Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Cześć,
Tu Monika z PKDT, karma dla Znajdek cały czas jest w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Grunwaldzka 2.
Jest to 51kg karmy suchej.
Odebrać można codziennie od pn do pt w godz. 8.00 - 17.00 po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Ja na dogo nie sledzę tematów, dostałam cynk o możliwym transporcie, wysyłałam pw do Elmiry ale wisi nieodebrane.

Od nas w nadchodzący weekend do Wawy jedzie Marlena, jak nic innego się nie znajdzie to ona zawiezie tą karmę, ale podejrzewam, że będzie musiała nadrobić drogi aby tam zajechać.

Jeśli ktoś chciałby zawieźć tą karmę z Gdańska Znajdkom to bardzo proszę o kontakt: 609 223 098, [email][email protected][/email] lub Dorota tel. 602 678 150, [email][email protected][/email]
Obie nie śledzimy tematów na dogo więc prosimy tylko o kontakt tel. lub mailowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']I jak z tą karmą od kociarzy, ktoś tam czuwa? Coś wiadomo? Igam? Gdybyś znała koszty, daj znać ;)[/QUOTE]
Napisałam do Toyoty z prośbą o info, ale nie dostałam odpowiedzi. Jutro zadzwonię do Elmiry, bo dostałam do niej telefon. Na temat kosztów też nic nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='igam']napisałam do toyoty z prośbą o info, ale nie dostałam odpowiedzi. Jutro zadzwonię do elmiry, bo dostałam do niej telefon. Na temat kosztów też nic nie wiem[/quote]

[b]uwaga warszawa - zmobilizujcie się proszę! Jutro rano marlena jedzie do warszawy weźmie tą karmę ze sobą, ale nie będzie mogła zawieźć jej do miejsca docelowego bo ma całe dnie zajecia na studiach, a wraca pociągiem, samochód zostawia siostrze.
Trzeba koniecznie jutro w sobotę wieczorem odebrać od marleny tą karmę bo inaczej karma wróci znów do trójmiasta. Kto mógłby jutro wieczorem odebrać karmę w warszawie od marleny proszę o kontakt z nią - 509 180 009[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni_'] Jutro rano marlena jedzie do warszawy weźmie tą karmę ze sobą, ale nie będzie mogła zawieźć jej do miejsca docelowego bo ma całe dnie zajecia na studiach, a wraca pociągiem, samochód zostawia siostrze.[/QUOTE]

Właśnie rozmawiałam z Marleną. Jakoś się z nią umówię, choć w sobotę będziemy w innych częściach Warszawy ;)
Ew info - karma może być do odbioru: w sobotę ok 12 Al. Stanów Zjednoczonych, potem W-wa Włochy, a wieczorem może być na Ursynowie.
Jeśli komuś te lokalizacje są bliższe to proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

Cześć.
Co prawda nie w sprawie znajdek ale proszę o pomoc, podnoszenie bazarku itp :) Bazarek dla dwóch psiaków. Przesyłka za darmo !!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219284-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-nie-tylko-dla-Bambo-i-Reksia-do-17.12-wysy%C5%82ka-za-darmo%21%21#post18180692"]http://www.dogomania.pl/threads/219284-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-nie-tylko-dla-Bambo-i-Reksia-do-17.12-wysy%C5%82ka-za-darmo!!#post18180692[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wadercia [/B]podarowała fanty dla Znajdek. [B]Jolam [/B]zgodziła się je przejąć, obfocić i zająć wysyłkami. Ja właśnie otworzyłam bazarek. Taki łańcuch i wspólnymi siłami zrobiłysmy bazarek:) : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219321-**-Ksi%C4%85%C5%BCki-pomoce-naukowe-kosmetyki-perfumy-pr%C3%B3bki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci.-Znajdki-25.12[/URL]
Zapraszam!
Dziękujemy dziewczyny! :multi: :loveu:


Przy okazji, karma od [B]Pomorskiego Domu Tymczasowego[/B] dotarła, bardzo dziękujemy! :Rose:

Także dzięki [B]negrobelli[/B], która je przywiozła do przytuliska. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...