Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='martadela']Wydaje mi się że dla tych nowo znalezionych szczeniaków??[/QUOTE]
Dzwoniłam
tak, ma być to dla szczeniaczków. Co do wielkości, to p. Jola dopiero do domu wraca, a jak wróci, to wejdzie i zobaczy te klatki i napisze,czy są ok . :)

[SIZE=1][COLOR=black]a teraz zmykam do lekcji.. sprawdzian z historii i odpowiedź ustna z hiszpańskiego :shake:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martadela']Jest jeszcze większa, ale musiałabym wynegocjować zgodę na wysyłkę kurierem?
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1851578259[/url]
To co zaczynam działać?[/QUOTE]

lepsza jest ta większa klatka, na razie jest potrzebna dla dwóch szczeniaków bo trzeci maluch został w klinice :-( ma przetoczaną krew od Juranda, który jest w klinice, bo stan malucha jest krytyczny :cry: maluch walczy o życie :cry:
A przyszłościowo na pewno lepsza będzie większa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Aleksandra95, może zrób bazarek cegiełkowy dla tych szczeniaków, masz talent do tych bazarków;-) ja napewno się zgłoszę i pomogę w rozsyłaniu info na pw[/QUOTE]

zgłosiłam sie najpierw do bazarku dla tych szczeniaków owczarkowatych, co są chore. :( no chyba, że taki [B]wspólny[/B] ?

zrobić mogę, ale naprawdę nie mam czasu zapraszać.:(

Link to comment
Share on other sites

Ok większa.
Teraz ważna sprawa dot klatki, Pan zgodził się na kuriera pod warunkiem że ja się tym zajmę.
Niestety jako osoba fizyczna nie mogę zamówić kuriera jako trzecia strona (nie nadawca ani nie odbiorca)
Mam więc prośbę do p. Joli o zgodę na zamówienie kuriera w imieniu Przytuliska (utworzyłabym profil na stronie DHL na dane przytuliska)
Panu za klatkę zapłacę przez allegro, a Przytulisku jutro rano zrobiłabym przelew na pokrycie kuriera...

Mogło by tak być? Nie mam innego pomysłu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']zgłosiłam sie najpierw do bazarku dla tych szczeniaków owczarkowatych, co są chore. :( no chyba, że taki [B]wspólny[/B] ?

zrobić mogę, ale naprawdę nie mam czasu zapraszać.:([/QUOTE]

[B]Olu, [/B]ja będę zapraszać :-) tylko wyślij mi link na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martadela']Ok większa.
Teraz ważna sprawa dot klatki, Pan zgodził się na kuriera pod warunkiem że ja się tym zajmę.
Niestety jako osoba fizyczna nie mogę zamówić kuriera jako trzecia strona (nie nadawca ani nie odbiorca)
Mam więc prośbę do p. Joli o zgodę na zamówienie kuriera w imieniu Przytuliska (utworzyłabym profil na stronie DHL na dane przytuliska)
Panu za klatkę zapłacę przez allegro, a Przytulisku jutro rano zrobiłabym przelew na pokrycie kuriera...

Mogło by tak być? Nie mam innego pomysłu...[/QUOTE]

Mozesz zamowic dobry pomysl tylko na jaki adres to wyslesz?Mysle,ze Jola wyrazi zgode

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Ile mozna przeznaczyc na sterylke,bo Gaia musialaby zostac w lecznicy nie mamy jej gdzie zabrac[/QUOTE]

Chodzi o opieké posterylkowá? Jesli jest tanio (jakies 10zl za dobé) to niech zostanie z 7 dni? Tylko wtedy musialaby wrócic skád já zabierzecie. No i podajcie mi najpierw koszty sterylek pls.

Link to comment
Share on other sites

a co z nieprawidłowościami w głosowaniu? czy Krakvet odpisał na zapytania w tej sprawie? punkt 9 regulaminu głosowania mówi:
"W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
Czy sprawdzili sygnały o nieprawidłowościach? Sprawdzili IP głosujących? Wiadomo coś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...