Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='paros']Jola "wpadła i wypadła" i nie wiem czy wczesniej pisała, że ....

[B]oprócz Remusa w nowym domku są Bin, Sonia i kotek Filip [/B]:multi:

w przytulisku pojawił się bezdomny, malutki biało rudy kotek/kicia :-(
po wizycie u weta będzie więcej informacji...

kociaczek :loveu:

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2859/kot06.jpg[/IMG][/QUOTE]

...czy ten prześłiczny rudasek:loveu: ma już ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze nikt nie zrobił mu ogłoszeń. A on jest zdrowy, gotowy do adopcji? Paros, wiesz może? Bo na fotach wygląda albo na bardzo malutkiego malucha, albo jakby coś mu dolegało, ale może mi się tylko zdaje:niewiem:

A przy okazji, zagłosujcie proszę na Krakvecie na kandydata dogo i miau: [B]Wolontariuszki z poznańskiego dworca PKP i PKS[/B]
Link: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14533[/url]
(Tylko żeby zagłosować trzeba mieć przynajmniej jeden post na forum, zmienili zasady, ale to zawsze można cokolwiek gdzieś skomentować).
Dziewczyny aktualnie przegrywają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Chyba jeszcze nikt nie zrobił mu ogłoszeń. A on jest zdrowy, gotowy do adopcji? Paros, wiesz może? Bo na fotach wygląda albo na bardzo malutkiego malucha, albo jakby coś mu dolegało, ale może mi się tylko zdaje:niewiem:

A przy okazji, zagłosujcie proszę na Krakvecie na kandydata dogo i miau: [B]Wolontariuszki z poznańskiego dworca PKP i PKS[/B]
Link: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14533[/url]
(Tylko żeby zagłosować trzeba mieć przynajmniej jeden post na forum, zmienili zasady, ale to zawsze można cokolwiek gdzieś skomentować).
Dziewczyny aktualnie przegrywają.[/QUOTE]

kotek lub kicia nie ma ogłoszeń, bo nie wiemy jakiej jest płci :shake: jest malutka, z wyglądu ma ok. 3 mies. Jola miała iść do weta i przekazać informacje o płci ....

[B]Na Krakvecie głosowali dzisiaj znajomi a nie mają ani jednego postu - ale trzeba głosować z Internet Explorera, bo z Opery pisało, że już oddali głos [/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Piszcie cioteczki w miarę możliwości które psiaki poszły do adopcji bo ja czasem sobie upatrzę psiaka i ogłoszenia mu robię a on już dooopkę grzeje w nowym domku :-) z czego bardzo się cieszę oczywiście ;-)[/QUOTE]

a może po prostu masz tak dobrą rękę :lol:

[QUOTE](Tylko żeby zagłosować trzeba mieć przynajmniej jeden post na forum, zmienili zasady, ale to zawsze można cokolwiek gdzieś skomentować).
Dziewczyny aktualnie przegrywają.[/QUOTE]

[B]niestety nie można głosować na Krakvecie[/B] :shake: napisałam posta a ciągle pojawia się napis, że aby zagłosować musisz napisać posta, napisałam kolejnego a mimo to mam w Avatarku 0 postów nie mogę głosować!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Bric powiadomila mnie dzisiaj, że dziewczyna, która zaadoptowała Juranda, sama potrzebuje pomocy, a Bric przez przypadek weszła na jej stronę. Myślę, że jak byśmy porozsyłały info po znajomych i każdy z nas wpłacil na tę Fundację chociaż po 5 zł. to była by spora pomoc dla tej dziewczyny, ona nie zastanawiala się biorąc niewidomego Juranda i nawet słowem nie wspomniała o tym, że też jest potrzebująca. Wiem, że każda z nas niema kasy bo i na zwierzaki jest malo, ale myślę, że te 5-tkę można wygrzebać i znalezć jeszcze innych ludzi, którzy by wygrzebali i jej pomóc, naprawdę jest tego warta.
A to jest link do jej strony: [url]http://pomoz-pauce.webds.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam serdecznie...mnie nie chce zalogować,ale będę próbowała dalej.....poprzednio wszystko było ok....a przy okazji WSZYSTKIM,,CIOTECZKOM I ,,WUJKOM,,ŻYCZĘ ZDROWYCH ,SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA,A ,,NASZYM,,WSZYSTKIM OGONKOM PEŁNEJ MISECZKI,CIEPLUTKIEJ KOŁDERECZKI,MIŁEJ RĄCZKI DO GŁASKANIA I DO DOBRYCH DOMKÓW WYPROWADZANIA....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Jola "wpadła i wypadła" i nie wiem czy wczesniej pisała, że ....

[B]oprócz Remusa w nowym domku są Bin, Sonia i kotek Filip [/B]:multi:

w przytulisku pojawił się bezdomny, malutki biało rudy kotek/kicia :-(
po wizycie u weta będzie więcej informacji...

kociaczek :loveu:

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2859/kot06.jpg[/IMG][/QUOTE]

... oki.... to ja męczę o rudaska - macie jakieś wieści od weta o nim?

.... bo do ogłoszeń potrzebuję fajne fotki - wiadomo i wiadomo2 tekścik fajny .... plis jakiekolwiek info na pw - jestem tu i tam i szwędam się po różnych bidach

Rudasku ... a może imię mu nadajmy .... Pipi dla damy? Filo dla pana ?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w starym roku, niemiła wiadomość, Sonia ze Skarżyska wrócila z adopcji, bo pogryzła listwę przypodlogową i okulary swojej nowej "pani"
Wczoraj była TV, to jakaś nowa cyfrowa, która rusza od stycznia. Oni są nastawieni na adopcje i pokazywanie adopcji, najchętniej na żywo w momencie adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Jeszcze w starym roku, niemiła wiadomość, Sonia ze Skarżyska wrócila z adopcji, bo pogryzła listwę przypodlogową i okulary swojej nowej "pani"
Wczoraj była TV, to jakaś nowa cyfrowa, która rusza od stycznia. Oni są nastawieni na adopcje i pokazywanie adopcji, najchętniej na żywo w momencie adopcji.[/QUOTE]Boze te psiny ze Skarzyska nie maja szczescia do ludzi:-(:-(
Jolam ogloszenia dla Soni plizzzzzzzzzzzzzzz:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Boze te psiny ze Skarzyska nie maja szczescia do ludzi:-(:-(
Jolam ogloszenia dla Soni plizzzzzzzzzzzzzzz:-([/QUOTE]

Ulu, czy chodzi o tę Sonię dla której zrobiłam pakiecik ogloszeń (post 4959 z 18 grudnia) ???

"Pani" do zupełnej bani ;-( ale widocznie czeka gdzieś na Sonię lepszy domek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...