Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Nie chorujcie, dziewczyny!
W sekrecie powiem, że i moi znajomi szykują kilka głosów na jutro :) Wycisnęłam ze swoich znajomości maksimum poza dogo, jutro ostatnie trzymane głosy na koniec. Bardzo jestem wdzięczna tym, którzy tu na dogo rozsyłali, zwłaszcza tym, którzy do tej pory nie udzielali się na Znajdkach, a postanowili pomóc, to bardzo cenne... Wygramy czy nie, w następnych ankietach-krakvetach będę się starała zawsze najbliższe osoby zaangażować w porozumienie dogo-miau, bo warto. Do tej pory klikałam sama a ankiecie na wspólnego i nie wiedziałam ile to pracy kosztuje, by pozyskiwać głosy.

Link to comment
Share on other sites

miałam czekać na ostatni dzień, ale pomyslałam, a jak coś z kompem albo siecią nawali? no to na wszelki wypadek zagłosowałam jednak dziś , 574 to mój :-) Na Tablicy było wejść na stronę ogłoszenia o głosowaniu, mam nadzieję, że ktoś zagłosował tez :-)

[B]577 : 453[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- potrzebuję pomocy.
Od marca siedziały u mnie 2 dziewczynki od Joli- Biała i Rudzia.
Biała poszła do adopcji- ma fajnie. Rudzia została.
Od czerwca, kiedy Fundacja Emir zainteresowała się moją lecznicą, zabrałam psy do siebie. Zostały Bipek i Rudzia.
Oba psiaki są cały czas u mnie, niestety- nie mam juz żadnych pieniędzy na utrzymywanie tych piesków. Własnych psów mam 12 i całkiem to starczy.
Nasza sytuacja finansowa wygląda tak, że płacimy 2,500 złotych kredytu, a mój mąż zarabia 3 tysiące. Żyjemy (z 14- tką psów) z 500 złotych.
W związku z tym proszę o realną pomoc- albo ktoś do końca tygodnia zabierze ode mnie psiaki, albo oddam je do schroniska w Józefowie. I nie jest to straszak, tylko jedyne sensowne rozwiązanie. Innej możliwości nie widzę.
Proszę o pomoc- nie chcę ich oddawać do schronu.

.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Dziewczyny- potrzebuję pomocy.
Od marca siedziały u mnie 2 dziewczynki od Joli- Biała i Rudzia.
Biała poszła do adopcji- ma fajnie. Rudzia została. [/QUOTE]

Cały czas myślę o Rudzi. Nawet wczoraj ją podesłałam komuś...
Tattoi :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevada']miałam czekać na ostatni dzień, ale pomyslałam, a jak coś z kompem albo siecią nawali? no to na wszelki wypadek zagłosowałam jednak dziś , 574 to mój :-) Na Tablicy było wejść na stronę ogłoszenia o głosowaniu, mam nadzieję, że ktoś zagłosował tez :-)

[B]577 : 453[/B][/QUOTE]

Nevadziu, glosow przybywa. Bedzie dobrze:loveu: Pani Jola ma przewagę, ale badzmy czujni. Ja co chwile podchodze do kompa i jeszcze rozsylam pw. Jeszcze kilka godzin i bedzie koniec.
Trzymajcie sie :loveu:

z ostatniej chwili: [B]596:456[/B]:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Ja wczoraj dostałam np. odpowiedzi od literki B (którą robiłam już dawno) - ludzie nie codziennie zaglądają na forum.[/QUOTE]
Mi też cały czas ludzie odpisują, że głosują itp. mimo iż PW do nich wysłałam już kilka dni temu. Od wczoraj wysyłam jeszcze maile do znajomych z prośbą o głos no i dzisiaj zamierzam jeszcze "molestować" ludzików na gg ;)
Aby do północy :kciuki: :kciuki: :kciuki:
P.S. I przypominajcie proszę, żeby w razie jakichkolwiek problemów z głosowaniem na Krakvecie używać przeglądarki Internet Explorer- w tym przypadku ten "szajs" działa niezawodnie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Dziewczyny- potrzebuję pomocy.
Od marca siedziały u mnie 2 dziewczynki od Joli- Biała i Rudzia.
Biała poszła do adopcji- ma fajnie. Rudzia została.
Od czerwca, kiedy Fundacja Emir zainteresowała się moją lecznicą, zabrałam psy do siebie. Zostały Bipek i Rudzia.
Oba psiaki są cały czas u mnie, niestety- nie mam juz żadnych pieniędzy na utrzymywanie tych piesków. Własnych psów mam 12 i całkiem to starczy.
Nasza sytuacja finansowa wygląda tak, że płacimy 2,500 złotych kredytu, a mój mąż zarabia 3 tysiące. Żyjemy (z 14- tką psów) z 500 złotych.
W związku z tym proszę o realną pomoc- albo ktoś do końca tygodnia zabierze ode mnie psiaki, albo oddam je do schroniska w Józefowie. I nie jest to straszak, tylko jedyne sensowne rozwiązanie. Innej możliwości nie widzę.
Proszę o pomoc- nie chcę ich oddawać do schronu.

