Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='wadercia']Evelin ja jednak sadze ze teraz tak jak obiecalismy za dwa meisiace Rachow powinien byc...pozniej ewentualnei znajdki choc to kupa czasu :([/QUOTE]

za 2 miesiące Rachów bo tak obiecywaliśmy bo tam też jest ciężko. Mam nadzieję, że Rachów wygra. A za 4 miesiące ...... to kupa czasu i ciężkie zimowe miesiące :shake: to sporo czasu :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie wiem co pisać. Jest mi bardzo przykro i to w mniejszym stopniu z powodu niewygrania karmy, ale dlatego, że tak bardzo się napracowałyście i nic z tego niema, prócz niesmaku. O godz. 0, 59 wszedł ostatni 800 głos i rzeczywiście jak zajrzałam na głosowanie dziwnie równo wchodziły te glosy. Mimo wszystko będę glosowała na Rachów i mam nadzieję, że chociaż oni wygrają, tak jak Pipi. Ktoś mi powiedział, że nigdy nie wierzył, że ktoś może być pechowcem, ale jak mnie poznał, to uwierzył, że to prawda, więc woli być ode mnie jak najdalej żeby pech się nie przeniósł, może tak jest rzeczywiście. Dobrze, że chociaż psom nie przynoszę pecha i co roku znajduje domy około 50 psów.

Tatoi bardzo cię proszę wstrzymaj się jeszcze troszeczkę, ja naprawdę robię co mogę, aby już były te kojce, ale to nie jest zależne tylko ode mnie.
Może znalazł by się ktoś chętny do pomocy przy kojcach i przeprowadzce.

Powiadomiono mnie telefonicznie, że ktoś wyrzucił w polu pięć szczeniaków, nie mam ich gdzie wziąć, błagam pomyślcie, kto mógłby pomóc i je przejąć.

Emilio, dziękuję ci jeszcze raz za tamtą chęć pomocy przy sterylce. Jeśli pozwolisz to może kiedyś jeszcze poproszę cię o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Emilia2280 jezeli jestes jeszcze zainteresowana pomoca w sterylce to jest jeszcze Gaja.[/QUOTE]
I Gaja i Azyl - Emilko, dasz rade pomóc? :)


[I]Ja Was bardzo przepraszam, że nie pomogłam przy loterii wczoraj, ale kłopoty w domu i na prawdę nie mogłam [/I]:(

[U]Jak na FB jest duża chęć pomocy to napiszcie (choć pewnie było pisane, ale jeszcze raz) co potrzeba na cito np. do budowy kojców[/U]


Na "pożarowym" wątku tajga napisała o ogłoszeniach na gumtree - zerknijcie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214327-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Jurand powinien już wrócić z lecznicy ale jest niewidomy i pilnie potrzebna jest dla niego buda bez ostrych kantów.[/B] W jego kojcu nie mogą znajdować się ostre kanty .... Wszystko w kojcu musi być obłe aby zanim się nie przyzwyczai nie zrobił sobie krzywdy. :shake: Szukamy takiej budy dla Juranda albo kogoś kto może zrobić taką budę. Sprawa jest bardzo pilna bo rachunek za pobyt w lecznicy rośnie.

Link to comment
Share on other sites

nzpisała na FB An Dmowska, przeklejam treść:

na FB są różne wydarzenia okazjonalnie dotyczące sytuacji rodziny i znajdek, zwierząt ze znajdek itp. Ale czy jest oficjalna strona znajdek na FB??? Ludzie się o to pytają, ja jak dotąd nie natrafiłam na taką oficjalną stronę, choć od jakiegoś czasu wyłapuję i przeklejam te wydarzenia przy okazji zwierząt. Jeśli takiej strony nie ma to mam pytania:
- czy P. Jola chciałaby taką oficjaną stronę, gdzie byłoby wszystko całościowo ujete wraz z albumami zwierząt i bieżącymi potrzebami?
- czy są osoby, które są bliżej związane z przytuliskiem i są w stałym kontakcie z P. Jolą, aby na bieżąco mogły prowadzić taką stronę?
Zalety tego są takie, że informacje, akcje, apele itd byłyby w jednym miejscu, skupiałyby ludzi w tym miejscu, ułatwiłyby organizację pomocy.
Domyslam się, że P. Jola zupełnie nie ma szans czasowych na administrację takiej strony, dlatego pytam.
Pamietam jakiś czas temu było wydarzenie Juranda ze znajdek, skupiło ponad 1000osób, b. wiele ludzi przesyłało wpłaty na niego i pytali o aktualności. Ale nie było administracji wątku. To stracony potencjał. Kilka osób dziś pytało o taką stronę i gdzie mają przekazać pomoc. Na ile mogę przeklejam ten wątek i linka do www znajdek od jakiegoś czasu, ale to za mało..Musi być stałe miejsce, do którego zawsze można wrócić po bieżące informacje i przestrzeń, gdzie można spójnie organizować pomoc. Przemyślcie i dajcie znać proszę. Na pewno choć dwie osoby blisko źródła musiałyby administrować stronę oficjalną na FB.

Wczoraj o 01:48

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevada']nzpisała na FB An Dmowska, przeklejam treść:

na FB są różne wydarzenia okazjonalnie dotyczące sytuacji rodziny i znajdek, zwierząt ze znajdek itp. Ale czy jest oficjalna strona znajdek na FB??? Ludzie się o to pytają, ja jak dotąd nie natrafiłam na taką oficjalną stronę, choć od jakiegoś czasu wyłapuję i przeklejam te wydarzenia przy okazji zwierząt. Jeśli takiej strony nie ma to mam pytania:
- czy P. Jola chciałaby taką oficjaną stronę, gdzie byłoby wszystko całościowo ujete wraz z albumami zwierząt i bieżącymi potrzebami?
- czy są osoby, które są bliżej związane z przytuliskiem i są w stałym kontakcie z P. Jolą, aby na bieżąco mogły prowadzić taką stronę?
Zalety tego są takie, że informacje, akcje, apele itd byłyby w jednym miejscu, skupiałyby ludzi w tym miejscu, ułatwiłyby organizację pomocy.
Domyslam się, że P. Jola zupełnie nie ma szans czasowych na administrację takiej strony, dlatego pytam.
Pamietam jakiś czas temu było wydarzenie Juranda ze znajdek, skupiło ponad 1000osób, b. wiele ludzi przesyłało wpłaty na niego i pytali o aktualności. Ale nie było administracji wątku. To stracony potencjał. Kilka osób dziś pytało o taką stronę i gdzie mają przekazać pomoc. Na ile mogę przeklejam ten wątek i linka do www znajdek od jakiegoś czasu, ale to za mało..Musi być stałe miejsce, do którego zawsze można wrócić po bieżące informacje i przestrzeń, gdzie można spójnie organizować pomoc. Przemyślcie i dajcie znać proszę. Na pewno choć dwie osoby blisko źródła musiałyby administrować stronę oficjalną na FB.

Wczoraj o 01:48[/QUOTE]

ja wysłałam do niej wiadomość na FB :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Pani Jolu, co to za szczeniaki ?:( ma Pani zdjęcia ? założę im wątek , popytam, nie mogą byś na polu. :placz:[/QUOTE]

Olu bylysmy na polu,ale zadnych szczeniakow nie znalazlysmy.
Znalazlysmy sunie z cyckami do ziemi,to pewnie ich mama.Cala w kleszczach,i z chora lapka,(pewnie potracil ja samochod)niestety nie zaprowadzila nas do szczeniakow.Bardzo fajna sunia i tak lgnie do czlowieka,ze zal bylo ja zostawiac.
szczeniaki beda poszukiwane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Olu bylysmy na polu,ale zadnych szczeniakow nie znalazlysmy.
Znalazlysmy sunie z cyckami do ziemi,to pewnie ich mama.Cala w kleszczach,i z chora lapka,(pewnie potracil ja samochod)niestety nie zaprowadzila nas do szczeniakow.Bardzo fajna sunia i tak lgnie do czlowieka,ze zal bylo ja zostawiac.
szczeniaki beda poszukiwane.[/QUOTE]
ehhh. :placz: masakra..:(

