to poprzemywac.
Rico/Filon dostał na odrobaczenie tabletke dziś i na kolejne dwa dni.

Link to comment
Share on other sites

Kejciu Ty plociuchu:diabloti:Chcialam jeszcze dodac,ze z naszymi psami to nie ma co sie wybierac,bo one nie podolaja tyle kilosow isc:shake:(chyba,ze kejciu bedzie ktoregos niosla:roflt::roflt:)
nie mowiac o Joli z chorym kolanem:-(
TOLUS jest silny da rade:multi:musi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Kejciu Ty plociuchu:diabloti:Chcialam jeszcze dodac,ze z naszymi psami to nie ma co sie wybierac,bo one nie podolaja tyle kilosow isc:shake:(chyba,ze kejciu bedzie ktoregos niosla:roflt::roflt:)
nie mowiac o Joli z chorym kolanem:-(
TOLUS jest silny da rade:multi:musi.[/QUOTE]

Eee tam, nie da rady. Moje psy w wieku 3 miechów robiły 10 kilometrowe trasy. Fakt, że potem uśmiechem ryja witały pierwsze przejawy cywilizacji, ale zanim dojechałam do domu, gotowe były na następny spacerek :) Jolu, mój kręgosłup też nie zdrowy, a daje radę ;) A Tolek nie tylko wyzdrowieje, ale lada chwila znajdzie domek. O!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...