.[/QUOTE]

Tattoi, a pamiétasz jak chcialam zaplacic za sterylizacjé suczki? Odeslalas mnie do diabla ;pp nie doslownie. Dobrze ze prosisz o pomoc, ale to lepiej robic zawczasu niz na ostatniá chwilé jak juz czasu nie ma na nic. A co Ci emir wészyl w lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros'][B]KTO MOŻE POJECHAĆ Z BAJK21 NA WIEŚ K/RADZYMINA???[/B]

[B]Na wsi k/Radzymina na działkach w budzie mieszka podhalan. Pies jest codziennie dokarmiany ale potrzebuje pomocy - trzeba mu obciąć pazury, jeden tak mu wrasta w ciało, że ma problemy z chodzeniem. Trzeba go przyśpić i zabrać do weta. Bajk21 potrzebuje kogoś do pomocy,sama nie da rady - kto może z nią pojechać???[/B][/QUOTE]

Bajk21 potrzebuje kogoś do pomocy aby pomóc podhalanowi w potrzebie :-(

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość dla [COLOR=red][B]EKSKLUZYWNEGO KLUBU KLIKACZY[/B][/COLOR]

[COLOR=red][B]A[/B][/COLOR]- Evelin
[COLOR=red][B]B[/B][/COLOR] -Igam
[COLOR=red][B]C[/B][/COLOR] -Igam
[COLOR=red][B]D[/B][/COLOR]-Igam
[COLOR=red][B]E[/B][/COLOR] -Evita
[COLOR=red][B]F[/B][/COLOR] -Igam
[COLOR=red][B]G[/B][/COLOR]-Igam
[COLOR=red][B]H[/B][/COLOR]-Pipi
[COLOR=red][B]I[/B][/COLOR]-Igam
[COLOR=red][B]J[/B][/COLOR] - Igam
[B][COLOR=red]K[/COLOR] [/B]- Kamila
[COLOR=red][B]L[/B][/COLOR] - Randa
[COLOR=red][B]M[/B][/COLOR] - Igam
[COLOR=red][B]N[/B][/COLOR]- Randa
[COLOR=red][B]O[/B][/COLOR]- Jolam
[B][COLOR=red]P[/COLOR][/B]-Jolam
[COLOR=red][B]R[/B][/COLOR]- ZROBIONE
[COLOR=red][B]S[/B]-[/COLOR] Randa
[COLOR=red][B]T[/B][/COLOR]- Randa
[COLOR=red][B]U[/B][/COLOR]-Doris66
[B][COLOR=red]W[/COLOR]-[/B] Randa
[COLOR=red][B]V[/B][/COLOR]-Doris66
[B][COLOR=red]X-[/COLOR][/B]Jolam
[B][COLOR=red]Y-[/COLOR][/B]Jolam
[B][COLOR=red]Z[/COLOR][/B]- Jolam