Link to comment
Share on other sites

kilka dni temu p. Jola uratowała od zostawienia w lesie 8 szczeniaków, które są w prymitywnym dt :-( lepsze to niż las :-( Szczeniaki są po małej suni i nie będą duże.
Szczeniaki są już na stronie przytuliska znajdki [URL="http://znajdki.pl/2011/adopcje/8-szczeniakow/"][B]http://znajdki.pl/2011/adopcje/8-szczeniakow/[/B][/URL]

będzie potrzebna zbiórka na szczepienia ....... potrzebna pomoc :modla::modla::modla::modla:

[IMG]http://znajdki.pl/images/szcze11-300x225.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Emilio, a dla kogo głosujesz, dla psów czy dla ludzi? Twoje wycofanie się z głosowania psom nie pomoże, a wspólnego kandydata dogo-miau (kimkolwiek by był w przyszłości) jedynie osłabi o jeden głos.[/QUOTE]

na psy glosowalam, ale co z tego, jak to wszystko na nic? tyle osób glosowalo a tu masz, nie pierwszy raz ktos wlazi nic z tego..

[quote name='UlaFeta']Emilia2280 jezeli jestes jeszcze zainteresowana pomoca w sterylce to jest jeszcze Gaja.[/QUOTE]

[quote name='Igam']I Gaja i Azyl - Emilko, dasz rade pomóc? :)

[/QUOTE]

Tak, te dwa mogá byc na Fundacjé Kastor. Mamy KRS od czwartku, ale do faktury chyba potrzebny jest NIP? Elik jedzie jutro zalatwiac, to bédzie ze 2-3 dni, jesli mozna rachunek wstrzymac paré dni?


OT: Link u mnie w podpisie - slijcie dalej, we wtorek potrzeba ludzi w Pultusku. Chrcynne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']na psy glosowalam, ale co z tego, jak to wszystko na nic? tyle osób glosowalo a tu masz, nie pierwszy raz ktos wlazi nic z tego...[/QUOTE]
To że się nie udało wygrać, to nie jest powód, żeby się poddawać ;) Nie można. Musimy być silni i dalej myśleć jak możemy jeszcze pomóc zwierzakom z Przytuliska i Pani Joli!

Emilio, bardzo Ci dziękuję za zaoferowaną pomoc przy kastracji i sterylizacji :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]kolejne szczeniaki wyrzucone przy drodze!!![/B] :cry::cry:
Pani Jola zauważyła [B]przy drodze 3 szczeniaki, które stały wpatrzone w coś w trawie i bardzo szczekały.[/B] Kiedy zobaczyły zatrzymujący się po drugiej stronie drogi samochód puściły się w jego kierunku biegiem w poprzek drogi, całe szczęście, że z przeciwka nie jechał żaden samochód. Szczeniaki natychmiast wskoczyły do samochodu. Pani Jola poszła zobaczyć na co tak szczekały. A [B]w trawie ……. leżał malutki szczeniaczek, prawdopodobnie z babeszją.[/B] :-(:-( Natychmiast pojechała z psiakami do kliniki, maluszek wymaga natychmiastowej pomocy. Jeden ze szczeniaczków znalazł dom, zostały więc dwa w typie owczarkowate (czekoladowy i rudy) oraz chory maluszek czarny podpalany.
[B]Pilnie potrzebny dt dla szczeniaków, a na już potrzebna klatka kenelowa. [/B]
Nie wiem skąd wziąć fundusze na leczenie maluszka i szczepienia następnych maluchów :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']na psy glosowalam, ale co z tego, jak to wszystko na nic? tyle osób glosowalo a tu masz, nie pierwszy raz ktos wlazi nic z tego..





Tak, te dwa mogá byc na Fundacjé Kastor. Mamy KRS od czwartku, ale do faktury chyba potrzebny jest NIP? Elik jedzie jutro zalatwiac, to bédzie ze 2-3 dni, jesli mozna rachunek wstrzymac paré dni?


OT: Link u mnie w podpisie - slijcie dalej, we wtorek potrzeba ludzi w Pultusku. Chrcynne.[/QUOTE]

Ile mozna przeznaczyc na sterylke,bo Gaia musialaby zostac w lecznicy nie mamy jej gdzie zabrac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...