Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Napisałam też do p.Marka, ufam, że oni to zweryfikują. Nie wyobrażam sobie, żeby ryzykowali dobre imię sklepu, opinię itd. Niektórych zaangażowanych nie ma przy necie teraz, jesteśmy wszyscy trochę podłamani. Ale czy nas przewaga uśpiła? Chyba nie, ja wiem, że niezależnie od wyniku wycisnęłam ze swoich możliwości wszystko. Myślę, że większość z Was też, było to widać na wątku, w kontakcie poza wątkiem... Nie wiem, czekam na oficjalny wynik, mam nadzieję po weryfikacji.... Strasznie się denerwuję i teraz to już bezsilność...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Napisałam też do p.Marka, ufam, że oni to zweryfikują. Nie wyobrażam sobie, żeby ryzykowali dobre imię sklepu, opinię itd. Niektórych zaangażowanych nie ma przy necie teraz, jesteśmy wszyscy trochę podłamani. Ale czy nas przewaga uśpiła? Chyba nie, ja wiem, że niezależnie od wyniku wycisnęłam ze swoich możliwości wszystko. Myślę, że większość z Was też, było to widać na wątku, w kontakcie poza wątkiem... Nie wiem, czekam na oficjalny wynik, mam nadzieję po weryfikacji.... Strasznie się denerwuję i teraz to już bezsilność...[/QUOTE]
Ja wierzę że będzie dobrze !! Musi być :) piszę, błagam i głos do głosa a na razie znajdki prowadzą!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Walczymy....
Są zaalarmowane ciotki Evita i Nevada
Elstrojek jest na szczeście na facebook'u ( to wiadomość od Evity)
Może jakos sie uda...nawet jeden głos wystarczy...[/QUOTE]

ja jestem cały czas na FB

koleżanka Gosia dzwoniła do mnie godzinę temu zpytaniem czy wiem co dzieje się na Krakvecie i też miała zgłosić dziwne zjawisko

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie mogę to już napisać, bo widać akcja wg alfabetu na krakvecie skończona. Śledziłam od około przed godz. 19tej i wyraźnie na stronie głównej forum krakvetu widać było, że wraz z przybywającymi głosami dla GreyA, dziwnie się składało, że jednocześnie logowali się użytkownicy o nazwach rozpoczynających się na tę samą literę. I tak obserwowałam, jak najpierw jednocześnie logowali ludzie z nickami na p, potem m, dalej k, i tak aż do a. W międzyczasie łapałam screeny. Swoje spostrzeżenia zgłosiłam na PW do p.Marka. To jest jakaś farsa, oby uczciwie została oceniona przez organizatorów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']W zasadzie mogę to już napisać, bo widać akcja wg alfabetu na krakvecie skończona. Śledziłam od około przed godz. 19tej i wyraźnie na stronie głównej forum krakvetu widać było, że wraz z przybywającymi głosami dla GreyA, dziwnie się składało, że jednocześnie logowali się użytkownicy o nazwach rozpoczynających się na tę samą literę. I tak obserwowałam, jak najpierw jednocześnie logowali ludzie z nickami na p, potem m, dalej k, i tak aż do a. W międzyczasie łapałam screeny. Swoje spostrzeżenia zgłosiłam na PW do p.Marka. To jest jakaś farsa, oby uczciwie została oceniona przez organizatorów...[/QUOTE]
właśnie mialam pisać, ze skoro loguja się Ci z 2009 roku to ktoś rozsyła pw na krakvecie

Link to comment
Share on other sites

Za nami stało dogo i miau, dwa wielkie fora. Grey to niewielka nowa fundacja. Nie wierzę, że tyle mieli głosów na ostatnią chwilę uciułanych... niż my, z zapleczem dogo-miau. A widać, że na miau sporo ludzi głosowało w ostatniej chwili i byli mocno zaangażowani. Ja znikam spać, bo chora akurat jestem. Jeśli ktoś ma jakieś konkretne i realne wątpliwości z uzasadnieniem, piszcie do krakvetu. Oby wygrali uczciwi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac'][B]Za nami stało dogo i miau, dwa wielkie fora. [/B]Grey to niewielka nowa fundacja. Nie wierzę, że tyle mieli głosów na ostatnią chwilę uciułanych... niż my, z zapleczem dogo-miau. A widać, że na miau sporo ludzi głosowało w ostatniej chwili i byli mocno zaangażowani. Ja znikam spać, bo chora akurat jestem. Jeśli ktoś ma jakieś konkretne i realne wątpliwości z uzasadnieniem, piszcie do krakvetu. Oby wygrali uczciwi...[/QUOTE]

zawsze mnie to rozwala :(
przeciez z takim popraciem na dogo Grey bez problemu wygrałaby wewnętrzną ankietę
ech

ja już nie mam gdzie spamować :(
obskoczyłam ostatnio odwiedzane przeze mnie watki na dogo i miau
ale mnie jest strasznie mało :( i tylko w stałych miejscach bywam

Link to comment
Share on other sites

Ja też przez te dwa tygodnie podnosiłam info o głosowanie na Znajdki na FB - i nawet miałam kilka razy wymianę zdań na ten temat... Myślę, że na początku ludzie głosowali na Grey Animals bo dostali prośbę o to przed nami... wiem, bo też taką dostałam kilka dni przed Znajdkami... ale teraz to wygląda naprawdę trochę zaskakująco... tyle głosów w tak krótkim czasie....:shake:

Link to comment
Share on other sites

już mają przewagę...
ciotki, ja zagłosowałam już z tydzień temu, przepraszam, że piszę o tym fakcie dopiero teraz...
Pierona, jasna cholera!
Edit: w ciagu KILKU sekund, co pisałam tego posta, zatwierdziłam go i odświeżyłam stronę KV, przybyło im 5 głosów!?
Boot znowu jaki, czy inna bajera?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...