Ciotki aktywistki robia teraz rózne literki w przedziale 5-50 czy 60 super!
Co to znaczy dzialanie zespołowe..jeśli tylko ok północy nie wydarzą sie jakieś cuda, powinno być dobrze...
Czy ktoś jest w stanie dopilnować głosowania do pólnocy? Coś mi kiedyś Evita i Nevada mówiły,że jakieś ... kopie skany?tego się dzieje z glosowaniem sie robi,wtedy jest mozliwe wychwycenie nagłego przybywania
głosów...
Dziś mogłabym posiedzieć,ale nie umiem tego robić..Może jakaś ciotka dobrotliwa się znajdzie?
Mimo,że jest spora przewaga- bedzie można się cieszyć,jak bedzie 00.01 :)
[SIZE=4][COLOR=red][B]Tak czy inaczej- bardzo optymistyczny fakt to odzew ludzi na dogo ..Myślę,ze może to potwierdzić każdy członek EKK (Ekskluzywnego Klubu Klikaczy)...Bedzie wygrana,czy nie bedzie- wszystkim,którzy zagłosowali- serdecznie dziękujemy![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]463:599[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']
Ciotki aktywistki robia teraz rózne literki w przedziale 5-50 czy 60 super!
Co to znaczy dzialanie zespołowe..jeśli tylko ok północy nie wydarzą sie jakieś cuda, powinno być dobrze...
Czy ktoś jest w stanie dopilnować głosowania do pólnocy? Coś mi kiedyś Evita i Nevada mówiły,że jakieś ... kopie skany?tego się dzieje z glosowaniem sie robi,wtedy jest mozliwe wychwycenie nagłego przybywania
głosów...
Dziś mogłabym posiedzieć,ale nie umiem tego robić..Może jakaś ciotka dobrotliwa się znajdzie?
Mimo,że jest spora przewaga- bedzie można się cieszyć,jak bedzie 00.01 :)
[/QUOTE]

jak nie zapomnę mogę porobć screeny
tylko co ile
co 10-15 min wystarczy?
przez ostatnią godzinę?

i tak pewnie spać nie będę bo mam kilka rzeczy na zamówienie do wydziergania więc co te 10-15 min mogę się oderwac i poscrenowac

edit. tzn poscrenuję jak mi powiecie co można kupić 10cio latce na urodziny ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ,wiem,że cos takiego robiły Evita i Nevada. Co ile, też nie wiem...Może któraś z nich wejdzie i się wypowie...
10-latce na urodziny???
Nie mam pojęcia- jedna ucieszy się z książki,druga spojrzy z pogardą na mp3...czy 4...jak ostatnio przeczytałam,że dziecię 8-letnie na komunię dostało [B]m.in[/B] gokarta to deczko mnie zatkało....
Może najlepiej zapytaj rodziców 10-latki..może na cos zbiera i mogłabyś się dołożyć?

Link to comment
Share on other sites

Niech ci, co trzymają głosy do końca, w ferworze nerwowej końcówki nie zapomną oddać głosu! :lol: Widzimy wszyscy, że walka była niemal przez całe głosowanie wyrównana: przybywało nam ciut więcej niż im, więc screeny co ileś minut nie wiem co mogą dać (?). Jakby nagle pojawiły się lewe głosy, to i tak (chyba) krakvet to sprawdza przed ogłoszeniem wyników?

10latki są różne :lol: Ja ostatnio na 11 urodziny kolczyki modnisi kupiłam, takie dopasowane do wieku ;)

[quote name='emilia2280']Tattoi, a pamiétasz jak chcialam zaplacic za sterylizacjé suczki? Odeslalas mnie do diabla ;pp nie doslownie. Dobrze ze prosisz o pomoc, ale to lepiej robic zawczasu niz na ostatniá chwilé jak juz czasu nie ma na nic. A co Ci emir wészyl w lecznicy?[/QUOTE]
Emilio, to nie tak, że Tattoi wyskakuje z tematem ni stąd ni zowąd. Wcześniej też sygnalizowała, że wolałaby Rudą oddać. Tyle, że nie było jej gdzie wziąć...
Tattoi, nie oddasz jej do schronu, za dobra kobita jesteś:diabloti: Pani Jola ma się z Tobą skontaktować, na pewno coś wymyślimy.

Pani Jola potrzebuje z kimś tam jechać do tego podhalana, bo sama to może go uśpić, ale żeby go podnieść i do samochodu wrzucić, to już siły nie będzie tyle miała.

Link to comment
Share on other sites

Kto chetny pomoc jutro na festynie w Pustelniku?
Na obecna chwile jade ja,Ewa,ktora nie czuje sie najlepiej:-(
i Jola.
Troche nas malo a zarelko dla zwierzynca potrzebne:shake:
Jak bysmy chcialy jechac z Jola do podhalana i jeszcze zrobic zdjecia szczeniakom to Ewa sama nie zostanie.:-(
Bardzo prosimy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...