Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='mtf zalesie']rzeczy potrzebne po spaleniu-mam regal drewniany dobry,kreeesla,poduszki troche sztucow ,kubkow itp,stol ogrodowy i krzesla -tylko wyjezdzam na urlop za tydzien[/QUOTE]
Dziekujemy, takie rzeczy na pewno by się przydały, ale za jakiś czas, jak już dom będzie na etapie, w którym będzie można zwozić rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Kolejny festyn z loterią zaliczony. Mogło być lepiej, ale i tak udalo się na trochę jedzonka zebrać.

Musimy przygotować jakieś ładne podziękowanie dla Towarzystwa Przyjaciół Marek, które było organizatorem imprezy i wyrazili zgodę na nasze stoisko i zwolnili nas z opłaty.
Czy ktoś umie jakiś ładny dyplomik przygotować?

To jeszcze przed nami dwie imprezy: 24 września i 2 października. I to chyba będzie koniec na ten rok.[/QUOTE]


Jeśli chodzi o podziękowania to od razu 2 dyplomy możnaby przygotować - jeden dla Marek, a drugi dla szkoły podst. gdzie już 2 raz pozwolono na zorganizowanie loterii :)

Napisz proszę coś więcej na temat tych przyszłych loterii, gdzie mają się odbyć.

[quote name='Aleksandra95']niestety dostała bana na 3 dni.. za to, że prosiła ludzi w profilach o głosy.. :([/QUOTE]
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Jeśli chodzi o podziękowania to od razu 2 dyplomy możnaby przygotować - jeden dla Marek, a drugi dla szkoły podst. gdzie już 2 raz pozwolono na zorganizowanie loterii :)
...............
:([/QUOTE]

a co ma być na tych dyplomach? Co dla kogo? Jakby były teksty to mogę spróbować zrobić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']w Regułach "Pozegnanie lata"-dowiedziałam się wLaśnie że dopiero od 16.00 -tak na pół gwizdka mozna powiedzieć ..-bo wcześnie robi sie ciemno:cool3:[/QUOTE
Od 16.00:crazyeye:moze do 16.00:eviltong:
Parosku podziekowania pisala Karola,ale Ona jest teraz niedostepna:-(
Odwiozlysmy Snoopiego do domku na Żoliborz :multi:nie ma zdjec niestety bo zem nie wziela telefonu,ale domek fajny.Panstwo mieli pieska 13 lat to chyba krzywdy mu nie zrobia.Wypatrzyli go w ogloszeniach :multi:i zostawia mu imie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta'][quote name='mimiś']w Regułach "Pozegnanie lata"-dowiedziałam się wLaśnie że dopiero od 16.00 -tak na pół gwizdka mozna powiedzieć ..-bo wcześnie robi sie ciemno:cool3:[/QUOTE
Od 16.00:crazyeye:moze do 16.00:eviltong:
Parosku podziekowania pisala Karola,ale Ona jest teraz niedostepna:-(
Odwiozlysmy Snoopiego do domku na Żoliborz :multi:nie ma zdjec niestety bo zem nie wziela telefonu,ale domek fajny.Panstwo mieli pieska 13 lat to chyba krzywdy mu nie zrobia.Wypatrzyli go w ogloszeniach :multi:i zostawia mu imie.[/QUOTE]

ciekawe czy z mojego ogłoszenia czy bric. :D chodzi mi o strone, która taka popularna, bo warto tam ogłaszać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Jeśli chodzi o podziękowania to od razu 2 dyplomy możnaby przygotować - jeden dla Marek, a drugi dla szkoły podst. gdzie już 2 raz pozwolono na zorganizowanie loterii :)

Napisz proszę coś więcej na temat tych przyszłych loterii, gdzie mają się odbyć.


:([/QUOTE]

[quote name='UlaFeta']Igam jeden festyn jest 24 wrzesnia w Regulach a drugi 4 pazdziernika w szkole w Radzyminie(zadzialala Eva 2406)[/QUOTE]

Nie 4 października a 2 października w Radzyminie jest festyn w Zespole Szkół przy Technikum Terenów Zielonych.
Dodatkowo dzisiaj wstępnie mam zgodę na udział w imprezie w Markach na 1 października. To dwa dni pod rząd..........
Ula, damy radę? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']...........
Parosku podziekowania pisala Karola,ale Ona jest teraz niedostepna:-(
Odwiozlysmy Snoopiego do domku na Żoliborz :multi:nie ma zdjec niestety bo zem nie wziela telefonu,ale domek fajny.Panstwo mieli pieska 13 lat to chyba krzywdy mu nie zrobia.Wypatrzyli go w ogloszeniach :multi:i zostawia mu imie.[/QUOTE]

Ale może gdzieś są teksty podziękowań Karoli to wzorując się na nich mogłabym coś napisać. Po drugie podziękowania za ...... (nie wiem za co ??) i komu, bo dla Marek tzn. urzędu czy komuś innemu a szkoły to jakiej, nr ...

Podziekowanie to mogą być dwa zdania ale musi być informacja komu i za co :roll:

Link to comment
Share on other sites

strona przytuliska w nowej szacie :lol:

[URL="http://znajdki.pl/"][B]znajdki.pl[/B][/URL]

teraz trzeba uzupełnić o psiaki i wydarzenia, które miały miejsce w czasie tworzenia strony


stara jeszcze jest pod adresem [URL="http://znajdki.jg8.pl/"][B]znajdki.jg8.pl[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Nie 4 października a 2 października w Radzyminie jest festyn w Zespole Szkół przy Technikum Terenów Zielonych.
Dodatkowo dzisiaj wstępnie mam zgodę na udział w imprezie w Markach na 1 października. To dwa dni pod rząd..........
Ula, damy radę? ;)[/QUOTE]
Ewa damy rade.
Jak zrobisz dobre ciasto(moze byc szarlotka):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...